Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Μια παρατηρηση οσο αφορα το Terra nova(ναι ακομα το βλεπω:hang3:)

Που ειναι οι δεινοσαυροι?ΟΕΟ.

Εύγε νέε που το παρακολουθείς. :hehe: Και εγώ το παρακολουθώ. Μην αναλώνεσαι σε τέτοιες απλές απορίες, απόλαυσε το σενάριο και τις ερμηνείες. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Χτες πηγαμε στο σπιτι μιας φιλης μου και κλασσικα καθησα στο pc της:)Οπως χαζευα τα αρχεια της βλεπω υπερμεγιστο folder Terra Nova:wall: Και γυρναω με troll face και ρωτω:Βλεπεις Terra Nova? Φιλη: Νααιιιιι δεν ειναι τελειος ο πρωταγωνιστης?:bad:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το "From the Writers of Lost" δεν σας τρομάζει;

Εμένα το LOST με είχε τρομάξει τόσο που δεν το ξεκίνησα ποτέ.

Φφφ...αμάν πια με αυτές τις σειρές 2 παράλληλων κόσμων.Δώσμου κάστρα και μάγους και χέσε τις ξανθίες American teenagers και τις περιπέτειες που μπλέκουν όταν διαβάζουν ένα βιβλίο στη σοφίτα. (λέμε τώρα) :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το "From the Writers of Lost" δεν σας τρομάζει;

Εμένα το LOST με είχε τρομάξει τόσο που δεν το ξεκίνησα ποτέ....

Αν έχεις δει το Lost γιατί να σε τρομάξει, το να καταφέρνεις να δημιουργείς έστω και τις προσδοκίες του Lost δεν είναι λίγο. Στο τέλος ναι δεν κατάφερε να τις δικαιώσει, so?

Link to comment
Share on other sites

The Walking Dead E07 και Dexter E09 τα έσπασαν! Πάρα πολύ καλά και τα δύο, ιδιαίτερα το walking dead.

Πότε πρόλαβες να τα δεις; :p Πάτε και δύο ώρες πίσω εσείς.

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

Πότε πρόλαβαν να τα δεις; :p Πάτε και δύο ώρες πίσω εσείς.

3πμ το αργοτερο εχουν ανεβει

edit. Ερωτηση. Βλεπεται διαφορα μεταξυ 720p 300mb tiny mkv και 720p dimmesion/orenji κτλ (1-1,5Gb)? Γιατι εγω δεν την βλεπω...

Έγινε επεξεργασία από theo_mich
Link to comment
Share on other sites

Υπολογίζοντας ότι κοιμάται κανονικά τη νύχτα, προκύπτει η ερώτησή μου. :p

Ασε και εγω ετσι την παθαινω συνεχεια... Αμα δεν εχω κοιμηθει μεχρι τις 3-4, ολο και καποιο επεισοδειο/α με πανε μεχρι το πρωι..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.