Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εγω παλι ανοιξα ενα πορτοφολι που δεν χρησιμοποιώ και το ειχα σκορπιο στο γραφειο μου για βδομαδες και βρηκα μεσα 200 ευρω :hehe: τωρα καταλαβα πως νομιζα οτι χαλασα πολλα λεφτα το καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

αγαπητέ εργαζόμενε στο ταχυδρομείο.ναι,να κάνεις την απεργία σου,να διεκδικήσεις

αυτά που θέλεις αλλά όταν ένα δέμα κάνει 3 εβδομάδες να έρθει (ενώ το κατάστημα το έστειλε την ίδια μέρα με την πληρωμή)

εγώ ποιον να κατηγορήσω;τον Μπάμπη τον σουγιά;α ρε ιδιωτικοποίηση που θέλετε μάλλον....φακοφ με πολύ μίσος :mamba::mamba::mamba::mamba:

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντυπωση που καποια ατομα εχουν το θρασος να μιλανε.

Θα μου πειτε εδω ο internet explorer εχει το θρασος να μας ζηταει να γινει προεπιλεγμενος browser....

Αντε καλημερες

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρης Ιωαννου @ theoNT1

Δεν θελω να σας εκνευρισω αλλο αλλα κ την εγγυηση του Κασιδιαρη ΕΜΕΙΣ θα την πληρωσουμε (κρατικη επιχορηγηση στη ΧΑ)

Μας εκνευρίζεις ΗΛΙΘΙΕ γιατί τόσα δις που έχουν φάει τα "νόμιμα" κόμματα επί δεκαετίες, δε σε πείραξαν.

Link to comment
Share on other sites

Μας εκνευρίζεις ΗΛΙΘΙΕ γιατί τόσα δις που έχουν φάει τα "νόμιμα" κόμματα επί δεκαετίες, δε σε πείραξαν.

Αυτός ο πανέξυπνος τύπος ας μας πει και για τα 150 χιλιάρικα της εγγύησης του Τσοχατζόπουλου που επιμελώς κάνει γαργάρα και μετά βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Ποια εγγύηση Τσοχατζόπουλου λέτε; αυτήν που έδωσε πριν 1 χρόνο και είναι ακόμα μέσα; τώρα τη θυμηθήκατε όλοι;

ακόμα μεγαλύτερο τσίρκο από το μάζεμα των ναζί είναι η δίκη Τσοχατζόπουλου.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Στον KMplayer, οτιδήποτε πάνω από την έκδοση 3.0.0.1440 είναι για το πέταμα.

Κλασική περίπτωση Firefox έχουν γίνει τα περισσότερα free προγράμματα. Πάνε να φτιάξουν κάτι καλύτερο και τα γ@μ@νε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.