Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο Rome και πάω για το δεύτερο. :baby:

Ευτυχώς δεν είναι απο ότι φαίνεται απο τις σειρές που πρέπει να της δώσεις χρόνο, να περάσουν 2-3 επεισόδια για να σε κρατήσει :T:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο Rome και πάω για το δεύτερο. :baby:

Ευτυχώς δεν είναι απο ότι φαίνεται απο τις σειρές που πρέπει να της δώσεις χρόνο, να περάσουν 2-3 επεισόδια για να σε κρατήσει :T:

Οι περισσότερες καλές mini series έτσι είναι. Σε κερδίζουν από το πρώτο επεισόδιο.

Band of Brothers, The Pacific, Rome...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε μία σειρά με το όνομα Faking it!. Χαζοαμερικανιά teen movie series, τα επεισόδια είναι 20 λεπτα, οπότε δεν το βαριέσαι, απλά περνάει ευχάριστα η ώρα το βράδυ πριν κοιμηθείς..

Και φυσικά σαν teen series το μονο που τους νοιάζει είναι να πηδηχτούν, οπότε έχει και τις κινκυ φάσεις του..

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε μία σειρά με το όνομα Faking it!. Χαζοαμερικανιά teen movie series, τα επεισόδια είναι 20 λεπτα, οπότε δεν το βαριέσαι, απλά περνάει ευχάριστα η ώρα το βράδυ πριν κοιμηθείς..

Και φυσικά σαν teen series το μονο που τους νοιάζει είναι να πηδηχτούν, οπότε έχει και τις κινκυ φάσεις του..

wtf τωρα ειδα οτι το εγραψες εσυ

μολις τελειωσε, 20 λεπτα χαμενα :p

μετα μου λετε για το veronica mars :p

Link to comment
Share on other sites

wtf τωρα ειδα οτι το εγραψες εσυ

μολις τελειωσε, 20 λεπτα χαμενα :p

μετα μου λετε για το veronica mars :p

Εννοείς ότι είδες το επεισόδιο και μετά είδες το ποστ μου, ή ότι είδες το ποστ, δεν είδες ότι ήταν από εμένα και μετά είδες το επεισόδιο :S

Nομίζω ότι ήμουν accurate στους χαρακτηρισμούς μου, αν θεωρείς ότι έπρεπε να το θάψω λίγο περισσότερο, θα συμφωνήσω.

Αλλά το Veronica Mars θα το έλεγα ανώτερο σαν στόρυ, αλλά πιο βαρετό..

ΕΝΤΙΤ

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION]

Στο πρώτο επεισόδιο, στο πάρτυ, εκεί που ο γκέϋ λέει ότι στο σχολείο αυτό αποδέχοντε τους διαφορετικούς και ότι θα της προμοτάρει για homecoming queens, τις σηκώνει τα χέρια, και στην δεξιά, βάζουν τετραγωνάκια για να κρύψουν κάτι στην περιοχή του στήθους. Τι μπορεί να φαινόταν εκεί μέσα από την μπλούζα και τα έβαλαν??

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Τι μπορεί να φαινόταν εκεί μέσα από την μπλούζα και τα έβαλαν??

κατι για see through μπλουζα της ειπε αυτος αλλα λογικα το πιξελιασμα εγινε απο το καναλι (?)

ειδα το 1ο επεισόδιο ολο και δε τη παλεψα

Link to comment
Share on other sites

είδα το warehouse 13 s05e04 κατά τη γνώμη μου μακράν το πιο κωμικό επεισόδειο

πολύ ωραίο όντως, αλλά δεδομένου ότι μένουν μόνο 2 επισόδεια για το οριστικό τέλος, περίμενα κάτι διαφορετικό...

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 τελευταια της season-series είναι με τον κακό "Valda" που προφανώς χρησιμοποιεί την αδερφή της Claire.....Όπως και να χει πολύ ωραία σειρά και θύμιζε αρκετά την παλιά σείρα Friday the 13th: The Series

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.