Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μάλλον η ασχετοσύνη δικαιολογεί την ξαφνική φύτρωση φρούτων σε θαλασσοταραχες.

Προσωπικά χρειάζομαι πολύ χρόνο για να κατανοήσω ιδέα που δεν είχα φανταστεί.

Link to comment
Share on other sites

Η πλήρη απαξίωση για σένα είναι η ασχετοσύνη!

Hahaha. Nice one

Αν ο άλλος δεν έχει δουλέψει ποτέ στη ζωή του και τον ταΐζουν οι γονείς δεν έχει πραγματική γνώση του τι σημαίνει η δουλειά
Link to comment
Share on other sites

Να υπάρχει ζεστό νερό το πρωί, όταν πλένεις τη μούρη σου. Οι μικρές χαρές της ζωής. :p

++

Εδώ έχω πάντα ζεστό νερό..

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] κάποιος προσπαθεί να σου πει να πάρεις tablet :-)

Το σημειωματάριο το κουβαλάω κυρίως για να μην τσαλακώνοντε κάποια χαρτιά που πρέπει να κουβαλάω κατά καιρούς και γιατί δεν μπορώ να κρατάω σημειώσεις στο τάμπλετ.

Έχω το nexus 7, αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει εδώ και 6 μήνες, έχει ραγίσει η οθόνη και δεν έχω βρει χρήμα να πάρω καινούργια ακόμα.

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=15018]Seafalco[/MENTION] Πρακτικά θέλετε (θέλουμε αν προτιμάτε) σύστημα περίθαλψης Ολλανδίας, ΔΕΝ δίνουν αντιβιοτικά ευκολα. Βασικά, νομίζω ότι πρέπει να είσαι πολύ χάλια για να σου δώσει ο GP παραπεμπτικό για παθολόγο που ίσως σου δώσει αντιβιοτικά. Γενικά οι GP σου δίνουν απλά σιρόπι για τον βήχα και συνιστούν ξεκούραση. Οι Έλληνες εδώ τα φέρνουν από Ελλάδα για να μην έχουν τρεξίματα...

Βάλτε ρεφενέ όλοι να μαζέψετε 100 ευρώ, γιατί κόλλησα ιό και τα θέλει σε μια εβδομάδα λέει.:p

Αν την πάτησες από τον ιό που κρυπτογραφεί τα δεδομένα σου και σου δίνει το κλειδί μόνο μετά την κατάθεση, λυπάμαι που στο λέω, αλλά την έκατσες..

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον. Είχαμε κάπου θέμα γι΄αυτό; δεν το βρίσκω...

Police Virus ή cryptography κόλλησες; Υπάρχει θέμα και για τα δύο. Πες τι κόλλησες όμως γιατί το ένα είναι για γέλια και το άλλο για κλάματα

Link to comment
Share on other sites

Τι police ρε συ... με τα τσικό θα ασχολούμαστε; Ολόκληρη interpol με ψάχνει τώρα!:p

T2YQMK1.png

Ένας γνωστός το κόλησε αυτό. Το pc του ήταν τιγκα στο παράνομο λογισμικό, δεν πλήρωσε και τον τσίμπησαν.

Τελικά, για να γλυτώσει τη φυλακή, πλήρωσε ένα αρκετά μεγάλο πρόστιμο...

Link to comment
Share on other sites

Ένας γνωστός το κόλησε αυτό. Το pc του ήταν τιγκα στο παράνομο λογισμικό, δεν πλήρωσε και τον τσίμπησαν.

Τελικά, για να γλυτώσει τη φυλακή, πλήρωσε ένα αρκετά μεγάλο πρόστιμο...

Τα έβαλα τα λεφτά για να ξεμπλέκω με PayPal, και μου έστειλαν email να περιμένω, είμαι με το netbook τώρα ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha. Nice one

Η απάντηση βρίσκεται σε αυτά που έκοψες.

Αν θέλεις να συνεχίσεις την εκπροσώπηση ποστάρισε το βιβλιάριο ενσήμων του πελάτη σου, αλλιώς ασχολήσου με κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.