Jump to content




DJD

Recommended Posts

υπαρχουν δουλειες που δινουν προαγωγη?

και σε λεφτα η μονο τιτλο και ευθυνες?

ετσι εχω παρει 3 προαγωγες τουλαχιστον...

μόνο σε ευθύνες είναι η προαγωγή.

έτσι όπως είναι σήμερα τα πράγματα θέλω να πηγαίνω να κάνω την δουλειά μου και να φεύγω (τα ίδια θα παίρνω και δεν θα έχω και τον καρκίνο κάθε / όλη μέρα). Κάθε πέρυσι και καλύτερα.

εδιτ. Καλημέρα κιόλας και ας με ξύπνησε η βρόχα από τις 6

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν δουλειες που δινουν προαγωγη?

και σε λεφτα η μονο τιτλο και ευθυνες?

ετσι εχω παρει 3 προαγωγες τουλαχιστον...

Η εταιρία στην οποια εργάζομαι είναι πολυεθνική και δυστυχώς η ευτυχώς όσο πιο πολύ χρεοκοπεί η ελλάδα τόσο πιο πολλά βγάζει. κατά τα αλλα, ναι όταν αναπτύσσεται μέσα σε ένα χρόνο από κολοσσό σε 10 φορες μεγαλύτερο κολοσσό, άμα το τμήμα σου επιβιώσει.. παίρνεις προαγωγή :D

(ελεύθερη μετάφραση από τα Pώσικα) Design Department General Manager XD

To art director μου άρεσε περισσότερο XD

edit:

btw ευτυχώς δεν είναι μονο στον τίτλο.

Aλλα ο τίτλος είναι πιο φανταχτερός από ότι είναι

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

in sovviet russia economic crysis promotes you

βασικά στην ελλάδα είναι η εταιρία. αλλα εξαρτάται από το πως η ρωσικη οικονομία είναι ανεξάρτητη από την ευρώπη και πως η ελλάδα βουλιάζει.

δηλαδή άμα αύριο η ελλάδα χρεοκοπήσει. εγώ θα πάρω και άλλη αύξηση

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή άμα αύριο η ελλάδα χρεοκοπήσει. εγώ θα πάρω και άλλη αύξηση

Α, έτσι είσαι εσύ ε;

Κτήνος, απάνθρωπε, εγώ όμως που δε θα έχω μισθό δε θα αγοράσω το προϊόν σου και μετά θα κλείσει η εταιρεία στην Ελλάδα! :p

Link to comment
Share on other sites

Α, έτσι είσαι εσύ ε;

Κτήνος, απάνθρωπε, εγώ όμως που δε θα έχω μισθό δε θα αγοράσω το προϊόν σου και μετά θα κλείσει η εταιρεία στην Ελλάδα! :p

Δεν μας ενδιαφέρει ο έλληνας καταναλωτής και γενικά κανένας στην ελλάδα, δεν πουλάμε σε έλληνες τίποτα. δηλαδή άμα το 100% του ελληνικού λαου ζει στον δρόμο. το ίδιο μας κάνει..

για την ακρίβεια από την εταιρία μας σε μεγάλο βαθμό εξαρτάται στο πως άμα πάει καλά, η ελλάδα θα έχει έσοδα. ελέγχουμε πάνω από το 70% του τουρισμού τις ελλάδας

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

του χρόνου που θα είμαστε πεινασμένοι να κάνεις ένα φτηνό ομαδικό πακέτο διακοπών για το Lab.

soz, διόρθωση, ελέγχουμε πάνω από το 70% του εισαγομενου τουρισμού προς την Ελλάδα.

AKA εισάγουμε λεφτά στην ελλάδα και προσφέρουμε δουλειά στην μεγαλύτερη βιομηχανία τις, τον τουρισμό.

δεν ασχολούμαστε σχεδόν καθόλου με έλληνες τουρίστες.

Link to comment
Share on other sites

βασικά στην ελλάδα είναι η εταιρία. αλλα εξαρτάται από το πως η ρωσικη οικονομία είναι ανεξάρτητη από την ευρώπη και πως η ελλάδα βουλιάζει.

δηλαδή άμα αύριο η ελλάδα χρεοκοπήσει. εγώ θα πάρω και άλλη αύξηση

Γιωργακη εσυ ?

Link to comment
Share on other sites

Ε καιρός ειναι....:)

Είναι κορεσμένη η αγορά από εταιρίες που ασχολούνται με έλληνες τουρίστες + πως οι έλληνες δεν έχουν λεφτά.

επίσης οι κανένας άλλος τουρισμός εκτος των ρώσων δεν αφήνει τόσα χρήματα στην ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.