Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ολη νυχτα αυπνος απο τον κωλοαερα ο οποιος εσπασε τα παντα.

Πριν 1μηνα φωναξα τον π@παρα τον ιδιοκτητη κι του εδειξα τις ζημιες στο σπιτι (σοβαδες που επεσαν απο τους τοιχους)

Ο ηλιακος δεν κραταει ζεστο νερο.

Βγαινουν υγρασιες κλπ

Επι 30μερες δεν εκανε τιποτα, κι επειδη δεν του εδωσα λεφτα προχθες εβαλε τη δικηγορο του.

Φυσικα μιλησα με τη δικια μου κι θα στειλει αμεσα εξοδικο.

Αντε με τον καθε κωλογερο που νομιζει πως μας κανει χαρη να μας νοικιαζει τη κ@λοτρυπιδα με 300ε το μηνα.

Τι πιο ωραιο να πηγαινεις ταχυδρομειο να παιρνεις νουμερο 323 και να βλεπεις στο γκισέ 253

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

όποτε βάζω μπουγάδα σεντόνια. θα βρέχει + φυσάει έτσι για να τα ρίξει χάμω

Δώσε πόνο.

Link to comment
Share on other sites

Αποζημιωνει ο δημος, για οποιον εχει την ορεξη να ασχοληθει. Ειναι δημοσια ευθυνη τα δεντρα στους δρομους και οι ζημιες που μπορει να προκαλεσουν. Ειχε δικαιωθει ο πατερας μου μεσω της ασφαλιστικης του που εκανε τη χαρτουρα, πριν μια δεκαετια.

Ο Tsakonas θα μου εδινε δικιο :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα χρειαστεί 3.5 χρόνια για να αποζημιωθώ από το δήμο για το 75% του κόστους της ζημιάς που είχα πάθει. Για τα υπόλοιπα ~€75 δεν άξιζε να τρέχω σε δικαστήρια. Από ό,τι μαθαίνω, ενδέχεται πια να καθυστερούν περισσότερο. Καλή υπομονή στον άνθρωπο, αν περιμένει από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.