Jump to content




DJD

Recommended Posts

ξερει κανεις τι παιζει ?

http://www.thelab.gr/web-works-programmatismos-dimiourgika/google-hangout-123168.html

δοκιμασα να κανω κληση απο το nexus μου σε andoid samsung που δεν εχει μπροστα καμερα, και δεν δειχνει καν την κληση στο αλλο τηλεφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα μέσα στο καλοκαίρι να αφήσω μούσι! ελπίζω να μην πεθαίνω από ιδρώτα

Εξαρτάται το πόσο μούσι..

Πάντως, αν είναι έστω και λίγο μεγάλο (και δεν το έχεις ξαναφήσει μέσα στο καλοκαίρι στην ζωή σου), να ξέρεις ότι θα σε πιάσει γέλιο την πρώτη φορά που κάνεις μπάνιο στην θάλασσα με το μούσι..

Η αίσθηση της αντίστασης του μουσιού στο νερό γαργαλάει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται το πόσο μούσι..

Πάντως, αν είναι έστω και λίγο μεγάλο (και δεν το έχεις ξαναφήσει μέσα στο καλοκαίρι στην ζωή σου), να ξέρεις ότι θα σε πιάσει γέλιο την πρώτη φορά που κάνεις μπάνιο στην θάλασσα με το μούσι..

Η αίσθηση της αντίστασης του μουσιού στο νερό γαργαλάει :hehe:

Βασικά είναι η πρώτη φορά που αφήνω εβερ :p

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας σε καποια πολυκατοικια πισω απο το σπιτι μου που παιζει ασταματητα απο το μεσημερι grid 2...

μιλαμε πρεπει να εχει καψει πολυ λαστιχο ο τυπας.ασε που καθε 5 στροφες πρεπει να βγαινει.

ολα αυτα ,απο αυτα που ακουω απο το δωματιο μου :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

αφου ο καθενας λεει το πονο του να πω και εγω...

σκοτωσα 3 κουνουπια με τη1η προσπαθεια σημερα

it was a good day!:smoke:

tUfCHFj.jpeg

Και σημερα ηρθε ενα ακομα μεγαλυτερο... δεν ξερω αν τσιμπανε ανθρωπους αυτα τα πραγματα αλλα gezus christ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.