Jump to content




DJD

Recommended Posts

4.2 λεει εδω

Ημερομηνία:13-05-2012

Τοπική ώρα: 01:48

9 χλμ Νοτιοδυτικά της Θεσσαλονίκης

mb: 4.2 R

Βάθος: 5 χλμ

EDIT: 4.1 http://www.seleo.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=56576%3A41-----&catid=94%3A2011-10-25-14-43-11&Itemid=134#.T67tjGPOKBo.facebook

Έγινε επεξεργασία από Dr.Paneas
Link to comment
Share on other sites

Φλώροι, 3,9 και κάνετε σαν να είναι 6R. Ελάτε Καλαμάτα και τέτοιους σεισμούς θα τους τρώτε για πρωινό. Ρωτήστε και τον [MENTION=4655]racer[/MENTION]. Ξέρει:p

Θυμάμαι επεισόδιο Beverly hills πρώτη σεζόν που έκανε σεισμό στο la και ο brandon με τη Brenda είχανε κλείσει μεντες ενώ οι υπόλοιποι ήταν κουλ. Έτσι κάνουν και τα γατακια εδω. Ο σωστός ο καλαματιανος δεν καταδεχεται να μιλάει για σεισμό αν δεν είναι απο 5 και πάνω και το εστιακό βάθος πιο χαμηλά απο τον πάτο του βοθρου του.

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?vtdqbj

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ...θα ρωτήσω για να μου λυθεί η χαζή απορία.

Αυτό το ''βαρελάκι'' ρε παιδιά που συναντάμε σε διάφορα καλώδια τι εξυπηρετεί?

ps2joystickps2controlle.jpg

ειναι σιγουρα κατι με το ρευμα, τωρα τι και πως δεν ξερω παραπανω :p

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ...θα ρωτήσω για να μου λυθεί η χαζή απορία.

Αυτό το ''βαρελάκι'' ρε παιδιά που συναντάμε σε διάφορα καλώδια τι εξυπηρετεί?

ps2joystickps2controlle.jpg

http://www.thelab.gr/genika-gia-tous-i-y/varelaki-sta-kalwdia-ti-einai-109114.html

Την απορία σου μπορεί να την έχουν άλλα 50 άτομα. Λύνουμε απορίες :)

Link to comment
Share on other sites

Φλώροι, 3,9 και κάνετε σαν να είναι 6R. Ελάτε Καλαμάτα και τέτοιους σεισμούς θα τους τρώτε για πρωινό. Ρωτήστε και τον @racer. Ξέρει:p

πριν 4 χρόνια που έκανε τον μεγάλο σεισμό στην Αχαία και ειχαν πέσει σπίτια κλπ (?) , εγω έπαιζα lineage και ήμουν olympia τελευταίος αγώνας για hero , η θα γινόμουν η θα το έχανα και εξαρτώταν απο αυτό τον αγώνα.

Ξεκινάει ο σεισμός και αρχίζουν να πέφτουν γυαλικά , να ακουω ουρλιαχτά απο γειτόνισσες γιατι τρόμαξαν , μέχρι και η βιβλιοθήκη μου έπεσε δίπλα μου και η οθόνη ηταν έτοιμη να πέσει απο το γραφείο (6,5R+ σεισμός) και την κρατούσα με το ένα χέρι και με το άλλο προσπαθούσα να χώσω τον αντίπαλο . :laughing:

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 χρόνια που έκανε τον μεγάλο σεισμό στην Αχαία και ειχαν πέσει σπίτια κλπ (?) , εγω έπαιζα lineage και ήμουν olympia τελευταίος αγώνας για hero , η θα γινόμουν η θα το έχανα και εξαρτώταν απο αυτό τον αγώνα.

Ξεκινάει ο σεισμός και αρχίζουν να πέφτουν γυαλικά , να ακουω ουρλιαχτά απο γειτόνισσες γιατι τρόμαξαν , μέχρι και η βιβλιοθήκη μου έπεσε δίπλα μου και η οθόνη ηταν έτοιμη να πέσει απο το γραφείο (6,5R+ σεισμός) και την κρατούσα με το ένα χέρι και με το άλλο προσπαθούσα να χώσω τον αντίπαλο . :laughing:

Τους δράκους στην κουζίνα τους είδες??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.