Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρα! :)

Κάποιος στη απέναντι πολυκατοικία έχει ανάψει τζάκι και καπνίζει μαυρίλα τόσο πολύ, σαν ΡΕΟ του Ε.Σ. στον ανήφορο.

Μου θυμίζει τις εποχές στο Πολύκαστρο που ανάβαμε τις σόμπες με προσάναμμα κομμάτι σαγιονάρας!:p

Link to comment
Share on other sites

το παζαρι με την hol συνεχιζεται. 18.50 για 24αρα σε γραμμη hol. χωρις δωρεαν κλησεις κτλ.

μονο νετ.

πριν λιγες μερες μου ελεγαν δεν γινεται κατω απο 20. μολις ειπα cyta, μου ειπαν 18.50

[ame]http://www.amazon.de/NORTH-Herren-Funktionsjacke-EVOLUTION-TriClimate/dp/B005C87ROC[/ame]

χτυπησα και αυτο το μπουφανακι στα 154 απο το cosmos στην σαλονικη. 40% εκπτωση.

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

το παζαρι με την hol συνεχιζεται. 18.50 για 24αρα σε γραμμη hol. χωρις δωρεαν κλησεις κτλ.

μονο νετ.

πριν λιγες μερες μου ελεγαν δεν γινεται κατω απο 20. μολις ειπα cyta, μου ειπαν 18.50

THE NORTH FACE Herren Funktionsjacke EVOLUTION TriClimate: Amazon.de: Sport & Freizeit

χτυπησα και αυτο το μπουφανακι στα 154 απο το cosmos στην σαλονικη. 40% εκπτωση.

Απορω γιατι δεν τους εχω παρει τηλεφωνω ακομα....

γιατι ειμαι τετοιος σαπιλας? :slap:

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα παρτους, και πες θελω μια τιμη για να ανανεωσω πακετο. κτλ

πες θα το σκεφτω... και θα σας παρω.

αυριο ή μεθαυριο θα σε παρω αυτοι, αν το σκεφτηκες κτλ. λες οτι μαλλον θα παω στην cyta. αμεσως θα σου κανουν καλυτερη τιμη.

τους καιει να μην φυγεις. απλα θελει λιγο μπλαμπλα.

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.