Jump to content




DJD

Recommended Posts

ασε τα gangbang , ειναι και περασμενη η ωρα :whip:

δεν εχει σχεση , αυτη η τραυματικη του περιπετεια ηταν στην ουσια η μυηση του στους hunters . Θα αρχισει να κυνηγαει , να βασανιζει , να περνει πληροφοριες και πρωτου το καταλαβεις θα εχει γινει μια πανεμορφη λαμπρη σαυριτσα .

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, αν περάσεις από κανένα παζάρι, μπορείς να πετύχεις απίστευτης ποιότητας φακούς ξηλωμένους από ανατολικές φωτογραφικές μηχανές, διόπτρες ή ότι άλλο μπορείς να φανταστείς. Απλά πρέπει να έχεις αποφασίσει τι ψάχνεις και να είσαι λίγο τυχερός. Δεν είναι το πιο εύκολο πράμα στον κόσμο, αλλά μπορεί και να έχει πλάκα τελικά.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0xCwjVsneb4]FourSevens Mini ML Review - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

χα

γατακια

το κυνηγι της κατσαριδας εχει να κανει τελειος με τον ΕΛΕΓΧΟ του χωρου .

Ενας καλος κυνηγος , προετοιμαζεται απο πριν ψυχολογικα και ειναι σε επαγρυπνηση ολο το καλοκαιρι . Η φιλοσοφια μου ειναι απλη , "μην αφησεις την κατσαριδα να κρυφτει "

Πριν αρκετα χρονια , ειναι μπει κατσαριδα στο δωματιο μου , εγω σαν noob-hunter τοτε . καμπερωθηκα επανω στο κρεβατι και περιμενα να φυγει μεχρι το πρωι .

Πλεον , το δωματιο μου ειναι η περιοχη μου , clean sight παντου , ετσι ωστε μπορω να πετυχω οποιαδηποτε κατσαριδα , οπου και να εχει παει .

Bonus , γιατι να σκοτωσεις κατσαριδα ετσι απλα ? απτην στιγμη που μπορεις να την βασανισεις πρωτα ?

Οι καλυτερες παγιδες ειναι τα πλαστικα ποτηρακια ,

και ο καλυτερος συμμαχος , οινοπνευμα και τσακμακι

ο δευτερος καλυτερος συμμαχος ειναι το νερο , αλλα αργουν να πνιγουν

μια αλλη ιδεα που εχω σκεφτει , ειναι να ποιασω 4-5 ομηρους και μετα σε ενα κουτακι μονες τους . το ενστικτο της επιβιωσης μαλλον μου λεει πως θα φανε η μια την αλλη

gotta test it

Μου θυμισες αυτο THE WILLIES (1991) HD TRAILER - YouTube

Το παλικαρι κανει σεναρια με τις μυγες αφου τους βγαλει τα φτερα να μη φευγουν, και στο τελος οι μυγες γινονται τεραστιες και του βγαζουν τα χερια.

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας περάσει 18 μαθήματα σε έναν χρόνο, μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει, τουλάχιστον όχι στη σχολή μου. Τα προηγούμενα χρόνια διάβαζα πολύ περισσότερο.

Μαλλον δεν διαβαζες σωστα που πάντα ειναι ενα ενδεχόμενο.Σίγουρα παιζει ρολο και η σχολη/μαθημα (πχ στης κοπέλας μου διαβαζες ενα μαθημα 1-2 μερες και είχες περάσει ανετα) αλλά η ουσία είναι πως αν στρωθεις σοβαρα για όσο αυτό χρειαζεται δεν εχεις να φοβηθεις τίποτα κ κανέναν.

Εγω παντως αρχισα να περναω πολλα μαθηματα οταν εκανα μεγαλες παρεες και πηγαιναμε ολοι μαζι για τα μαθηματα και ειχαμε σωστη "οργανωση".

Γι αυτο βεβαια δεν ξερω και καθολου προγραμματισμο:shutup:

(πληροφορικη ΑΣΟΕΕ)

Κ εγω τώρα στο τέλος άρχισα να περναω τα πιο πολλά.

(ΟΔΕ ΑΣΟΕΕ) ;)

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αι λαικ γιου! Μπράβο ρε!

Για πες τώρα καμιά λεπτομέρια. Τι διάβασες? Οι εξετάσεις που έγιναν? Πόσο σου κόστισε? κλπ...

Ευχαριστώ :) αν και δεν είναι κάτι δύσκολο.

Είχα δει τα αντίστοιχα VTC courses πριν 3 μήνες, ακριβώς πριν δώσω μία συνέντευξη (Ελληνάρας ftw). Επίσης την προηγούμενη εβδομάδα κάναμε στην εταιρεία κάτι rapid courses για RHCE και....κάθε απόγευμα που γύριζα σπίτι ... δεν έκανα επανάληψη :p Βασικά αν ξέρεις περίπου τις εντολές, βλέπεις το man, συμπληρώνεις, δημιουργείς και λίγο και voila...RHCSA

Οι εξετάσεις έγιναν στο κτήριο της RedHat στο Brno, Czech Republic και τις "πλήρωσε" η εταιρεία.

ΥΓ. Η μόνη μακακία είναι ότι βγήκε την Τρίτη το RHEL 7 και εμείς δώσαμε για το 6.

Link to comment
Share on other sites

Πως έφτασε η εθνική στο μουντιάλ ρε παιδιά? Είδα 3 λεπτά (69-72). Η Κολομβία αντάλαζε πασούλες για 2 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα, και στα 15 που πήραμε την μπάλα πετάξαμε την μπάλα άουτ στην τρίτη πάσα..

Link to comment
Share on other sites

Πως έφτασε η εθνική στο μουντιάλ ρε παιδιά? Είδα 3 λεπτά (69-72). Η Κολομβία αντάλαζε πασούλες για 2 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα, και στα 15 που πήραμε την μπάλα πετάξαμε την μπάλα άουτ στην τρίτη πάσα..

Οτι εχει μεσα σαμαρα δε σαρεσει εσενα.:p:P

Link to comment
Share on other sites

Πως έφτασε η εθνική στο μουντιάλ ρε παιδιά? Είδα 3 λεπτά (69-72). Η Κολομβία αντάλαζε πασούλες για 2 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα, και στα 15 που πήραμε την μπάλα πετάξαμε την μπάλα άουτ στην τρίτη πάσα..
Οτι εχει μεσα σαμαρα δε σαρεσει εσενα.:p:P
:rofl:

Eίδαμε τα κατορθώματα και των 2..

ποδοσφαιροσυζητήσεις δίπλα

Link to comment
Share on other sites

Αβυσσος η ψυχη της MS.. Χθες απο φρεσκο install παω να βαλω SP1 και να σου ενα C000009A error στο ξεκουδουνο, ψαχνω απο δω ψαχνω απο κει, ολοι να λενε System Restore point και εγω λογω SSD το εχω απενεργοποιησει (λεω παει το χασαμε το συστημα, πανω που ειχα κατεβασει οτι χρειαζομουν, και ηταν πραγματικα πολλα). Ε με τα πολλα πολλα βρηκα μια λυση απο το Recovery Environment (edits στο pending.xml) και καταφερα να μπω μεσα, αλλα μου εκανε ημιτελες rollback. Και απο χθες που προσπαθω να κανω install παλι το SP1, να κανει συνεχως fails επειδη του ελειπαν κατι drivers (legacy stuff?).. τα οποια drivers ομως δεν στα γραφει ολα μαζι να τα περασεις, αλλα ενα-ενα μετα απο καθε αποτυχημενη προσπαθεια. Γυρω στα 70 driver imports αργοτερα, το service pack εγκατασταθηκε. Ζητω η ms? :hehe:

PS: Picture for your entertainment

post-7322-1416078515,0817_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται γίνεται bazaar βιβλίου από το Βημα Fm στον κήπο του Μεγάρου Μουσικής.

Βιβλία της εφημερίδας του Βήματος κ των Νέων με μόλις 1 ευρώ το ένα.

Μωλις πήρα 11 βιβλιαρακια! :D

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.