Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

χά σε τσάκωσα και εδώ πουλάκι μου... :p

βασικά δεν πρέπει να υπάρχουν κομματικές οργανώσεις στις σχολές...αντέ γιατί τους θυμάμαι και μου σηκώνεται η τρίχα κάγκελο...

For Crying Out Loud

Υπάρχει θέμα για αυτό στο thelab (http://www.thelab.gr/off-topic/official-panepistimio-and-tritovathmia-ekpaideysi-thread-96664.html), έχω γράψει άπειρες φορές γιατί θεωρώ σωστό να υπάρχουν παρατάξεις υπό αυτές τις συνθήκες στις σχολές, γιατί έχει σαπίσει το σύστημα με τις παρατάξεις από πολύ νωρίς μέχρι τώρα, και γιατί πρακτικά δεν μπορούν να φύγουν τώρα οι παρατάξεις.

Πλέον πήρα πτυχίο, και δεν σκοπευω να ξανακάνω αυτή την κουβένα μέχρι να ξαναμπώ (αν ξαναμπώ) σε κάποιο μεταπτυχιακό πρόγραμμα.

Για να το ξαναγυρίσουμε όμως σε "αστεία και λοιπά παρατράγουδα" ορίστε το λινκ παράταξης που κατέβηκε στις περσινές εκλογές στην σχολή μου και πήρε και έδρα (πετώντας απέξω τα ΕΑΑΚ).

ΤΡ.Α.Μ (ΤΡολλοκρατικό Αντισυστημικό Μέτωπο): "Γιατί να ΜΗΝ ψηφίσετε ΤΡΑΜ" - Δελτιο Τύπου 3

Είχα ποστάρει το ψηφοδέλτιο τους τότε.. :upside:

Link to comment
Share on other sites

To αστείο δεν είναι οι γελοίες διαφημίσεις δυστυχώς (α και το πρώτο βίντεο δεν παίζει)

Το κακό είναι τα θετικά σχόλια σε μερικά από τα βιντεάκια (υπέρ των πρωταγωνιστών, LOL, σαν να σκέφτηκαν αυτοί το σενάριο)

Το αστείο είναι ότι ΠΟΛΛΟΙ/ΕΣ θα ψηφίσουν ΔΑΠ και ΠΑΣΠ όπως κάθε χρόνο. Βλέπεις, σε αντίθεση με την κοινωνία, στις σχολές ο Δικομματισμός καλά κρατεί... Μακάρι να βγω λάθος

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=f8gNLpBcmYI]Πρώτη και στο ίντερνετ και στις... - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

One liners.

I'll tell you about my family.

I'm the youngest of three.

My parents were both older.

I was raised by my father.

My mother left me before I was born.

I went to the park today. I love parks.

And I wondered why frisbees become bigger the closer they get.

And then it hit me.

At the university I was gonna join the debate team...

but somebody talked me out of it.

My therapist says I have a thing with revenge.

We'll see about it.

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.