Jump to content




DJD

Recommended Posts

Επιφανειακη επεμβαση στο gx550 γιατι το πλαστικο-ζελατινε κατω απο τον ανεμιστηριο

εκανε λογικοτατα θορυβο καθως εκοβε τη ροη του αερα,μεσπασε το κεφαλι το φρρρρρρρ, μα καλα δε προσεχουν τις λεπτομερειες...

μειων 3 μηνες εγγυηση δε βαριεσαι το καλοκαιρι θα παθαινε το κεφαλι μου απο το θορυβο.

edit

Ησυχιιιιιια πλεοοον..........

27Aul.jpg

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

Eδω και 10μερες προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου να μην αγορασω σκληρο δισκο....:fist::fist:

Καλα τα καταφερνω μεχρι τωρα....:p

η αληθεια ειναι οτι εχουν ξαναπεσει οι τιμες...αλλα νομιζω οτι εχουμε μελλον ακομα ...

οποτε εν ποιο προσεκτικο delete στα υπαρχον αρχεια θα πρεπει να σε κρατησει κανα μηνα ακομα ...

Link to comment
Share on other sites

Καλα εχω ακομα καμια 150αρια GB απο δω κι απο κει, απλα με τρωει. Αυτο που με κραταει ειναι οτι πολυ πιθανον να φυγω Αγγλια εντος 2μηνου και εκτος το επιπλεον βαρος, λεω μηπως παρω απο κει.

Link to comment
Share on other sites

οποτε εν ποιο προσεκτικο delete στα υπαρχον αρχεια θα πρεπει να σε κρατησει κανα μηνα ακομα ...

Οπότε ένα πιο προσεκτικό delete στα υπάρχοντα αρχεια θα πρέπει να σε κρατήσει κάνα μήνα ακόμα...

212q.jpg

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.