Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Το community έχει μπεί σε υπερρεαλιστικές ατραπούς. Βλέπεται ευχάριστα σαν αυτοτελή επεισόδια με χαμηλές προσδοκίες σύγκρισης με τη πραγματικότητα #sixseasonsandamovie

Τελικά για το Continuum λένε και όχι για το Community :p

Link to comment
Share on other sites

Πείτε ρε παίδες καμιά σειρά πολύ καλή να δούμε;

Τελευταία που είδα ήταν το Newsroom και προτελευταία που έφαγα κόλλημα το Agents of Shield.

Τίποτα άλλο καλό παίζει; Μόνος θα τη βλέπω, χωρίς τη γυναίκα.

εδω εισαι φιλαρακι

Fargo (TV Series 2014– ) - IMDb

μονο μειονεκτημα, μολις 10 επεισοδια

Link to comment
Share on other sites

Μου πήρε λίγο αλλά άρχισα Suits.

I λάικ.

Είμαι στον 3ο κύκλο κι ομολογώ πως μ'αρέσει.. μέχρι να συνηθίσω λίγο την διάλεκτο τον δικηγόρων έπαθα, αλλά οκ καταλαβαίνω τι παίζει τώρα :sarcastic: Βέβαια το ότι ο Λούις είναι ότι να'ναι κι έχει τέτοια θέση, είναι άλλο θέμα.. αλλά οκ! :p

Link to comment
Share on other sites

8 "μερες" στο 24 για καθε τρομοκρατικη ενεργεια, εφταιγε ή ο Προεδρας των ΗΠΑ ή ο αντιπροεδρας εκτος απο την 5η που εφταιγε ο προεδρος πολυεθνικης (και μπαμπας). Κι ολα αυτα στην μετα 9/11-frenzy και ενω ο σεναριογραφος ειναι κατα δικη του δηλωση "συντηρητικος/ρεπουμπλικανος".

Μεχρι τωρα εχω δει να φταινε το ... Wikileaks, οι Ρωσσοι και οι Κινεζοι. Ευγε!

Αν δεν "φτιαξει" ως δια μαγειας στο τελευταιο θα ειναι απλα η ταφοπλακα σε μια απο τις αγαπημενες σειρες και αποριας αξιο για ποιο λογο γυριστηκε το Live another day...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.