Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

MV5BNjEzNzY1ODEtMDAyNi00ZDNmLTliMDEtYzE1
WWW.IMDB.COM

Heksejakt: Created by Anna Bache-Wiig, Siv Rajendram Eliassen. With Ingrid Bolsø Berdal, Christian Skolmen, Axel Bøyum, Charlotte Spakmo...

 

Αργό, αλλά σε παίρνει μαζί του !
Επεισόδιο 7 για την ώρα έχω δει και αδημονώ για το επόμενο!
Νομίζω ότι κάποιος το έχει ξαναβάλει, αλλά έψαξα λίγο πίσω και δεν το είδα . . . ας είναι μια φορά ακόμα δεν πειράζει !
Από τα πολύ καλά που έχω δει, 8ράκι και συγκρατημένο. :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

MV5BZDA0MmM4YzUtMzYwZC00OGI2LWE0ODctNzNh
WWW.IMDB.COM

The X Files: Created by Chris Carter. With Gillian Anderson, David Duchovny, Mitch Pileggi, William B. Davis. Two F.B.I. Agents, Fox...

Ξεκινησα να βλεπω την σειρα απο την αρχη γιατι πολλα επεισοδια δεν τα ειχα δει ποτε, το κακο μεχρι στιγμης 5η σεζον ειναι οτι επεισοδια με την ιστορια της

σειρας (ufo-aliens) βρισκονται στην αρχη και στο τελος καθε σεζον και αντε 1-2 στο ενδιαμεσο με ολα τα αλλα επεισοδια να ειναι μια σουπα του παραξενου.

 

Το καλο και αυτο που μου εκανε ευχαριστη εντυπωση ειναι οτι απο την σειρα εχει περασει ο μισος αμερικανικος κινηματογραφος, πληθος ηθοποιων στα νιατα

τους και με πολυ καλες ερμηνιες, αυτο που με εκανε να πεταχτω απο τον καναπε και να αρχισω να ψαχνω στον υπολογιστη ηταν το επεισοδιο με τιτλο 731.

 

Οποιος ειναι gamer θα καταλαβει αμεσως.. :p  Ενα μεγαλο 9.0 για την σειρα την οποια δεν θα δισταζα να την καταταξω στις κλασικες ταινιες και σειρες

που πρεπει καποιος να δει στην ζωη του ασχετος δεκαετιας η θεματολογιας.

Spoiler

jT6Ps.jpeg.95d0ac254e7e0f663e05f1697af8d090.jpegThe Red Haired Man

55iz4.jpeg.ecc92cbbe95235ad66d15728eaed8303.jpegG-Man

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MV5BMjE1MzYzNjk3OF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzk0
WWW.IMDB.COM

The Last Kingdom: With Alexander Dreymon, Eliza Butterworth, Arnas Fedaravicius, Mark Rowley. As Alfred the Great defends his...

 

Μου έχει μείνει το τελευταίο επεισόδιο της 5ης σεζόν. Βλέπω να κλείνει επικά 8/10

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

The Marvelous Mrs. Maisel

 

 

Από τις καλύτερες σειρές που έχω δει ποτέ. Σενάριο, ηθοποιοί, κοστούμια, σκηνικά, απλά τέλεια.

Το κακό είναι ότι δεν βρήκα να υπάρχει κάπου για κατέβασμα και αναγκάστηκα να την δω στο Amazon

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

The Marvelous Mrs. Maisel

 

 

Από τις καλύτερες σειρές που έχω δει ποτέ. Σενάριο, ηθοποιοί, κοστούμια, σκηνικά, απλά τέλεια.

Το κακό είναι ότι δεν βρήκα να υπάρχει κάπου για κατέβασμα και αναγκάστηκα να την δω στο Amazon

Εξαιρετική από όλες τις απόψεις.

Τείνει να φτάσει Τοπ 5 για τα γούστα μου. Υπάρχει πάντως παντού για 'κα..........μα'  και μάλιστα και με ελληνικούς υπότιτλους στο container.

Απολαυστικότατη!!!!

9/10

 

Η πρωταγωνίστρια δε ΛΑΤΡΕΙΑ!!!!

received_644825763282606.jpeg

Έγινε επεξεργασία από akilleas
  • Like 1
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

35 λεπτά πριν, το μέλος akilleas έγραψε:

Εξαιρετική από όλες τις απόψεις.

Τείνει να φτάσει Τοπ 5 για τα γούστα μου. Υπάρχει πάντως παντού για 'κα..........μα'  και μάλιστα και με ελληνικούς υπότιτλους στο container.

Απολαυστικότατη!!!!

9/10

 

Η πρωταγωνίστρια δε ΛΑΤΡΕΙΑ!!!!

received_644825763282606.jpeg

 

Κοίτα δεν το κούρασα, είμαι prime πολλά χρόνια, απλά συχαίνομαι να αλλάζω περιηγητή γιατί δεν γουστάρει τον Brave, όπως και το ότι είμαι υποχρεωμένος να είμαι on line για να το δω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος akilleas έγραψε:

Εξαιρετική από όλες τις απόψεις.

Τείνει να φτάσει Τοπ 5 για τα γούστα μου. Υπάρχει πάντως παντού για 'κα..........μα'  και μάλιστα και με ελληνικούς υπότιτλους στο container.

Απολαυστικότατη!!!!

9/10

 

Η πρωταγωνίστρια δε ΛΑΤΡΕΙΑ!!!!

received_644825763282606.jpeg

Μόλις είδα ότι βγήκε και η 4η σεζόν. Άφησε ένα κλιφχάνγκερ γερό η 3η και περίμενα πως και πως. Ευτυχώς το'δαμε πριν λίγο καιρό και το θυμάμαι, γιατί είχε 2.5 χρόνια 

που τελείωσε η 3η!

Την αγαπώ την τύπισσα! ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MV5BNGY1Y2RlZmItZTQ1Zi00MzUyLThiYzEtZjA2
WWW.IMDB.COM

Paranormal: Created by Amr Salamah. With Razane Jammal, Karla Maatouk, Nick Shakoour, Ahmed Amin. Set in the 1960s, the series...

Διαμαντακι απο την Αιγυπτο για τους φιλους του τρομου - μυστηριου.

Μινι σειρα με εξαιρετικες ερμηνιες, ωραια σκηνικα και πλοκη. 8.5.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MV5BM2FiOTk2NTItMzNjZS00ODMyLTgxNWYtY2Vl
WWW.IMDB.COM

The Ipcress File: With Joe Cole, Lucy Boynton, Tom Hollander, Ashley Thomas. As the Cold War rages, ex-smuggler turned reluctant spy...

Ειναι λιγο δυσκολο να μην κανεις συγκριση της ταινιας και της σειρας απο αποψη ηθοποιων, ειδικα οταν στην ταινια παιζουν θρυλοι του κινηματογραφου.

Παρολα αυτα η σειρα τα καταφερνει σε εξαιρετικο βαθμο σε θεματα υποκριτικης, σκηνικων και πλοκης. Στον δυσκολο ρολο του Harry Palmer ο Joe Cole

δινει τα ρεστα του ενω η στυλιστικη επιλογη ρουχων κανουν την Lucy Boynton στο ρολο της ως Jean Courtney την απολυτη femme fatale. 9.0+

Link to comment
Share on other sites

MV5BMmM3N2IwMDAtMGM4Ny00ODNjLWJkMWEtNTQw
WWW.IMDB.COM

Slow Horses: With Chris Reilly, Gary Oldman, Rosalind Eleazar, Jack Lowden. Follows a team of British intelligence agents who serve as...

Εξαιρετικη μινι κατασκοπικη σειρα, οι σαρκαστικες και προσβλητικες

ατακες του Jackson Lamb (Gary Oldman) ειναι ολα τα λεφτα.. 8.0.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.