Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Περιμένω και γω να βγει το τελευτάιο homeland, για να ρουφήξω όλη τη σαιζόν μαζί. Γενικά από τότε που ψώφησε ο ακατονόμαστος έχει γίνει πολύ καλύτερη σειρά.

 

Αν και είχα πει οτί δεν θα το κάνω, είδα τελικά την τρίτη σαιζόν του under the dome. Πρέπει να είναι ότι χειρότερο έχω δει τα τελευταία χρόνια σε σειρά, ήταν εντελώς τραβηγμένη από τα μαλλιά.

Κρίμα για το βιβλίο δηλαδή, που είναι από τα καλύτερα που έχει βγάλει την τελευταία δεκαετία ο King.

Παρόλαυτα κάπως την τελείωσα. Είμαι πολύ μαζόχας τελικά :hm:

 

Σειρά έχει το Mr. Robot ή το wayward pines. Μάλλον θα το παίξω κωρόνα-γράμματα.

 

ΥΓ. Δείτε όπως και δήποτε Rick and Morty, όσοι γουστάρετε τη φάση. Thank me later.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω και γω να βγει το τελευτάιο homeland, για να ρουφήξω όλη τη σαιζόν μαζί. Γενικά από τότε που ψώφησε ο ακατονόμαστος έχει γίνει πολύ καλύτερη σειρά.

 

Αν και είχα πει οτί δεν θα το κάνω, είδα τελικά την τρίτη σαιζόν του under the dome. Πρέπει να είναι ότι χειρότερο έχω δει τα τελευταία χρόνια σε σειρά, ήταν εντελώς τραβηγμένη από τα μαλλιά.

Κρίμα για το βιβλίο δηλαδή, που είναι από τα καλύτερα που έχει βγάλει την τελευταία δεκαετία ο King.

Παρόλαυτα κάπως την τελείωσα. Είμαι πολύ μαζόχας τελικά :hm:

 

Σειρά έχει το Mr. Robot ή το wayward pines. Μάλλον θα το παίξω κωρόνα-γράμματα.

 

ΥΓ. Δείτε όπως και δήποτε Rick and Morty, όσοι γουστάρετε τη φάση. Thank me later.

 

Tιποτα μην παιξεις κωρονα γραμματα, και οι δυο ειναι πολυ καλες ειδικα η πρωτη! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το τελευταίο Mr. Robot. Απορώ ΓΙΑΤΙ τόσος πανικός. Γιατί τέτοια τρέλα; Γιατί μέχρι κάτι βαρεμένες τύπισσες, που απορώ αν καταλάβαιναν τι παίζει, είχαν τρελαθεί;;; Αν ήταν 20-25 επεισόδια κι όχι 10, θα έκλαιγα το χρόνο μου... ένα 7 και πολύ του είναι. Όχι ότι όλες οι σειρές που έχω δει είναι 8αράκια και πάνω, αλλά ήμαρτον.. τσάμπα το hype.

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά. Όχι ότι είναι Η σειρά αλλά προσωπικά πέρασε ο χρόνος μου ευχάριστα. Βέβαια μου φαίνεται πως υστερεί σε σχέση με το Limitless & το The Man in the High Castle που βλέπω τώρα αλλά την έχω δει εδώ και μήνες, οπότε δε θυμάμαι και πολλά για να κάνω ισάξια σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ για το mr robot. Το είδα όλο μαζεμένο όταν τελείωσε και ενώ περίμενα να πάθω την πλάκα μου με όσα είχα ακούσει, μπορώ να πω πως σε κάποια στιγμή το έβλεπα μόνο και μόνο για να δω πώς θα το μαζέψουν.

 

Το Limitless από την άλλη, ενώ το περίμενα για μάπα, εξελίσσεται σαν το νέο Chuck. Με την διαφορά βέβαια ότι δεν έχει Yvonne Strahofski. Παρεπιπτόντως όσοι δεν είχατε πάρει χαμπάρι πέρσι κάντε ένα search στο google yvonne strahofski fappening. Οι φωτογραφίες είναι εξαιρετικά NSFW.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luther

 

Τα είδα όλα μαζεμένα μέχρι και το 4x01 που βγήκε αυτή τη βδομάδα.

Ωραία, βαριά και ατμοσφαιρική σειρά. Δείτε τη, τα επεισόδια είναι λίγα!

Έγινε επεξεργασία από nickstamat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ για το mr robot. Το είδα όλο μαζεμένο όταν τελείωσε και ενώ περίμενα να πάθω την πλάκα μου με όσα είχα ακούσει, μπορώ να πω πως σε κάποια στιγμή το έβλεπα μόνο και μόνο για να δω πώς θα το μαζέψουν.

 

Το Limitless από την άλλη, ενώ το περίμενα για μάπα, εξελίσσεται σαν το νέο Chuck. Με την διαφορά βέβαια ότι δεν έχει Yvonne Strahofski. Παρεπιπτόντως όσοι δεν είχατε πάρει χαμπάρι πέρσι κάντε ένα search στο google yvonne strahofski fappening. Οι φωτογραφίες είναι εξαιρετικά NSFW.

Καλή είναι και η Jennifer Carpenter του Limitless :p

Link to comment
Share on other sites

Homeland S05E12.

Φινάλε για τη σεζόν το οποίο μου άφησε αναμικτες εντυπώσεις.

Το περίμενα καλύτερο να πω την αλήθεια, σίγουρα πιο "ήρεμο" σε σχέση με τα προηγούμενα, με λιγότερη δράση, χωρίς τρελές ανατροπές και με φινάλε που δείχνει το δρόμο και για επόμενη σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.