Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

MV5BOTk2NzUyOTctZDdlMS00MDJlLTgzNTEtNzQz
WWW.IMDB.COM

Σκοτάδι: Created by Baran bo Odar, Jantje Friese. With Louis Hofmann, Karoline Eichhorn, Lisa Vicari, Maja Schöne. A family saga with a...

9 αν και με κουρασε λιγο η πρωτη σεζον γιατι δεν πρεπει να χασεις σκηνη για να μπεις στο νοημα.

  • Like 1
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα τελευταία επεισόδια τού Dexter: New Blood. Μετά το Lucifer (ιδανικό για να κάνεις κόντρες στο ποιος θα ρίξει τα περισσότερα χασμουρητά)  ήρθε και μ' έφτιαξε ο Dexter. Τα επεισόδια φεύγουν αέρα και με αμείωτο ενδιαφέρον. Respect που δεν είναι άλλο ένα epic fail, σε σειρά που την ξαναπιάνουν στα χέρια τους.

 

Spoiler

Μονάχα λιγότερη Ντεμπ να 'χαμε.

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ Dope το 

 

RT_TwitterCard_2018.jpg
WWW.ROTTENTOMATOES.COM

How one company triggered one of the worst drug epidemics in American history.

Σπεύσατε!!!

 

 

14 hours ago, Διοτίμα said:

Είμαι στα τελευταία επεισόδια τού Dexter: New Blood. Μετά το Lucifer (ιδανικό για να κάνεις κόντρες στο ποιος θα ρίξει τα περισσότερα χασμουρητά)  ήρθε και μ' έφτιαξε ο Dexter. Τα επεισόδια φεύγουν αέρα και με αμείωτο ενδιαφέρον. Respect που δεν είναι άλλο ένα epic fail, σε σειρά που την ξαναπιάνουν στα χέρια τους.

 

  Reveal hidden contents

Μονάχα λιγότερη Ντεμπ να 'χαμε.

 

Το βλέπω και εγώ χαριστικά, αλλά τρελή αμερικανιά....Epic fail νταξ δεν το λέω...

Link to comment
Share on other sites

MV5BNTNhY2JlMmItMGMzZi00ZTM2LTlmNTItZDBk
WWW.IMDB.COM

Σκιές και Οστά: Created by Eric Heisserer. With Jessie Mei Li, Archie Renaux, Freddy Carter, Amita Suman. Dark forces conspire against...

 

μου φαινεται λιγο καλυτερο απο το wheel of time παρολο που φαινομενικα εχει μικροτερο μπατζετ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ξεκινησα το that 70's show και μιλαμε για απιστευτα ξεκαρδιστικο,ηδη εφτασα τριτο κυκλο.Οποτε παραταω το πολυδιαφημισμενο its always sunny in phil. το οποιο δε λεει τιποτα και ειδα 5 κυκλους με τεραστιο ζορι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος steve_m έγραψε:

ξεκινησα το that 70's show και μιλαμε για απιστευτα ξεκαρδιστικο,ηδη εφτασα τριτο κυκλο.Οποτε παραταω το πολυδιαφημισμενο its always sunny in phil. το οποιο δε λεει τιποτα και ειδα 5 κυκλους με τεραστιο ζορι.

Ωραίο είναι. Οι δύο τελευταίες είναι κακές. Ειδικά η τελευταία.

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2022 at 12:34 PM, steve_m said:
MV5BNTNhY2JlMmItMGMzZi00ZTM2LTlmNTItZDBk
WWW.IMDB.COM

Σκιές και Οστά: Created by Eric Heisserer. With Jessie Mei Li, Archie Renaux, Freddy Carter, Amita Suman. Dark forces conspire against...

 

μου φαινεται λιγο καλυτερο απο το wheel of time παρολο που φαινομενικα εχει μικροτερο μπατζετ.

Πωωωω. Οπότε βλέπω Billy Russo θέλω να φάει σφαίρα στο κεφάλι. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Wheel of time.

 

Βλέπω σπαθιά, βλέπω μάγους, βλέπω "βασισμένο σε βιβλίο", βλέπω γνωστή χολιγουντιανή ηθοποιό, πάμε λέω.

 

Τι να θάψω πρώτα; Ηθοποιία; Διαλόγους; Στο σπορτ Μπίλυ είχαν πιο πολύ βάθος. Τα ελλεεινά κοστούμια; Τους τρόλοκς που απλά δεν βλέπονται σαν cgi; Τα εφέ γενικά; Την αντιγραφή του Voldemort; Την αντιγραφή από το επίσης ελεεινό "τείχος" με τον Matt Damon; 

Αυτός ο μουσάτος στο τέλος πάλι; Ποιος σκέφτηκε τέτοια φάτσα για κακό, και ντυμένο σαν να πηγαίνει σε κονσέρτο στο Μέγαρο; Να πω για την μουσική; 

 

Και μου έκανε παράπονα η γυναίκα ότι δεν κάθομαι να την δούμε μαζί και όλο πάω μέσα στο Pc κλπ κλπ. Ρε άει από κεί.

 

1/10 επιεικώς για όσες ματιές κατάφερα να ρίξω μετά το δεύτερο επεισόδιο. Που να μην ήμουν και fan του fantasy δλδ...

 

Ε ρε GoΤ τι έχεις κάνει. Στο θεό ο πήχης. Και εκεί θα μείνει για πολύ.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

MV5BNTUyNjcxMzkyNV5BMl5BanBnXkFtZTYwMjQ5
WWW.IMDB.COM

Είναι ανάμεσά μας: Created by Chris Brancato. With Sebastian Spence, Rob LaBelle, Roger Cross, Traci Lords. Framed for murder...

Original title First Wave 8.5 με το φραπε στο χερι λεμε, εχω καει, ολη μερα αυτο βλεπω.

X-Files απο τα lidl αλλα σε λαμπκουχεν συσκευασια, ποιοτικο, καλογραμμενο και δεν ξερω πως δεν την πηρε το ματι μου τοσα χρονια.

Οι λατρεις του ειδους και ειδικα οι παλαιοτεροι σε ηλικια θα την απολαυσετε, παιζουν εκτος απο 90's κορμαρες και οι διδυμοι πυργοι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

MV5BZDM1NzA2OWItMWEzNC00Yzc2LWIxMmUtOWY0
WWW.IMDB.COM

Yellowjackets: Created by Ashley Lyle, Bart Nickerson. With Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Ella Purnell, Sophie Nélisse. A wildly talented high school girl soccer team becomes the (un)lucky...

 

Μ'άρεσε. Ωραίο cast. Ξυπνήσανε μνήμες από κάψιμο στη lostpedia....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.