Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Τέλος πρώτη σεζόν Helix.....άντε πάλι το 2015.....απλά συμπαθητική σειρά τελικά όχι κάτι το ιδιαίτερο αν και σε κάποια στιγμή περιμένω να σκάει guest o.......

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5pRdVb7LeRs]Queen - Princes of the universe ( Highlander ) Duncan MacLeod - YouTube[/ame]

επίσης απλά άψογη η μουσική της σείρας

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από tazerom
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύο τρεις μέρες ξεκίνησα το The Killing. Πολύ καλή σειρά, αλλά πολλή βρόχα ρε παιδάκί μου :hehe:

Είναι σαν το Se7en, δεν έχει σκηνή με ήλιο για να σε κρατήσει σε ένα "καταθλιπτικό κλήμα". Ο ηθοποιός που παίζει τον Holder είναι απίστευτος.

Link to comment
Share on other sites

Agents of S.H.I.E.L.D.

Το τεταρτο επεισοδιο συμπαθητικο.

Τα φλωρακια στο αεροπλανο παραμενουν εκευριστικα

edit

Επισης Hank Moody is back!

Το βαζω τωρα να το δω.

edit2

Παει και το got.

Αθλιο αργο εκνευριστικό.

Καταφεραν να κανουν σιχαμενη ακομα και την στιγμη που ολοι περιμεναμε..

Zero pleasure.Ο martin εχει σοβαρα ψυχολογικα .

Οι μονοι που την παλευουν στην σειρα ειναι oi white walkers πως τους λενε.

Ψυχαρες και στα @@ τους τα τυπακια.Ασε που πρεπει να κανουν και κανα τσιγαρακι κιολας..

δεν εξηγείτε αλλιως που ειναι τοσο καιρο,εχουν χασει τον δρομο για το τοιχος απο την πολυ μαστουρα:p

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

.

edit2

Παει και το got.

Αθλιο αργο εκνευριστικό.

Καταφεραν να κανουν σιχαμενη ακομα και την στιγμη που ολοι περιμεναμε..

Ψυχανωμαλε Αρρ Αρρρρ Μαρτιν...

Ημουν εξτρα δvιαλλακτικος την προηγουμενη σεζον. Το καλο που του θελω, ΞΗΛΩΣΟΥ, ΔΩΣΕ ΛΕΦΤΑ και δωσε μου καλοφτιαγμενο CGI. Οχι αλλα βυζια, οχι αλλοι αδερφογ@μιαδες, οχι αλλο rip off φωσκολικης σαπουνοπερας. Δωστε στον λαο πολεμο, gore και ιντριγκα, αλλιως κλειστε το, το μπουρδ€λο, και φτιαξτε κανα Sex and the City...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο και αυτό το επεισόδιο got.Το ευχαριστηθηκαμε όλοι μας αλλά ρε γαμωτο πολυ δύσκολο να κρατάς poker face βλέποντας το με άτομα που δεν έχουν διαβάσει τα βιβλία ειδικά όταν σου δίνει hint του τι θα γίνει....:D

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια μικρή παράκληση.. επειδή λέτε spoiler αλλά δεν λέτε για τι, παρακαλώ να το γράφετε :rolleyes:

ευχαριστώ

Ειδες??Γιαυτό έχω σταματήσει στη 2η σεζόν στο GOT και δεν την ξεκινάω ακόμα...γιατί σπόιλερ πολλά.

Μέχρι να την ξαναξεκινήσω,θα τα έχω ξεχάσει..!

Link to comment
Share on other sites

Ειδες??Γιαυτό έχω σταματήσει στη 2η σεζόν στο GOT και δεν την ξεκινάω ακόμα...γιατί σπόιλερ πολλά.

Μέχρι να την ξαναξεκινήσω,θα τα έχω ξεχάσει..!

εγώ είπα να το ζητήσω ευγενικά, μια και υπάρχουν άτομα με κατανόηση :whistle2:

από το πρωί, σε διάφορα μέρη, έχουν πεταχτεί 2-3 κι έχουν βάλει ακόμη κ φωτό από την επίμαχη σκηνή..

τι να κάνω; να τσακωθώ.. :fight:

τα λέει όλα μια φίλη στο Twitter

RmczswE.png

έκατσα τώρα και είδα και το 1ο και το 2ο, έτσι για να πάνε κάτω τα φαρμάκια :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.