Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

3πμ το αργοτερο εχουν ανεβει

edit. Ερωτηση. Βλεπεται διαφορα μεταξυ 720p 300mb tiny mkv και 720p dimmesion/orenji κτλ (1-1,5Gb)? Γιατι εγω δεν την βλεπω...

Πιπέρι! :p

όχι χάλια είναι και τα τρία

:p

Πάντως η σειρά ξεφευγει πολύ απο το κομικ και δεν μου αρέσει...

Link to comment
Share on other sites

Λάθος σκέψη γενικά πιστεύω,εκτός και αν μιλάμε για αριστουργήματα,τύπου Ομήρου Οδύσσεια και δε συμμαζεύεται.

Η μαγκιά είναι ότι εγώ που δε τα διάβασα ποτέ,είμαι ξετρελαμένος με τη σειρά και δεν αφήνει κενά. :)

Link to comment
Share on other sites

Τι εξυπνάδα ήταν αυτή και δεν είχε σήμερα HIMYM, 2 &1/2 Men, & Hawaii 5-0? Άντε την Παρασκευή το κατάπιαμε που δεν είχε TBBT & Burn Notice, επειδή ήταν των Ευχαριστιών εκεί. Σήμερα τι δικαιολογία έχουν;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε καλό, αλλά όχι σε τρελά επίπεδα. Νομίζω πως το προηγούμενο ήταν αυτό που λέμε επεισοδιάρα.

Δεν ξέρω, αλλά σε κάμποσες σκηνές εγω προχθές έσκασα από τα γέλια :D

Όπως π.χ.

εκεί που έψαχνε το σπίτι του House ο Wilson και πιάστηκε στην παγίδα, ή μετά που απέφυγε ο House την πρώτη παγίδα του Wilson, για να κλειδωθεί στο μπάνιο έπειτα :p

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα the walking dead.I didnt see this coming..

Ωραιο τελος.

Παμε για dexter.

Με ξενερωσε καπως το dexter.Aφησε κενα στο σεναριο αυτο που σκεφτηκαν να γραψουν.

Βλεπει κανεις ακομα misfits?Ηταν λιγο μπηχτη για την κατασταση στις μερες μας στη ευρωπη το τελευταιο επεισοδιο η ειναι ιδεα μου?

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Οδευουμε προς το τελος της σεζον 3 του Fringe.

Facts και παρατηρησεις.

1.Η ολιβια ειναι ΜΑΚΡΑΝ καλυτερο μωρο με το καστανοκοκκινο μαλλι και "κατω" και τελειως αισχος με κοτσο το μαλλι(ανεξαρτητου χρωματος)

2.Ο πρ.Francis δεν πηρε ποδι λογω περικοπων αφου εμφανιζεται αρκετα στην 3η σεζον.

3.Το ιντρο που στα επεισοδια που αφορουν την αλλη πλευρα[κοκκινο] μου αρεσει πολυ.

4.Ακομα περισσοτερο μου αρεσει το 1985 intro αλλα τα επεισοδια 1985 ειναι βαρετα,αργα και φιλεριες.Αν και καλυπτουν κενα.

5.Στο επεισοδιο LSD/Cartoon απλα...νταξ.αρχιζουν και το μαμανε.πολυ.

6.Ποιος βλαξ ειχε την ιδεα να κανει την Ολιβια να μιλαει οπως ο Σποκ οταν...

ΑΙΣΧΟΣ ου666.

7.Μηπως ο πρ.Λη πρεπει να μπει στο team και στον "αποδω" κοσμο?

8.Επρεπε να γινω χημικος τελικα.Ο ΤΥΠΟΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΡΕ.

9.Μετα το επεισοδιο καρτουν...ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ.

FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU d/l now!

-χημικος....ναρκωτικα....αχ-

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα χτες με την κοπελα μου το Once upon a time και ειδαμε 2 επεισοδια στα καπακια.... αρκετα καλη σειρα με ενδιαφερον που σε κανει να θες να δεις το επομενο επεισοδιο.

Ειχαμε δει και ενα επεισοδιο απο το μερλιν αλλα ηταν μαπα το καρπουζι....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.