Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

American Horror Story βλεπει κανεις??

Το χουν ξεφτυλισει ολοκληρωτικα στο 2ο season aka "Asylum". Κλασσικα serial killers, ψυχασθενεις, πνευματα και βιαιες δολοφονιες διανθησμενα με πορνιδια μοναχες, τρελους επιστημονες, ραβδισμα οπισθιων, ζομπι, νανοτεχνολογια, ακρωτηριασμους, εξορκισμους, βιασμους και... και εξωγηινους!!!! holy shit! εχουν τερματισει ολα τα κοντερια οι ανθρωποι...:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τελειώνω season 1 Homeland. Πολύ καλύτερη από Breaking Bad κατά τη γνώμη μου.

Μου αρέσουν οι ηθοποιοί και οι απανωτές ανατροπές, τις οποίες πάλι καλά δεν τις κρατάνε για το παραμεθεπόμενο επεισόδιο. Κάθε φορά και κάτι ανατρεπτικό, that's it!

Ο Damian Lewis έχει αυτό το βλέμμα της Τζοκόντα που δεν ξέρεις πότε γελάει και πότε είναι θυμωμένος.

Link to comment
Share on other sites

The Big Bang Theory episode 6

Έπεσε αρκετό γέλιο, μερικές χιλιάδες φορές καλύτερο από τα 2 προηγούμενα eps.

Προσωπικά πιστεύω θα ήταν συνετό να κόβαν τα αστεία για τον Stephen Hawking

και πόσο μάλλον να βασίζουν μισό+ επισόδιο σε αυτά. Ντάξει, το κάναν και σε πιο

παλιό επισόδιο, μέτρησε τότε, έδωσε μια άλλη πινελιά, δεν χρειάζονται παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Sons of Anarchy έχει αυτό το Σ/Κ το πρόγραμμα. Δεν έχω δει ούτε ένα επεισόδιο, δε ξέρω τίποτα για αυτή τη σειρά, εύχομαι να με τραβήξει.

θα σε τραβηξει αλλα προσωπικα με κουρασε καπως γιατι γινεται ολο το ιδιο και το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μία μίνι επισκόπηση της φετινής σαιζόν :

How i met your mother : έχει τις καλές στιγμές του, χωρίς όμως να μην είναι πλέον ελαφρώς βαρετό

The big bang theory : με εξαίρεση κάποιες φωτεινές στιγμές, το φαίνεται πως το έχουν παρακουράσει

New girl : αν και μόλις στην δεύτερη σαιζόν, προσπαθώ να καταλάβω τι σχέση έχει με την περσινή (δεν έχω ψάξει εάν έχουν αλλάξει σεναριογράφο ή κάτι τέτοιο)

The Office : για σειρά που βρίσκεται στην ένατη και τελευταία του σαιζόν, τα πάει καλά.

Parks and Recreation : είναι απογειωμένο σε άλλα επίπεδα. μακράν η καλύτερη κωμική σειρά (από όσες παρακολουθώ) φέτος

Fringe : το βλέπω για να περάσει η ώρα, δεν με απασχολεί τι θα γίνει, το κόβω και σήμερα αμα λάχει

Revolution : βλέπε Fringe

CSI Las Vegas : εάν μου εξηγήσει κάποιος πώς γίνεται μια σειρά στην 13η της σαιζόν να είναι τόσο καλή....

Person of Interest : ξεκίνησε πολύ δυνατά με την root και φαίνεται πως θα συνεχίσει ακόμα πιο καλά με HR/FBI/CIA

Elementary : ούτε κρύο ούτε ζέστη, βλέπεται ευχάριστα, καμία σχέση με το αγγλικό, σαφώς υποδεέστερο

Homeland : κρατιέμαι με νύχια και δόντια να μην αρχίσω την δεύτερη σαιζόν για να το δω όσο το δυνατόν πιο μαζεμένο γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Homeland ανεβαίνει διαρκώς. Περιμένω πότε θα σκάσει καμιά δυνατή αμερικανιά και θα με ξενερώσει

Boardwalk Empire (χωρίς να έχω δει το σημερινό), κάνει κοιλιά φέτος, στο θέμα του σεναρίου.

Άρχισα -δεν ξέρω πως και γιατί- το Happy Endings. Βλέπεται ευχάριστα.

Link to comment
Share on other sites

Dexter με τα χίλια. θα σε νευριάσει ίσως λιγο γιατί μπερδεύεται το πράγμα περισσότερο, αλλά θα σε κρατήσει σε ένταση.

Subs για το homeland βγήκαν ; Είδα όλη την πρώτη σαιζόν και τα έως τώρα επεισόδια της δευτερης σε τρεις μέρες :p

Link to comment
Share on other sites

Τα σπασε το Dex.

Αν την σκοτωνε θα βαραγα το κεφαλι μου στον τοιχο.

Τετοιο νουνακι δεν το αφηνεις αμαμητο:p

Ωραιο και το TWD αλλα εχω τις αποριες μου.

Ποιος ανοιξε και εκαναν εφοδο τα ζομπια?

Λιγο ακυρο γενικα που απο την μια στιγμη στην αλλη γεμισε ο τοπος.

Link to comment
Share on other sites

Τα σπασε το Dex.

Αν την σκοτωνε θα βαραγα το κεφαλι μου στον τοιχο.

Τετοιο νουνακι δεν το αφηνεις αμαμητο:p

Ωραιο και το TWD αλλα εχω τις αποριες μου.

Ποιος ανοιξε και εκαναν εφοδο τα ζομπια?

Λιγο ακυρο γενικα που απο την μια στιγμη στην αλλη γεμισε ο τοπος.

τις άνοιξε αυτός ο φυλακισμένος που πριν απο μερικα επεισοδια ο rick τον άφησε να τον φάνε τα ζόμπι. αυτός που ήταν με το τσεκούρι στις γεννήτριες, που τον πυροβόλησε ο άλλος φυλακισμένος

Link to comment
Share on other sites

οσο αφορα τον Dexter κατι μου λεει οτι αυτο που ειδαμε στο τελος ...μαλλον για ονειρο το κοβω ... να δεις που η ξανθια κατι εχει κανει στο φιλο μας ...θα του εριξε κανα βοτανο απο τα καλα που εχει στο περιβολι της ...χαχαχα πολυ φαντασμενος ειμαι ...αλλα δε θα με χαλαγε μια τετοια εξελιξη .... η Ντεμπρα ηδη αρχιζει και βλεπει τι παιζει με την Ξανθια και καταλαβαινει οτι ο brother την εχει βαλει στο ματι ... και ειναι η σειρα της να τον σωσει !!!

:T:

Έγινε επεξεργασία από tigersgate6
Link to comment
Share on other sites

οσο αφορα τον Dexter κατι μου λεει οτι αυτο που ειδαμε στο τελος ...μαλλον για ονειρο το κοβω ... να δεις που η ξανθια κατι εχει κανει στο φιλο μας ...θα του εριξε κανα βοτανο απο τα καλα που εχει στο περιβολι της ...χαχαχα πολυ φαντασμενος ειμαι ...αλλα δε θα με χαλαγε μια τετοια εξελιξη .... η Ντεμπρα ηδη αρχιζει και βλεπει τι παιζει με την Ξανθια και καταλαβαινει οτι ο brother την εχει βαλει στο ματι ... και ειναι η σειρα της να τον σωσει !!!

:T:

Αν δεν βάλεις το παραπάνω σε spoiler, θα βλέπω κάθε εβδομάδα τον Dexter με το που βγαίνει και θα σου στέλνω spoilers σε PM. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.