Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν καταλαβαίνω, τι πρόβλημα έχεις μαζί μου; Σε όλα τα forums που ήμουν γραμμένος, ποτέ μα ποτέ δεν είχα πρόβλημα σε κανένα μα κανένα. Μόνο στο TheLab είχα -- όπως είχαν και άλλοι αρκετοί κατά καιρούς. Ακόμα και σήμερα, τόσο troll και spam έκανε ο nicoc89 και ούτε κάρτα δεν πήρε. Αν ήμουν εγώ στην θέση του, τώρα θα είχα σίγουρα κίτρινη, ban thread ή κάτι αντίστοιχο.

[MENTION=364]Dr.Paneas[/MENTION] τώρα έπηξε λίγο το μυαλό σου και πας να την βγεις και από πάνω?

Έπηξε λίγο το μυαλό μου; Γάλα είναι;

Γιατί τέτοια ξαφνική επίθεση;

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] μπράβο ρε. 2 post πιο πάνω λες "Κόφτε το" και τώρα κάνεις like σε Flame Starter που το συνεχίζει. Εισ' ωραίος ;)

Έγινε επεξεργασία από Dr.Paneas
Link to comment
Share on other sites

Είχε thread ban, ποιος σου είπε ότι δεν είχε.

O Astro μου το είπε σε σχετικά PM που ανταλλάξαμε.

Τώρα αν μετά τον έκανε thread ban δεν το γνωρίζω.Αν είναι έτσι όπως το λες, δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω.

Αν έληξε λοιπόν το θέμα, γιατί το συνεχίζετε ρε παιδιά ; ; ;

Έγινε επεξεργασία από Dr.Paneas
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω να κλείσει για αύριο το θέμα ώστε να ηρεμήσετε αμφότεροι, και να ονομαστεί η αυριανή ''Ημέρα χωρίς ΠΟΘ''.:p (να ηρεμήσει και αυτός ο χριστιανός:p)

Link to comment
Share on other sites

Η City έχανε 1-2 στο '91 και το σήκωσε.

Ο γαύρος έχανε 53-40 όταν ξεκίναγε το 4ο δεκάλεπτο και το σήκωσε.

Μία βδομάδα και κυβέρνηση δεν μπορούν να κάνουν οι άχρηστοι!! ΟΥΡΤ!!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

LiveLeak.com - A PC full of filth!

Επιτελους καθάρισα το pc μου :p

Γελάς ..αλλά έχω δει pc από πρώην μου έτσι ... γέμισε η βεράντα σκόνη :fist:

Και οι τραγικοί που είχαν συνθέσει/φτιάξει το pc πάνω στο cpu είχαν αφήσει την ετικέτα με την τιμή του ...

Έγινε επεξεργασία από paparoach
Link to comment
Share on other sites

Και οι τραγικοί που είχαν συνθέση/φτιάξει το pc πάνω στο cpu είχαν αφήσει την ετικέτα με την τιμή του ...

Είσαι πολύ πίσω

attachment.php?attachmentid=12535&d=1156859657

Αυτοκόλλητο και logo ανάμεσα σε cpu και ψήκτρα από τεχνικό με σύνδρομο ultraDOWN.

Link to comment
Share on other sites

ξερετε που μπορω να βρω τιμες για κατεδαφισεις τοιχων?

εαν οι τοιχοι ειναι σκουροχρωμοι μπορεις απλα να καλεσεις την Χ.Α.

μετα καλεις 2-3 αλλοδαπους για την απομακρυνση των μπαζων

κι αφου εχουν μαζεψει τα περισσοτερα, ξανακαλεις την Χ.Α. τους διωχνει και δεν πλερωνεις διφραγκο

call 801-E-G-E-R-T-H-O-U-T-O-U

1,59€/λεπτο

Link to comment
Share on other sites

εαν οι τοιχοι ειναι σκουροχρωμοι μπορεις απλα να καλεσεις την Χ.Α.

μετα καλεις 2-3 αλλοδαπους για την απομακρυνση των μπαζων

κι αφου εχουν μαζεψει τα περισσοτερα, ξανακαλεις την Χ.Α. τους διωχνει και δεν πλερωνεις διφραγκο

call 801-E-G-E-R-T-H-O-U-T-O-U

1,59€/λεπτο

lol!! το σκεφτηκα και εγω, αντε να σηκωνουν τα χερακια τους ενας ενας και θα κανω τον τοιχο σημαια του τατσικισταν, πισω δε απτον τοιχο θα βαλω μια σημαια της Ελλαδας για να εχουν κινητρο!!

εδιτ>βασικα το παιρνω πισω το χιουμορακι, καμια χα, καμια σημαια, κανενα κρατος...δεν πιστευω στον φυλετικο αποκλεισμο, εγκρινω ομως τον εγκληματικο/παρασητικο.

αν παρω το οκ θα το κανω με τροχο και βαρια στο πανω μερος ωστε να μην κοψω κουτια/καλωδια. σκεφτομαι να δημιουργησω ενα Π ναυλον κρεμασμενο απτο ταβανι ωστε να μην γεμισει σκονη το διαμερισμα διοτι παιζει και ενας πιτσιρικας 5 μηνων.. αληθεια πως ευκολα θα μπορουσε να φτιαχτει ενας αυτοσχεδιος αποροφητηρας που θα προσαρμοζεται στην ηλεκτρικη σκουπα και θ ρουφαει απο πανω την σκονη?

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=364]Dr.Paneas[/MENTION]

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία (by Einstein). :tomato:
Φίλε είσαι καθυστερημένος ή το παίζεις
παριστάνεις τον τύπο "που τον φτύνουν και νομίζει ότι βρέχει"...

Ξεπέρασε το φίλε, η ζωή είναι η ωραία

*

3XHqy.png

Από το Insomnia. No copyrights intended.

Για ξανασκέψου λίγο ποιος είναι ο flame starter :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.