Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έβαλαν σε λειτουργία τους ηλεκτρονικους πίνακες αφίξεων στους σταθμούς του ηλεκτρικού. Wow :p

Sent from my Galaxy Tab 2 10.1 using Tapatalk

Ούτε καν. Δοκιμαστικό θα ήταν... Σε κανονική λειτουργία δε νομίζω να προλάβουμε να τα δούμε. Τα παιδιά μας ίσως...

Link to comment
Share on other sites

Αααχχχ....ονειρεύομαι την ημέρα που η στρουμπουλούλα ταχυδρόμος μου με επισκεφτεί, και εγώ θα πάρω μεγάλη χαρά!

καταπατωντας τον κανονα.......+1.

Ας ειναι και αντρας...δεν εχω προβλημα :hehe: ..απλα πριν πεθανω θα ηθελα να δω ενα ταχυδρομο στη ζωη μου απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

"Your Raspberry Pi order was despatched today.

If you ordered a Raspberry Pi board as part of your order we are pleased to inform you that we have sent you the upgraded 512MB Revision 2 board to thank you for your continued patience.

We hope this upgrade is acceptable to you."

No shit Sherlock. Αυτό έλειπε να μην το αναβάθμιζαν ενώ περιμένω 4.5 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Για λάδι βάλε Κορωνέικες

δειτε στη χαλκιδικη με απειροελαχιστο ποτισμα το καλοκαιρι πως εγιναν κατι Κορωνεικες :p (βεβαια το χειμωνα εριξε ΠΟΛΥ νερο εδω)

κανα καλαματιανος να τη δει και σχετικος υπαρχει να μου πει αν ειναι στο μεγεθος αυτο εμπορευσιμη? Αστρολαβε παρε μπρος :p

post-101-1416076812,8212_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από ea6gka
Link to comment
Share on other sites

δειτε στη χαλκιδικη με απειροελαχιστο ποτισμα το καλοκαιρι πως εγιναν κατι Κορωνεικες :p (βεβαια το χειμωνα εριξε ΠΟΛΥ νερο εδω)

κανα καλαματιανος να τη δει και σχετικος υπαρχει να μου πει αν ειναι στο μεγεθος αυτο εμπορευσιμη? Αστρολαβε παρε μπρος :p

Πως πάνε οι ελιές από εκεί; Η μάνα μου έχει 30 ρίζες στα δερβενοχώρια (Σύνορα Αττικής και Βοιωτίας) και είναι γεμάτες, διόρθωση, ΓΕΜΑΤΕΣ. Τα κλαδιά μοιάζουν λες και είναι τσαμπιά με σταφύλια. Το κακό ότι επειδή είναι πάρα πολλές δεν έχουν μαυρίσει.

Link to comment
Share on other sites

Εδω εχουμε πνιγει στην Ελια, τα ελαιοτριβεια δεν προλαβαινουν...Πυρηνικος πολεμος λεμε προχθες που πηγα να κλεισω ρανετβου με ειπαν σε 12 μερες απο σημερα (χαμος κυριολεκτικα)

Link to comment
Share on other sites

Κεφαλονιά, από την άλλη, το ελαιοτριβείο που πάμε, κλειστό, και ανοίγει μόνο με ραντεβού. Δεν έχει τίποτα σε όλο το νησί :hm: Και δε βγάλανε και μέλι φέτος κανείς. Από σταφύλια/κρασί δεν ξέρω τι κάνανε. Αν ούτε τα αμπέλια βγάλανε τίποτα, πολύς κόσμος θα έχει δύσκολο χειμώνα :(

Link to comment
Share on other sites

δειτε στη χαλκιδικη με απειροελαχιστο ποτισμα το καλοκαιρι πως εγιναν κατι Κορωνεικες :p (βεβαια το χειμωνα εριξε ΠΟΛΥ νερο εδω)

κανα καλαματιανος να τη δει και σχετικος υπαρχει να μου πει αν ειναι στο μεγεθος αυτο εμπορευσιμη? Αστρολαβε παρε μπρος :p

Δεν παίζει ρόλο το μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Κεφαλονιά, από την άλλη, το ελαιοτριβείο που πάμε, κλειστό, και ανοίγει μόνο με ραντεβού. Δεν έχει τίποτα σε όλο το νησί :hm: Και δε βγάλανε και μέλι φέτος κανείς. Από σταφύλια/κρασί δεν ξέρω τι κάνανε. Αν ούτε τα αμπέλια βγάλανε τίποτα, πολύς κόσμος θα έχει δύσκολο χειμώνα :(

ατυχια, γιατι λογω ασθενειων ή καιρου?

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρω από το άλλο νήμα

Πρέπει να είχες και εσύ καθηγητή στο λύκειο που έλεγε "Το 20 για τον θεό, το 19 για την μάνα μου, το 18 για μένα, και εσείς απο 17" ε?

Τέτοιοι καθηγητές υπήρχαν και αλλού? Νόμιζα το σχολείο μας είχε την "τιμητική" :hehe:

Θυμάμαι ακόμα τη φράση του: "μέχρι 14 ο μαθητής, 16 ο δάσκαλος, 18 ο einstein και 20 ο παντοδύναμος, πανταχού παρών, θεός"

Link to comment
Share on other sites

αυτό δεν υπάρχει στα μαθηματικά φυσική χημεία ....απαντάς όπως πρέπει σε ότι σε ρωτάει ; λύνεις τα προβλήματα με τον τρόπο που διδάχτηκες και όχι επειδή σου ήρθε η επιφώτηση του Αγίου Πνεύματος;είναι όλα σωστά; τέρμα....εχεις το 20αρι...είσαι ο θεός...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.