Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=22279]acct[/MENTION] [MENTION=4171]deninho[/MENTION] [MENTION=1498]SLN[/MENTION]

2187

How to play: Use your arrow keys to move the tiles. If two tiles have the same odd number or one of them is twice the other, when they touch, they merge into one!

2584

How to play: Use your arrow keys to move the tiles. If two tiles are successive items in Fibonacci Sequence, when they touch, they merge into one!

Καλό κάψιμο!

Zo2kKGC.gif

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22279]acct[/MENTION] [MENTION=4171]deninho[/MENTION] [MENTION=1498]SLN[/MENTION]

2187

How to play: Use your arrow keys to move the tiles. If two tiles have the same odd number or one of them is twice the other, when they touch, they merge into one!

2584

How to play: Use your arrow keys to move the tiles. If two tiles are successive items in Fibonacci Sequence, when they touch, they merge into one!

Καλό κάψιμο!

Zo2kKGC.gif

Ρε Βίκτωρα, να πάρω πτυχίο και μετά στείλε τα όλα μαζί. Να προλάβω, όμως, τις διαγραφές...

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο αυτό. Πατάς στην τύχη τα βελάκια όσο ποιο γρήγορα μπορείς και βγάζεις 2048 σε λιγότερο από 1'. :sarcastic:

Υ.Γ.

Ctlr συν "+" >>>>>zoom

Ctrl συν "-" >>>>>unzoom

Ctrl συν "0" default

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

To ξέρω, απλά δε μπορώ να κάθομαι να με κοροϊδεύουν και να έχω μερικούς να μου λένε, πήγαινε στο πΟΤΕ να κάνεις τη δουλειά σου.

Μπορείς να κάνεις την δουλειά σου αλλού;

Link to comment
Share on other sites

Στου [MENTION=17303]Xero[/MENTION] μετά από 250k / 16384 βαρέθηκα και εγκατέλειψα, αλλά ο αλγόριθμος ισχύει. Αν η επιφάνεια ήταν και συμμετρική ως προς μεσαία γραμμή/στήλη (πχ 9χ9) θα βόλευε ακόμη περισσότερο. Με μεγαλύτερα νούμερα κουράζει λίγο το animation (lag). Πάντως με μάκρο το πάνω-αριστερά-πάνω-δεξιά ανεβαίνει πολύ γρήγορα.

Του [MENTION=9387]victor[/MENTION] δε μου άνοιγαν στην αρχή, αλλά τα έπιασα με τον ίδιο τυφλοσούρτη (που βγάζει πάνω-μέση το μεγάλο νούμερο και συμμετρικά γύρω τα μικρότερα). Χωρίς βελτιστοποίηση βγαίνουν άνετα 729/987. Νομίζω αλλάζοντας την αναλογία δεξιά-αριστερά σε 2:1 ή 3:1 παίζει να τερματίζουν χωρίς να σκέφτεσαι καν.

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] φτιάξε μάκρο να παίζει μόνο του και problem solved. :devil:

Link to comment
Share on other sites

2584 610/7535

2187

Από ένα σημείο και μετά νόμιζα ότι το παιχνιδάκι ήταν μια μεγάλη τρολιά μιας και φαινόταν αδύνατο να χάσεις. Βασικά ανυπομονούσα να χάσω και τελικά έχασα πριν χτυπήσω 2187!

1458/23669

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις την δουλειά σου αλλού;

Απλά βολεύομαι με τη σύνδεση των από πάνω, με τα χίλια προβλήματα όμως (αποσυνδέσεις, αργή ταχύτητα, το βγάζουν από το ρεύμα για να βάλουν τη σκούπα, κλπ...).

Link to comment
Share on other sites

Απλά βολεύομαι με τη σύνδεση των από πάνω, με τα χίλια προβλήματα όμως (αποσυνδέσεις, αργή ταχύτητα, το βγάζουν από το ρεύμα για να βάλουν τη σκούπα, κλπ...).

Αρχικά, κάντους δώρο ένα πολύμπριζο.Μετά καλόπιασέ τους και κατέβασε lan καλώδιο xD. Επίσης μπορείς να τους πληρώνεις ένα μέρος ως προς το internet κομμάτι..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.