Jump to content




DJD

Recommended Posts

δηλαδή έλεος ποιος πιάνει γκόμενα από το ικάριαμ !

ότι να ναι

μου θυμίζει τα παλιά chat που λένε και οι δύο ******** και στο τέλος είναι ότι νάνε

που το άκουσες αυτό;

παράξενο δεν μου φαίνεται βέβαια, έχω ακούσει ότι κουλό μπορείς να φανταστείς από γνωστό μου κιόλας που ασχολείται!

Άμα ο αστρολάβος μου κάνει 66.666 posts, θα του δώσω τη γάτα μου, αν δεν γίνεται, θα του δώσω πάλι τη γάτα μου για να μη κάνω Quad crossfire τις κίτρινες.:turn:

Link to comment
Share on other sites

Τι μαθαίνει κανείς στο ΠΟΘ...δηλ. ένας Admin μπορεί να αλλάζει πράγματα του χρήστη? κομματάκι δύσκολο μου φαίνεται...:hmm:
ρώτα εμένα που είμαι admin σε pokemon forum :sarcastic:

τα πάντα αλλάζεις, και administrate όποιον user θες κάνεις, σα το σπίτι σου :p μέχρι και ACP, τι άλλο θες; :hehe:

Firered/leafgreen

Looking for:Tauros, Scyther

have:Chansey, Venomoth

anyone?:cool:

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Οι "ενοικιάσεις hardware" καλά κρατάνε. Και εμείς οι βλάκες καθόμαστε και πηγαίνουμε 10 φορές για ένα RMA σε ένα μαγαζί και μαλώνουμε με μισή ντουζίνα άτομα εκεί επειδή κάποιοι έχουν βρει το κόλπο να αναβαθμίζουν τζάμπα. :rant:

Link to comment
Share on other sites

Πως ειναι δυνατον τοσα χρονια εδω μεσα να εχω χασει τετοια διαμαντια?? :o

http://www.thelab.gr/kartes-grafikon/karta-ston-fourno-88488.html

http://www.thelab.gr/mobile-computing/laptop-experts-voitheia-toshiba-pspbqe-bricked-dead-81660.html

Είδες βρε πΧιότητα :p

Link to comment
Share on other sites

ψάχνοντας για laptop για γραφίστρια με σωστά χρώματα :

1:02:19 PM System System You are now being connected to an agent. Thank you for using Dell Chat

1:02:19 PM System System Connected with Jeffrey N

1:02:19 PM Agent Jeffrey N Welcome to Dell US Small Office Chat. My name is Jeffrey and I will be your Dell.com Sales Chat Expert. I can be reached at jef***arro@dell.com. You can now chat with us 24 hours a day, 7 days a week !

1:02:29 PM Agent Jeffrey N Hi MK.

1:02:29 PM Agent Jeffrey N How may I assist you today?

1:02:32 PM Customer MK Hello from Greece

1:03:19 PM Customer MK I need your advice. A friend of mine that is a graphics designer (photoshop etc) is looking to buy a new laptop

1:03:34 PM Agent Jeffrey N I would be happy to help you with that. First, allow me to thank you for chatting with us!

1:03:38 PM Customer MK And wants to have good colors on the screen

1:03:44 PM Agent Jeffrey N May I ask you few questions to get a good idea of how you'll be using the computer and then I can make best recommendations for you. Sounds good?

1:03:49 PM Agent Jeffrey N Do you have a particular system in mind or are you just starting the process?

1:03:54 PM Customer MK nope

1:04:09 PM Agent Jeffrey N How soon do you need the new system?

1:04:18 PM Customer MK In a few days

1:04:24 PM Agent Jeffrey N Any screen size preference? We have it in 13", 14", 15" and 17" screen.

1:04:52 PM Customer MK but the main concern is to have good colors on screen, She prefers 15 inches or more :p

1:05:19 PM Agent Jeffrey N Let me get you Dell Greece, one moment please.

1:05:24 PM Agent Jeffrey N My apologies, we only offer, process orders online within the United States of America.

1:05:42 PM Agent Jeffrey N Here is the link for Dell Greece.

1:05:50 PM Agent Jeffrey N Jeffrey N pushes page, Αρχική σελίδα Dell - Υπολογιστές, φορητοί υπολογιστές, εκτυπωτές, διακομιστές και πολλά άλλα | Dell Greece

1:05:54 PM Customer MK I know that, I just need to point me out some models and I will try to find them on Greece or in England !

1:06:11 PM Customer MK Or Germany from an on-line shop

1:06:14 PM Agent Jeffrey N For Dell Greece: 00800 44149 518

1:06:24 PM Agent Jeffrey N Is there anything else that I can assist you with?

1:06:50 PM Customer MK I know dell Greece etc, I am a happy owner of Dell laptops more than 10 years now

1:07:05 PM Customer MK I just want your advice for the model that I should look at.

1:07:59 PM Agent Jeffrey N Dell Precision M4600 or M4700, XPS 15z are your best option to get a pretty good laptop.

1:08:04 PM Customer MK As I said I can purchase the laptop from all over Europe, as Dell Greece doesn't sell laptops directly :(

1:08:16 PM Agent Jeffrey N All of those mentioned comes in 15" screen laptops.

1:08:30 PM Customer MK Does these models have IPS panels (not that "dirty" TN panels) ?

1:08:49 PM Agent Jeffrey N Here is the link for Dell Greece.

1:08:49 PM Agent Jeffrey N Jeffrey N pushes page, Αρχική σελίδα Dell - Υπολογιστές, φορητοί υπολογιστές, εκτυπωτές, διακομιστές και πολλά άλλα | Dell Greece

1:09:04 PM Agent Jeffrey N For Dell Greece: call to order 00800 44149 518

1:09:09 PM Agent Jeffrey N Is there anything else that I can assist you with?

1:09:48 PM Customer MK Can you push again the Greek Dell link ? I missed it !

1:10:00 PM Agent Jeffrey N Jeffrey N pushes page, Αρχική σελίδα Dell - Υπολογιστές, φορητοί υπολογιστές, εκτυπωτές, διακομιστές και πολλά άλλα | Dell Greece

1:10:04 PM Customer MK no you cannot help me any more. Thank you

1:10:04 PM Agent Jeffrey N Is there anything else that I can assist you with?

1:10:28 PM Agent Jeffrey N Thank you for the opportunity to help you today! :)

1:10:28 PM Agent Jeffrey N Our Chat team strives to provide the very best levels of customer service. If you have a minute, we would really appreciate your feedback on a quick survey that will appear once the session ends. My manager gets all the feedback and we use it to help our customers. Thank you for choosing Dell Sales Chat! Have a good one! ?

1:10:28 PM System System Jeffrey N has left this session!

1:10:28 PM System System The session has ended!

Session ID: 53****78

Link to comment
Share on other sites

Σκηνικο στον ηλεκτρικο.

Αρχιζει να φωναζει ενας παππους καμια 75αιρα χρονων οτι τον εκλεψε ενας μαυριδερος, που παιζει να ηταν και Ελληνας ναρκωμανης, και τον πιανει απο το χερι και του λεει δεν θα φυγεις. Εκει αρχισε το γλεντι, να του φωναζουν καποιοι, "αφησε τον, τι εισαι; μπατσος; χρυσαυγητης εισαι ρεεεεε; εξω οι φασιστεεεεεες....".

Πανω στην ωρα σταματαει ομονοια και ανοιγουν οι πορτες και ο παππους κραταει ακομα τον υποτιθεμενο κλεφτη (δεν ξερω σιγουρα αν τον εκλεψε καθως ημουν στην αλλη ακρη) και βγαινει εξω φωναζοντας για αστυνομια. Εντομεταξυ να συνεχιζουν απο μεσα οι αλλοι, "αστον ρε φασιστααααα".

Πραγματικα ελεος!

Απορω με τη νοημοσυνη ορισμενων.... αν τους ειχαν κλεψει εκεινους τι θα εκαναν; Α παρε σε παρακαλω και το κινητο μου μαζι με το πορτοφολι γιατι ειμαι προοδευτικος; ημαρτον.... Εδω ισχυει το "με αλλου τον κ*λο κανω και γω την που*ανα".

Οκ, απαγορευεται η παρακρατηση καποιου, αλλα αν τον πιασεις να σε κλεβει τι θα κανεις; Θα περιμενεις να ερθει η αστυνομια; Εντομεταξυ ο παππους τον κρατουσε απο το χερι, ουτε καν να του ριξει μια καρπαζια που λεει ο λογος.

Link to comment
Share on other sites

ψάχνοντας για laptop για γραφίστρια με σωστά χρώματα :

Αν ψάχνεις για καλό Dell εδώ

:p

.........Εντομεταξυ να συνεχιζουν απο μεσα οι αλλοι, "αστον ρε φασιστααααα"......

Χαζοηλίθιοι βλάκες που είναι μέσα στον ηλεκτρικό και νομίζουν ότι είναι ακόμα online στο facebook και κάνουν πλάκα με τους φίλους τους.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Συγχώνευση 2 συνεχόμενων μηνυμάτων !!!
Link to comment
Share on other sites

Η ο κοσμος εχει χαζεψει πληρως, ή μου πεφτουν ολοι οι ζαβοι, δεν εξηγειται αλλιως. Παω σε ενα μαγαζι με βιομηχανικα αερια, του λεω εχω την ταδε φιαλη, μπορειτε να μου τη γεμισετε? Απαντηση: "Αν ειστε πελατης, ναι". Δηλαδη τι αλλο θα μπορουσα να ειμαι? Ευγενικος κλεφτης?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.