Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εταιρεία με ΑΠΕ (ανανεώσιμες πηγές ενέργειας και γεωθερμία).

Την πρακτική μου την έκανα στον τομέα φωτοβολταϊκά πάρκα.

Λογικά εκεί μένω ίσως και με κάποιες αρμοδιότητες στις πωλήσεις για να ξεπίξω λίγο τον άλλο μηχανικό που είναι εκεί.

Αλλά mostly προμελέτες κλπ.

Θενξ κιολλας

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κανείς που να γνωρίζει λιγα πράγματα από Β.Προάστια, θα ήθελα να μου δώσει μια εκτίμηση του πόσο απέχει σε χρόνο το ξενοδοχείο "Πεντελικόν" (Δηλιγιάννη 66 Κηφισιά) από την πλατεία των Θρακομακεδόνων (ή ακόμη καλύτερα από την εκκλησία της Αγ.Τριάδας - Μ.Αλεξάνδρου & Αριστοτέλους)

Aπ'οτι ειδα στο χάρτη, η απόσταση ειναι περίπου 11-12 χιλιόμετρα αλλά κάποιος που γνωρίζει καλύτερα τους δρόμους και την κίνηση που μπορεί να έχουν θα βοηθήσει αρκετά πιστεύω. (η διαδρομή θα γινει με αμάξι εννοείται :p )

Τhankz :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι γινετε με το facebook.

Δεν μου κανει Log in λεγοντας μου το παρακατω.

Το Facebook θα είναι σύντομα και πάλι κοντά σας

Προς το παρόν, το Facebook είναι εκτός λειτουργίας, για λόγους συντήρησης. Σε λίγα λεπτά, όμως, θα μπορείτε και πάλι να συνδεθείτε. Στο μεταξύ, διαβάστε περισσότερα για το λόγο που βλέπετε αυτό το μήνυμα. Σας ευχαριστούμε για την υπομονή που δείχνετε όσο κάνουμε βελτιώσεις στον ιστότοπο.

Το θεμα ειναι οτι με αλλον λογαριασμο κανει κανονικα Log in.

Δοκιμασα και απο IE, Opera και παλι τα ιδια.

Επισης παω να αλλαξω κωδικο και δεν μου στελνει το verification code.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κανείς που να γνωρίζει λιγα πράγματα από Β.Προάστια, θα ήθελα να μου δώσει μια εκτίμηση του πόσο απέχει σε χρόνο το ξενοδοχείο "Πεντελικόν" (Δηλιγιάννη 66 Κηφισιά) από την πλατεία των Θρακομακεδόνων (ή ακόμη καλύτερα από την εκκλησία της Αγ.Τριάδας - Μ.Αλεξάνδρου & Αριστοτέλους)

Aπ'οτι ειδα στο χάρτη, η απόσταση ειναι περίπου 11-12 χιλιόμετρα αλλά κάποιος που γνωρίζει καλύτερα τους δρόμους και την κίνηση που μπορεί να έχουν θα βοηθήσει αρκετά πιστεύω. (η διαδρομή θα γινει με αμάξι εννοείται :p )

Τhankz :)

Τι ώρα θα πας?

Θες απο 20 μέχρι ώρα ανάλογα Ζανή.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κανείς που να γνωρίζει λιγα πράγματα από Β.Προάστια, θα ήθελα να μου δώσει μια εκτίμηση του πόσο απέχει σε χρόνο το ξενοδοχείο "Πεντελικόν" (Δηλιγιάννη 66 Κηφισιά) από την πλατεία των Θρακομακεδόνων (ή ακόμη καλύτερα από την εκκλησία της Αγ.Τριάδας - Μ.Αλεξάνδρου & Αριστοτέλους)

Aπ'οτι ειδα στο χάρτη, η απόσταση ειναι περίπου 11-12 χιλιόμετρα αλλά κάποιος που γνωρίζει καλύτερα τους δρόμους και την κίνηση που μπορεί να έχουν θα βοηθήσει αρκετά πιστεύω. (η διαδρομή θα γινει με αμάξι εννοείται :p )

Τhankz :)

Αν ξέρεις τους δρόμους καλά πας σχετικά γρήγορα.

Αλλά για ποιό λόγο να μείνει κανείς στο Πεντελικό ( πολύ φθηνό χοτέλ :p ) αν σκοπεύει να δουλεύει/πηγαίνει στους θρακομακ ?

Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα θα πας?

Θες απο 20 μέχρι ώρα ανάλογα Ζανή.

Κυριακή αργά το απόγευμα Κλεισθένη. Υπολόγισε ας πούμε οτι κατά τις 8 παρά δεκα (το αργότερο 8 ακριβώς) θα φύγω από το ξενοδοχείο).

Θα έχει κίνηση εκείνη την ώρα ;

Αν ξέρεις τους δρόμους καλά πας σχετικά γρήγορα.

Αλλά για ποιό λόγο να μείνει κανείς στο Πεντελικό ( πολύ φθηνό χοτέλ :p ) αν σκοπεύει να δουλεύει/πηγαίνει στους θρακομακ ?

Τους δρόμους τους ξέρει τέλεια το gps μου :p

To "σχετικά γρήγορα" που λες πόσο είναι ; :p

Link to comment
Share on other sites

Τζάμι θα πας.Μη φοβάσαι. Κάνα 20λεπτο θα είσαι.

Δεν είανι και το πιο οικονομικό ξενοδοχείο της περιοχής το ξέρεις ε?

μακάρι. θα κάνω και το σάββατο ένα δοκιμαστικό να δω.

Btw, δεν θα μείνω εγώ εκεί πέρα ρε...Θα πάω, θα τραβήξω τη νυφούλα που θα προετοιμάζεται και μετά φεύγω καρφί για εκκλησία ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.