Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

my name is Earl απο τις πολυ αγαπημενες σειρες...

οσο για την αντιγραφη, πες οτι η συγκεκριμενη ψιλοπαλευεται

(βασικα η επιλογη του διδυμου των αδερφων σωζει την κατασταση)

αλλα σε γενικες γραμμες ελληνικη tv = πραγματικη καταντια....

ολο τεντωμενες πρωινομεσημεριανες υπερπαραγωγες,

σειρες αντιγραφες, τουρκικα, και shows βασισμενα σε αντιστοιχα του εξωτερικου

αναθεμα κι αν εχουν μεινει τπτ γνησιες σειρες της προκοπης (δεν εννοω τις απογευματινες σαπουνομλκιες)

ειναι μετρημενες στα δαχτυλα οι εκπομπες που αξιζουν πλεον στα καναλια μας

Βλέπετε ακόμη ελληνικά κανάλια; Ειλικρινά, μόνο για να δω κανένα ματς ανοίγω την τηλεόραση. Κι αυτό συνήθως στο μιουτ με τα ζώα που έχουμε για σπίκερς...

Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε ακόμη ελληνικά κανάλια; Ειλικρινά, μόνο για να δω κανένα ματς ανοίγω την τηλεόραση. Κι αυτό συνήθως στο μιουτ με τα ζώα που έχουμε για σπίκερς...

δυστυχως μια απ'τα ιδια...

πλεον τηλεθεαση για μενα = xtreamer τιγκα στις σειρες και ταινιες και NOVA για ντοκυμαντερ

tv μονο για καμια πολυ συγκεκριμενη εκπομπη....

Link to comment
Share on other sites

μία από τα ίδια...QNAP TS-219P II γεμάτο ταινίες και σειρές (να παινέψουμε και το σπίτι μας, μην πέσει να μας πλακώσει) και τηλεόραση μόνο για FAB5 και λίγο μεσημεριανό χαλβάδιασμα (νικολέτα ράλλη, κατερίνα καινούργιου και λοιπές)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα να βλεπω το community και μεχρι στιγμης (8ο επεισοδιο) βλεπεται ευχαριστα. Εχετε να προτεινετε καποια αλλη κωμωδια το πολυ 25λεπτη; Αυτα που εχω δει και μου αρεσαν ειναι friends, entourage, TBBT, how i met your mother (αν και βλεπω να το παραταω), two & a half men, weeds

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα Supernatural 3η σαιζόν , το οποίο σε γενικές γραμμές δεν με τρελένει αλλά το παρακολουθώ για την ιστορία του, και μόλις ξεκίνησα την 1η του The IT Crowd.

Πολλά ρισπεκτ στα παλικάρια....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9964]snik[/MENTION] Δοκιμασε Modern Family και 2 broke girls.

Στο modern family εχω δει 2-3 επεισοδια, λιγο αδιαφορη την βρηκα και την σταματησα. Το αλλο θα το κοιταξω, καλα λογια εχω ακουσει και για το Arrested Development.

Τελείωσα Supernatural 3η σαιζόν , το οποίο σε γενικές γραμμές δεν με τρελένει αλλά το παρακολουθώ για την ιστορία του, και μόλις ξεκίνησα την 1η του The IT Crowd.

Πολλά ρισπεκτ στα παλικάρια....

Στο supernatural θα σ'αρεσει πολυ η 4η σεζον που μαζι με την 5η ειναι απο τις καλυτερες της σειρας για εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Το Walking Dead συνεχίζει καλά.

Στο Supernatural δε ξαναναφέρομαι γιατί κάθε φορά είναι μία απ'τα ίδια.

Άλλες σειρές δε μπορώ να δω,γιατί με το netbook δεν δύναται να seed-άρω :p

Η ελληνική τηλεόραση δεν έχει πραγματικά τίποτα αξιόλογο.

Οι σειρές και κόπια να μην ήταν,έχουν ηθοποιούς τραγικούς ,απόφοιτοι Ντενίση χίλια τα εκατό.

Κάτι Ζωή της Άλληες κτλπ,που είναι όλοι τελείως ανέκφραστοι,μου σπάνε τα νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

Μία από τις λίγες σειρές της ελληνικής τηλεόρασης που αξίζει να τη δεις, είναι "Η μηχανή του χρόνου" στη ΝΕΤ. Και το "Κουτί της Πανδώρας". Δεν είναι σειρές με την έννοια του HIMYM ή του TBBT, αλλά πληρούν τις προϋποθέσεις για να κατηγοριοποιηθούν στις "τηλεοπτικές σειρές"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.