Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος ennia έγραψε:

Gangland Undercover

 

ψαχνω ελληνικους υποτιτλους για τη 2η σεζον αυτης της σειρας μπορει καποιος που ξερει να βοηθησει.

 

πολυ καλη σειρα με μηχανόβιους συμμορίες κλπ κλπ.... είναι η σειρα που βρηκα μετα το κολλημα που ειχα φαει με το son of anarchy.

 

Για τη δεύτερη σεζόν δεν έχουν βγει Ελληνικοί υπότιτλοι, υπάρχουν υπότιτλοι μόνο στα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

Το παραπάνω έχει υπότιτλους για 1η και 2η σεζόν και έχουν φτάσει μέχρι το 6ο επεισόδιο της 3ης.

ειχα δει την πρωτη αλλα δεν με τράβηξε πολύ και το παρατησα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν δικιά μου πρόταση, απλά εγώ είπα ότι υπάρχουν υπότιτλοι για τη συγκεκριμένη σειρά.

Μη μου πεις να σου προτείνω κάτι γιατί : 1ον τα γούστα καθενός είναι διαφορετικά και 2ον ... (δες παρακάτω.

 

tumblr_o12i31ZHlI1qzg45so1_1280.jpg.96b2a45c404086295e8fd5eb7ec2b7a9.jpg

\

 

Βαριέμαι... :bleh:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ennia said:

άποψη για Ragnarok και Katla

Το Katla μόνο και μόνο για το απόκοσμο σκηνικό της Ισλανδίας αξίζει να το δεις... Το στόρυ ικανοποιητικό, παράπονο έχω μόνο από τη σχετικά αδύνατη ανάπτυξη των χαρακτήρων.. Δε δένεσαι με κάποιον ρε παιδί μου...

 

Το Ragnarok meh...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κοντεύω να τελειώσω και τη δεύτερη σεζόν του Ragnarok μου αρέσει αρκετά αλλά θα ήθελα περισσότερο τοπίο και να άκουγα- 'έβλεπα περισσότερα για τη σκανδιναβική μυθολογία. σου δίνει μια πληροφορία μικρή στην αρχή του επεισοδίου και μετά τέλος.

 

7/10 αντε και λίγο παραπάνω....

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ennia said:

katla θα έλεγα εως και αδιάφορο αλλά δεν έχω τελειώσει την πρώτη σεζόν ακομά θα επιστέψω για τη βαθμολογία όταν την ολοκληρώσω

 

ενα 5/10 με πολυ ζορι

To είδα και έγω....Κάτω του μετρίου...
5/10 και από εμένα...

 

Τώρα βλέπω 3η του εξαιρετικού Gomorra: La serie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.