Jump to content




DJD

Recommended Posts

καθισα διαβασα ολοκληρο το νομο σχεδον που λεει για την αντιμετωπιση

που πρεπει να υπαρχει οταν ψαχνουν ιδιωτικη περιουσια και οτι πρεπει

να ζητας τον αριθμο του ωστε σε οποιοδηποτε γεγονος να μπορεις να μαθεις ποιος ητανε,

γενικα μεχρι και οτι ειναι παρανομο το να σε θεωρησει παρανομο ενω δεν εισαι και δεν εχεις παραβει κατι ή

δεν εχεις κανει καποιο παραπτωμα. Αλλα βεβαια εκεινη τη στιγμη ειδικα αν σε εχουν σταματησει

σε κανα κρυμμενο δρομακι δε βρισκεις ακρη....

Αριθμο-ονομα βαθμο ζηταμε, δηλ στρατιωτικου τυπου παρουσιαση..

Απο κει και περα δεν εχεις να φοβηθείς τιποτα, για να σε συλλαβουν πρεπει να υπογραψουν την εκθεση συλληψης, δηλαδη θα εντοπιστουν πανευκολα

Οποτε αν πει ο καπ

"ΡΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΣΥΛΛΑΒΩ"

του υπενθυμιζεις οτι αναγκαστικα θα υπογραψει την εκθεση συλληψης

και απο κει και περα...

Tsakonas...

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν "ΚΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΠΙΣΜΑ" από το Πταισματοδικείο Αχαρνών να εμφανιστώ εκεί επειδή οδηγούσα χωρίς ασφάλεια. Το πρόστιμο το πλήρωσα, αλλά δεν έχω καμία όρεξη να τρέχω στα δικαστήρια.

@Tsakonas;

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν "ΚΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΠΙΣΜΑ" από το Πταισματοδικείο Αχαρνών να εμφανιστώ εκεί επειδή οδηγούσα χωρίς ασφάλεια. Το πρόστιμο το πλήρωσα, αλλά δεν έχω καμία όρεξη να τρέχω στα δικαστήρια.

@Tsakonas;

Εφοσον ελαβες κλητηριο θεσπισμα εισαι κατηγορουμενος

Οτι πληρωσες προστιμο δεν λεει τιποτα για το δικαστηριο, ειναι ποινικο αδικημα

Οποτε βρισκεις καλο δικηγορο (:whistle2: ) και καλη τυχη στο ακροατηριο

Μην σκεφτεις να την κοπανησεις, θα τρεμεις για την υπολοιπη ζωη σου τα μπλοκα της αστυνομιας.

Link to comment
Share on other sites

Μαζί με όλα τα πράγματα που πήγαν λάθος τις τελευταίες 15 ημέρες, χάλασε και η μνήμη του Perc 5i, μια Kingston DDR 512M Registered single side. Όταν είχα ψάξει να την αγοράσω, είχα παιδευτεί αρκετά και βρήκα αν θυμάμαι καλά μόνο 2 που είχαν. Το καλό είναι ότι έχουν εγγύηση εφόρου ζωής κι έτσι θα μπορούσα να την αλλάξω. Αποφασίζω λοιπόν να στείλω ένα email απευθείας στην Kingston. (περιληπτικά φυσικά η ακολουθία)

Wiz: Έχω αυτό το dimm, και χάλασε. Τι κάνω;

King: Λυπούμαστε δεν έχουμε DDR. Μπορούμε να σας δώσουμε DDR2/3 αν θέτε

Wiz: Ευχαριστώ, αλλά δε θέλω. Είναι από controller που έχει όλα μου τα data και πρέπει να βρω μνήμη

King: Θα στείλω request σε όλες μας τις αποθήκες παγκοσμίως να μάθω

(1 ημέρα μετά)

King: Βρήκαμε ένα dimm, το οποίο και θα σας αποστείλουμε στη διεύθυνσή σας.

Wiz: Τι πρέπει να κάνω;

King: Εμείς σας στείλαμε ΗΔΗ με UPS τη μνήμη, απλά στείλτε μας εσείς το παλιό συστημένο για να μη χαθεί.

Όταν φτάσουν οι υπόλοιπες εταιρίες σε τέτοια επίπεδα εξυπηρέτησης, ειδικά οι Ελληνικές, θα φτάσουν να γίνουν σαν την Kingston :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αα και σε αλλους πανε ολα σκ@τα ?

Νομιζα πως ημουν ο μονος ρε παιδια :flag:

Κατσαριδες τις νυχτες, τρεξιματα σε νοσοκομεια, τουμπες στις μπανιερες

(ακομα μετανιωνω που δεν προσπαθησα να κανω ελικοπτερακι αλα χυντρα στυλ λεμε)

Σημερα το πρωι ξυπναω και βλεπω και τα δυο κινητα μεσα σε λιμνη νερου απο ποτηρι που επεσε :X:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είναι κάποια τυπική διαδικασία που απλά τη γλυτώνω ή έχω τρεχάματα; Τί θέλουν ακριβώς να μου κάνουν;

Πες μου τι τιμη θα εχει στις 8.8.2012 και ωρα 16.42.11 η μετοχη της alpha και θα σου απαντησω.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο

Μητέρα: Ξέρεις τι παθαίνουν τα κορίτσια που δεν τρώνε το φαγητό τους;

Κόρη: Ναι, γίνονται super models...

:wall:

Αυτά μαθαίνουν τα παιδιά από το σκ@τοκούτι...

mother has been trolled! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αα και σε αλλους πανε ολα σκ@τα ?

Νομιζα πως ημουν ο μονος ρε παιδια :flag:

Κατσαριδες τις νυχτες, τρεξιματα σε νοσοκομεια, τουμπες στις μπανιερες

(ακομα μετανιωνω που δεν προσπαθησα να κανω ελικοπτερακι αλα χυντρα στυλ λεμε)

Σημερα το πρωι ξυπναω και βλεπω και τα δυο κινητα μεσα σε λιμνη νερου απο ποτηρι που επεσε :X:

internet-memes-come-on-showerbro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Part 6: Olympic Adverts predicting an attack on London? NWO Zion Illuminati WW3 2012 - YouTube

Κοίταγα διάφορα videakia συνωμοσίας να περνάει η ώρα αλλά δείτε αυτό στο 2:39.

Μ'αρέσουν οι θεωρίες συνωμοσίας που περιέχουν δεδομένα και σοβαρές ενδείξεις/αποδείξεις, αλλά όταν βλέπω αυτό το ρημάδι το "2012 -> 2+0+1+2=5" κλπ απλά κλείνω την σελίδα, καθαρίζω το Youtube/History μου, κάνω ένα καυτό μπάνιο να ξεπλύνω την ντροπή και αναπολώ τα Χ λεπτά που έχασα μέχρι το σημείο που το είδα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.