Jump to content




DJD

Recommended Posts

gay,straight μολυσμένα νερά,χρεωκοπία,καπνιστές και μη,διακοπές (όχι ρεύματος),ληστείες,πολιτικοί,γένια,ποδήλατα,μετρό,δέματα,γάτες

τρολολ,θρησκεία,γκολ,βαλβίδες,ξεκατίνιασμα,καζίνο,μπύρες,καλώδια,πίτσες

dfq ???

Try this http://www.thelab.gr/search/new/ rather than this Off topic

Αλλιώς, είναι επιλογή σου ;)

Link to comment
Share on other sites

gay,straight μολυσμένα νερά,χρεωκοπία,καπνιστές και μη,διακοπές (όχι ρεύματος),ληστείες,πολιτικοί,γένια,ποδήλατα,μετρό,δέματα,γάτες

τρολολ,θρησκεία,γκολ,βαλβίδες,ξεκατίνιασμα,καζίνο,μπύρες,καλώδια,πίτσες

dfq ???

Αυτό απλά δείχνει πόσο αγαπάμε και μας αρέσει ο Λάμπης και θέλουμε να τα συζητήσουμε όλα με την εδώ παρέα, αντί να πάμε να τα λέμε σε άλλα forums. ;)

Link to comment
Share on other sites

Try this http://www.thelab.gr/search/new/ rather than this Off topic

Αλλιώς, είναι επιλογή σου ;)

απλά το αναφέρω γιατί μου'κανε εντύπωση ποσά ανοιχτά θέματα υπάρχουν (όχι μόνο στο φόρουμ,γενικά)

δεν με πειράζει,καλό είναι να ακούμε όλες τις απόψεις και ο καθένας μας ας βγάλει τα συμπεράσματά του :)

edit: με πρόλαβε ο Wizard!

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενοχλεί ο χειμώνας... μια χαρά καλύτερα από την κωλοζέστη του καλοκαιριού...

το ότι δουεύω σήμερα με ενοχλεί που προχθές ήρθα από διακοπές.... :mad:

Εγώ δούλευα σήμερα και με ενοχλεί που φέτος δε πήγα διακοπές. Αλλάζουμε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δούλευα σήμερα και με ενοχλεί που φέτος δε πήγα διακοπές. Αλλάζουμε;

Καλά κ ένας μπάρμαν από το super paradise έτσι μου έλεγε να αλλάξουμε αλλά όταν του είπα πόσα πέρνω μου είπε άστο γα** το .. οπότε μη βάζεις και όρκο ότι το θες κιολλας

Όσο για τα υποτιτλάδικα ...

κάτι ήξερα όταν ψόφισε το άλλο, και ξεκίνησα και μάζεψα ότι site έβρισκα για subs, για να μην τον πιω ποτέ...

Αν και downtimes έχουν ξανακάνει και αυτοί...τώρα τι και πως... who knows...

Link to comment
Share on other sites

τι πιάνει τις γυναίκες καλοκαιριάτικα και ακόμα δεν γυρίσαμε από οληγοήμερες διακοπές και κανονίζουν να βρεθούν με τις πιο αντιπαθητικές παρέες ...η δικιά μου το γνωρίζει ότι δεν τους χωνεύω και κάθε φορά νομίζω ότι το κάνει επίτηδες....και έτσι ξεκίνησε ο καυγάς....

Link to comment
Share on other sites

Άστρο, μια μέρα που θα βαργιέσαι ή θα 'σαι κάπως, δες αυτό:

Azumanga Daioh Episode 11 Sub - Watch Azumanga Daioh 11 Online | AnimeSeason.com

κάπου στο 3ο είχα σταματήσει, πρέπει να τα δώ και τα υπόλοιπα :p

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα ban από το ομοφυλοφοβία (wtf?) thread, γιατί;

Επειδή πόσταρα αυτό;

LOL @ Title

Αλλάχτε και τον τίτλο του "Μεταναστευτικό" σε "Ρατσισμός κλπ" :sarcastic:

Βάλατε τον ΠΙΟ ΑΚΥΡΟ τίτλο και μπανάρετε όσους αντιδρούν;

[MENTION=6133]honda22[/MENTION] [MENTION=10016]Evan[/MENTION] opensubtitles

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε έκανα ban προσωπικά από το thread, αλλά το post που quotάρεις έγινε για να συμμετάσχεις στη συζήτηση ή για να γελοιοποιήσεις το θέμα;

Η ερώτηση είναι ρητορική και η απάντηση υπάρχει ήδη στο post που έκανες quote.

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάποιο θέμα ή μήνυμα παραβεί οποιονδήποτε από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, απαγορεύεται να συνεχιστεί η συμμετοχή των μελών του forum σε αυτό. Εφόσον υπάρχουν οποιεσδήποτε ενστάσεις θα πρέπει να υποβάλλονται με (PM - Προσωπικό μήνυμα) ή e-mail στους moderators ή τους administrators. Οι Administrators/Moderators έχουν το δικαίωμα να διαγράψουν την καταχώρηση. Στην περίπτωση που το μέλος δεν συμμορφωθεί θα απαγορευτεί η είσοδος του στο forum του TheLab.gr (Ban) μόνιμα ή προσωρινά.

22764514.jpg

:p

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα ban από το ομοφυλοφοβία (wtf?) thread, γιατί;

Επειδή πόσταρα αυτό;

Βάλατε τον ΠΙΟ ΑΚΥΡΟ τίτλο και μπανάρετε όσους αντιδρούν;

Nope you are wrong. Εμένα δεν με μπανάρανε ακόμα. :p

Ο τίτλος δεν είναι και ο ποιο κατάλληλος, αλλά εντάξει δικαιολογείται από το αρχικό quote.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.