Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

σε χώρες με πληθυσμό 85, 75, και 200 εκατομμύρια, μαζεύτηκαν όσοι μαζεύονταν και στο Σύνταγμα τις παλιές καλές ημέρες, και το κάνουμε θέμα. Ή νομίζεις ότι οι παραλίες σε Αίγυπτο, Τουρκία και Βραζιλία ήταν άδειες;

Link to comment
Share on other sites

σε χώρες με πληθυσμό 85, 75, και 200 εκατομμύρια, μαζεύτηκαν όσοι μαζεύονταν και στο Σύνταγμα τις παλιές καλές ημέρες, και το κάνουμε θέμα. Ή νομίζεις ότι οι παραλίες σε Αίγυπτο, Τουρκία και Βραζιλία ήταν άδειες;

Γιατι τετοιες κακοηθειες? Σα δε ντρεπεσαι...

zehDofw.jpg

Link to comment
Share on other sites

H μάνα μου θέλει να φτιάξει facebook για να βρει παλιές της συμμαθήτριες.

Της είπα καλύτερα να κοιτάει τα silver alert…

------------------------------------------------------------------------------------

Έλεγα να πάρω σκύλο στο σπίτι… Αλλά τι φταίει το δόλιο να κρυώνει;

Θα πάρω Πιγκουίνο.

------------------------------------------------------------------------------------

Μου γνωρίζουν κοπέλες “μπάζα” και μου λένε: “Δεν πειράζει που είναι άσχημες, έχουν καλή ψυχή”…

Ο χάρος είμαι;

------------------------------------------------------------------------------------

- Σου μοιάζω για m@l@k@s;

- Κοίτα, ίσως να φταίει και ο φωτισμός

------------------------------------------------------------------------------------

- Σταμάτα να πίνεις! Έχεις πιει 5 ποτά! 5Χ8=40€

- Μιλάς εσύ, που πήρες κρέμα προσώπου 95€;

- Για να με βλέπεις όμορφη.

- Και με 40€ το ίδιο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Στα καλά του Κοντοπίδη έτσι ?

Αν υποθέσω ότι αυτά που μπαίνουν εδώ είναι τα καλά του, είναι σα να πάσχεις από αιμορροΐδες, να έχεις φάει καυτερό μεξικάνικο με έξτρα habanero, να πηγαίνεις στην τουαλέτα και στο τέλος αντί για χαρτί υγείας να βρίσκεις ένα ρολό σμυριδόχαρτο P20 βουτηγμένο σε οινόπνευμα.

Για κάποιους διασκεδαστικό, αλλά για πολλούς επώδυνο βασανιστήριο.

986114_enppipro1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέσω ότι αυτά που μπαίνουν εδώ είναι τα καλά του, είναι σα να πάσχεις από αιμορροΐδες, να έχεις φάει καυτερό μεξικάνικο με έξτρα habanero, να πηγαίνεις στην τουαλέτα και στο τέλος αντί για χαρτί υγείας να βρίσκεις ένα ρολό σμυριδόχαρτο P20 βουτηγμένο σε οινόπνευμα.

Για κάποιους διασκεδαστικό, αλλά για πολλούς επώδυνο βασανιστήριο.

986114_enppipro1.jpg

Κάποια εμπειρία θα έχεις, έχεις μπει σε πολύ κόπο και μόνο απο την περιγραφή :hehe:

αλλά δεν έχουν μπει τα καλά του, που συνοψίζονται σε ένα 15λεπτο video.

anyway, απο σεβασμό προς τον tifozi (κοντοπίδης είναι btw, αλλιώς είναι υβριστικό)

επανέρχομαι στη φυσιολογική ροή->

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qqpcBpSsj1A]Turbospoke Bicycle Exhaust System (Ages 6+) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σε μια σπηλιά, κάπου στο Αφγανιστάν ένας άντρας με μακρυά γενειάδα, ξυπνάει βγάζοντας μια τρομερή κραυγή από τον ύπνο!

Ένας φρουρός με καλάσνικοφ στα χέρια μπαίνει στο δωμάτιο του ανήσυχος.

- Άρχοντα Λάντεν, φωτεινέ ηγέτη της επανάστασης και δοξασμένε ήλιε της τζιχαντ! Τι έπαθες για το όνομα του Θεού!!!

ο άντρας ανακάθεται στο φτωχικό κρεβάτι του καταιδρωμένος. Ειχε αρχίσει να συνέρχεται από τον εφιάλτη..

- Είδα ένα πολύ παράξενο όνειρο Χασάν... Ήμουν σε μια παράξενη χώρα και με λέγαν Μένιο!!! Ετοιμαζόμασταν να κάνουμε μια πολύ σημαντική βομβιστική ενέργεια. Όμως οι άντρες μου αντί να πάρουν τα όπλα για επιθεώρηση, να βάλουν τα εκρηκτικά στις τσάντες και να προσευχηθούν, άρχισαν να βάφονται με κάτι περίεργα κραγιόνια και φόρεσαν κάτι δικτυωτές κάλτσες και πόλυ κοντούς χιτώνες!!!!!

- Δεν είναι τίποτα αφέντη Λάντεν. καμάρι του Ισλάμ και θεόπνευστε καθοδηγητή μας... Είναι φυσικό...

Ο Bin as Μένιος τραβέλια ονειρεύεται...

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.