Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. Ειμαι νεο μελος (μολις εκανα εγραφη) και θα ηθελα καποιες πληροφοριες σχετικα με το Forum. Το ξερω οτι μπορει να ειναι βαρετο για καποιους να εξηγουν τις διαδικασιες. Θα ηθελα να πουλησω καποια αντικειμενα που μπορει για καποιθους να ειναι χρησιμα και δεν ξερω πως. Θα μπορουσε καποιος να με ενημερωσει?

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά καταλαβαίνω απόλυτα όσους περιμενουν χρήματα από τους "κακοπληρωτές" τους, αλλα μόλις άκουσα ότι η ΔΕΗ χρωστάει στην εταιρεία που δουλεύω κάπου 4 εκατομμύρια ευρώ μου κρέμασε το σαγόνι μου :flag:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Ειμαι νεο μελος (μολις εκανα εγραφη) και θα ηθελα καποιες πληροφοριες σχετικα με το Forum. Το ξερω οτι μπορει να ειναι βαρετο για καποιους να εξηγουν τις διαδικασιες. Θα ηθελα να πουλησω καποια αντικειμενα που μπορει για καποιθους να ειναι χρησιμα και δεν ξερω πως. Θα μπορουσε καποιος να με ενημερωσει?

Βρίσκεσαι σε λάθος site αν ο σκοπός σου είναι να πουλήσεις. Οι αγγελίες προσφέρονται προς ευκολία των μελών που ήδη έχουν αποδείξει ότι το να πουλήσουν κάτι αποτελεί μέρος του χομπυ τους κι όχι αυτοσκοπός της παρουσίας τους εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκεσαι σε λάθος site αν ο σκοπός σου είναι να πουλήσεις. Οι αγγελίες προσφέρονται προς ευκολία των μελών που ήδη έχουν αποδείξει ότι το να πουλήσουν κάτι αποτελεί μέρος του χομπυ τους κι όχι αυτοσκοπός της παρουσίας τους εδώ.

Δεν ειναι αυτοσκοπος μου η πωληση. Καποιες πληροφοριες θελω για το πως λειτουργει το

FORUM. ΟΧΙ αποκλειστικα για πωλησεις. Ασχολουμε ερασιτεχνικα με τεχνικα θεματα πανω στους υπολογιστες. Εχω συμβουλευτει και παλαιοτερα το Forum για επιλυση προβληματων χωρις να ειμαι εγγεγραμενος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αυτοσκοπος μου η πωληση. Καποιες πληροφοριες θελω για το πως λειτουργει το

FORUM. ΟΧΙ αποκλειστικα για πωλησεις. Ασχολουμε ερασιτεχνικα με τεχνικα θεματα πανω στους υπολογιστες. Εχω συμβουλευτει και παλαιοτερα το Forum για επιλυση προβληματων χωρις να ειμαι εγγεγραμενος.

Διάβασε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Να το βγάλω από μέσα μου γιατί θα σκάσω.(όχι κακκάκια,ε;)

Πουλάνε σκληρούς IDE για laptop σε τιμή που αυτός που θα τον αγοράσει πρέπει να πουλήσει δύο laptop πλήρως λειτουργικά απ' αυτά που φοράνε αυτόν τον δίσκο,για να τον αποκτήσει...

Έτ'ς ειν' η ζωή παπούλη.

:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Να το βγάλω από μέσα μου γιατί θα σκάσω.(όχι κακκάκια,ε;)

Πουλάνε σκληρούς IDE για laptop σε τιμή που αυτός που θα τον αγοράσει πρέπει να πουλήσει δύο laptop πλήρως λειτουργικά απ' αυτά που φοράνε αυτόν τον δίσκο,για να τον αποκτήσει...

Έτ'ς ειν' η ζωή παπούλη.

:crazy_pilot:

μεταχειρισμένο ide 80GB 2.5" που έψαχνα για ένα R40, ερχόταν στα ίδια χρήματα με SSD 60GB IDE 2.5" από USA !

Υπάρχουν και κάποιοι έξυπνοι [ame]http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00168UOF6/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=[/ame]

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Να το βγάλω από μέσα μου γιατί θα σκάσω.(όχι κακκάκια,ε)

Πουλάνε σκληρούς IDE για laptop σε τιμή που αυτός που θα τον αγοράσει πρέπει να πουλήσει δύο laptop πλήρως λειτουργικά απ' αυτά που φοράνε αυτόν τον δίσκο,για να τον αποκτήσει...

Έτ'ς ειν' η ζωή παπούλη.

O νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. Εδώ μπαίνει και το επιπλέον κομμάτι της παλαιάς μονάδας παραγωγής που πρέπει να συντηρεί μια εταιρία, βγάζοντας πολύ λίγα κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Bάλαν σε αυτούς που βγάζουν τις τιμές τα windows 8.

ΚΛΑΙΩ από τα γέλια πως προσπαθούσαν 5 άτομα 20' να κλείσουν μια εφαρμογή που άνοιξαν σε metro περιβάλλον XD

(και αυτό είναι η αρχή)

Έπρεπε να είχαν τον nickchris κοντά να τους πει ότι φταίνε αυτοί

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΑΜΗΣΕΙ Ο ΠΑΡΙΟΣ !!!

Προσπαθώ να κρατήσω back-up 500GB ελληνικά τραγούδια από εξωτερικό

που δεν ψήνομαι ντίπ να τον κουμπώσω εσωτερικά (για λόγους ανωτέρας

βίας) και έχει ξεσκιστεί να τρώει errors στο δίσκο Τύψεις του Πάριου. Τι με

το copy των windows, τι με Total Commander, ακόμη και με προγράμματα

για Synch. Πάω να τον τραβήξω delete ΔΙΧΩΣ ΤΥΨΕΙΣ και ξανακολλάει!!!

Πάω το πετάω το φάκελο στο Revo... τα ίδια!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ.

ΚΑΛΑ ΛΕΓΑΝ "ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΝΤΑΛΑΡΑ, ΠΑΡΙΟ ΚΑΙ ΑΛΕΞΙΟΥ".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.