Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κάποιος μας έχει φάει σε αυτές τις διακοπές.. δε παίζει διαφορετικά, θα αρχίσω να γίνομαι προληπτικός. Περνάγαμε σούπερ στην Αστυπάλαια και σήμερα που ήταν να φύγουμε ξυπνάω με ένα πρήξιμο νααααααααααααα με το συμπάθειο στο πρόσωπο. 10 ώρες στο καράβι χωρίς γιατρό στην επιστροφή (πάλι καλά που με άφησαν να κατέβω Πάρο να πεταχτώ στο φαρμακείο) και μετά άλλες 6 ώρες αναμονή στο νοσοκομείο για τις εξετάσεις στο οποίο με πότισαν κορτιζόνη. Τωρα ακομα πρησμένος είμαι αλλά ελαφρώς καλύτερα.. το φελέκι μου φέτος!

πω ρε φιλε. κανε λιγο υπομονή, τι να πω. ελπίζω όταν με το καλό γυρίσεις πίσω να σου πάνε καλύτερα τα πράματα :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις απορία, εχθές που ήμουν στον Ασκληπιείο Βούλας είχαν σεκιουριτάδες με αλεξίσφαιρα γιλέκα να φυλάνε τις πόρτες των ιατρείων και να ασχολούνται με τα νουμεράκια προτεραιότητας. Ποιος ο λόγος;!

Link to comment
Share on other sites

όλοι οι σεκιουριτάδες πλέον φοράνε αλεξίσφαιρα (και στο Μετρό/ΗΣΑΠ αν δεις). Ε, αυτούς, προφανώς τους είχαν εκεί πέρα, και τους βάλαν να κάνουν και κάτι χρήσιμο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις απορία, εχθές που ήμουν στον Ασκληπιείο Βούλας είχαν σεκιουριτάδες με αλεξίσφαιρα γιλέκα να φυλάνε τις πόρτες των ιατρείων και να ασχολούνται με τα νουμεράκια προτεραιότητας. Ποιος ο λόγος;!

τοσα που γινονται με την υγεια αργα η γρηγορα καποιος θα τα παρει και θα ορμηξει κι εκει

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος μας έχει φάει σε αυτές τις διακοπές.. δε παίζει διαφορετικά, θα αρχίσω να γίνομαι προληπτικός. Περνάγαμε σούπερ στην Αστυπάλαια και σήμερα που ήταν να φύγουμε ξυπνάω με ένα πρήξιμο νααααααααααααα με το συμπάθειο στο πρόσωπο. 10 ώρες στο καράβι χωρίς γιατρό στην επιστροφή (πάλι καλά που με άφησαν να κατέβω Πάρο να πεταχτώ στο φαρμακείο) και μετά άλλες 6 ώρες αναμονή στο νοσοκομείο για τις εξετάσεις στο οποίο με πότισαν κορτιζόνη. Τωρα ακομα πρησμένος είμαι αλλά ελαφρώς καλύτερα.. το φελέκι μου φέτος!

holidays in greece they said

it would be fun they said

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.