Jump to content




DJD

Recommended Posts

Με πήρανε στο κινητό να βάλω ΟΤΕ στο σπίτι. Το selling point τους δεν ήταν το τι προσέφερε στο πακέτο, αλλά το ότι θα είμαι στον ΟΤΕ και τη σταθερότητα και τη σιγουριά που προσφέρει. Θύμισε το σκετσάκι των ΑΜΑΝ, "ο ΟΤΕ είναι ένας" "ο ΟΤΕ είναι μεγάλος" "ο ΟΤΕ είναι παντοδύναμος".

Όταν της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι, μου απάντησε "Μα θα είστε στον ΟΤΕ." Εγώ της είπα ότι δεν έχω φετίχ να είμαι στο ΟΤΕ.* Την έπιασε λίγο εξαπίνης, αλλά δεν έδειξε να πτοείται.

Την επόμενη φορά θα τους δώσω το τηλέφωνο του [MENTION=173]Wizard![/MENTION]. :hehe:

*Περιμένω απάντηση από τον κυβερνητικό εκπρόσωπο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1498]SLN[/MENTION] live ο Αρτέμης στο Μαρούσι την άλλη Κυριακή, μην το χάσεις :p

Μαρούσι Hip Hop Festival | Συναυλίες - Θέατρο - Χορός

οι razastarr με ψήνουν (ταφ λάθος με κοιμίζει), αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να αντέξω μέσα στους φαν του αρτέμη :/

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1498]SLN[/MENTION] live ο Αρτέμης στο Μαρούσι την άλλη Κυριακή, μην το χάσεις :p

Μαρούσι Hip Hop Festival | Συναυλίες - Θέατρο - Χορός

οι razastarr με ψήνουν (ταφ λάθος με κοιμίζει), αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να αντέξω μέσα στους φαν του αρτέμη :/

HEIL!! :p

Ασε ρε τις βλακειες. Δεν υπαρχουνε "φαν του Αρτεμη". Οι ιδιες φατσες ειμαστε. Λες και εχει αλλο κοινο οι TXC κι αλλο κοινο οι Α/Ε :p

Ναι μεν οι περισσοτεροι απο μας "μπουκοταρουμε" τη φαση. Εκεινο το οποιο παρατηρησα οτι γινεται τις περισσοτερες φορες ειναι οτι πανε/παμε και οταν βγαινει ο ακατονομαστος φευγουνε/με :hehe:

Αμα θες ελα να παμε μαζι να ΣΕ κανω παρεα. Εμενα με ψηνουνε οι υπολοιποι.

Link to comment
Share on other sites

με περνουν με απόκρυψη μεσημέρι στο σταθερο, λενε την κυρια ταδε ( μανα μου) της λεω "περι τινως προκειται", μου λέει διαφημιστική , της λεω το τηλεφωνο "ειναι βγαλμένο απο λίστες και κατάλογους, απο πια εταιρία είστε?" και μου λέει πήραμε τυχαία και μου το έκλεισε στη μούρη

ΟΟΟΥΡΤ! :mad:

Την επομενη φορα θα τους ψαρεψω οτι με ενδιαφερει και θα αποσπάσω ονοματα και τηλεφωνα

Link to comment
Share on other sites

Με πήρανε στο κινητό να βάλω ΟΤΕ στο σπίτι. Το selling point τους δεν ήταν το τι προσέφερε στο πακέτο, αλλά το ότι θα είμαι στον ΟΤΕ και τη σταθερότητα και τη σιγουριά που προσφέρει. Θύμισε το σκετσάκι των ΑΜΑΝ, "ο ΟΤΕ είναι ένας" "ο ΟΤΕ είναι μεγάλος" "ο ΟΤΕ είναι παντοδύναμος".

Όταν της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι, μου απάντησε "Μα θα είστε στον ΟΤΕ." Εγώ της είπα ότι δεν έχω φετίχ να είμαι στο ΟΤΕ.* Την έπιασε λίγο εξαπίνης, αλλά δεν έδειξε να πτοείται.

Την επόμενη φορά θα τους δώσω το τηλέφωνο του [MENTION=173]Wizard![/MENTION]. :hehe:

*Περιμένω απάντηση από τον κυβερνητικό εκπρόσωπο.

Εγώ είχα δηλώσει βλάβη για μια γραμμή Vodafone/HOL και μια ΟΤΕ που χρησιμοποιούνται στον ίδιο χώρο. Για του ΟΤΕ ήταν η τρίτη φορά μέσα σε έναν μήνα. Επειδή ήταν θέμα δικτύου περίμενα απάντηση και για τις δύο από τον ΟΤΕ.

Σε αυτή τη φάση σκάει κλήση στο κινητό επικοινωνίας που έχω δώσει για τη βλάβη της HOL και μου λέει "μάθαμε ότι έχετε πρόβλημα με τη γραμμή, έτσι είναι με όλους, αν έρθετε στον ΟΤΕ θα σας τα λύσουμε όλα" :D

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε μια κωμόπολη/χωριό με ένα κ μοναδικό αξιοθέατο, το κάστρο του Malbork. Σε πιάνει κατουρημα κ έχει τουαλέτες εκει τριγυρω επι πληρωμή. Κανείς την αναγκη σου, πας να αφήσεις τα κέρματα στη κυρα-καθαρηστρια που περιμένει υπομονετικά... Και τι κάνει?????

Αμολαει φορητό μαραφετακι κ κόβει ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!!

ΣΟΚ...

4apu4ate.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε μια κωμόπολη/χωριό με ένα κ μοναδικό αξιοθέατο, το κάστρο του Malbork. Σε πιάνει κατουρημα κ έχει τουαλέτες εκει τριγυρω επι πληρωμή. Κανείς την αναγκη σου, πας να αφήσεις τα κέρματα στη κυρα-καθαρηστρια που περιμένει υπομονετικά... Και τι κάνει?????

Αμολαει φορητό μαραφετακι κ κόβει ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!!

ΣΟΚ...

4apu4ate.jpg

its called παιδεια-πολιτισμός-συνείδηση

Link to comment
Share on other sites

μολις πέρασε σαν σιφουνας από τα χέρια μου ένα Ρ4 @ 1.4ghz με 256ΜΒ SDRam PC133, μπήκε lubuntu 8.04 πάνω στον μοναδικό 30GB hitachi HDD, και ... αέρας που φυσά !!

Είχε Windows ME επάνω !!!!!

Ποτέ μου δεν ευχαριστήθηκα τόσο το φορμάτ :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.