Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

SEE - Season 2 στο AppleTV+

 

Μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον το story που είναι όλοι τυφλοί και τους τρόπους που έχουν βρει να ζουν την καθημερινότητα τους.
Τώρα απλά έχω κολλήσει... :D

Link to comment
Share on other sites

^

Ξεκόλλα ρε :hehe:

 

Είμαι late in the game αλλά είδα το Narcos , πρώτες 2 σεζόν (είχα δει σε ανύποπτο χρόνο το Narcos Mexico) .
Έχω ψιλοβαρεθεί τη θεματολογία αλλά ομολογώ και εγώ ότι είναι ενδιαφέρουσα σειρά, καλή ηθοποιία (ωραίες γυναίκες εντωμεταξύ περνάνε απο την οθόνη) και το γεγονός οτι πολλά απο αυτά είναι αληθινά .

 

επίσης , κλασικά 

me-after-watching-one-episode-of-a-spani

 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος Thresh86 έγραψε:

^

Ξεκόλλα ρε :hehe:

 

Είμαι late in the game αλλά είδα το Narcos , πρώτες 2 σεζόν (είχα δει σε ανύποπτο χρόνο το Narcos Mexico) .
Έχω ψιλοβαρεθεί τη θεματολογία αλλά ομολογώ και εγώ ότι είναι ενδιαφέρουσα σειρά, καλή ηθοποιία (ωραίες γυναίκες εντωμεταξύ περνάνε απο την οθόνη) και το γεγονός οτι πολλά απο αυτά είναι αληθινά .

 

επίσης , κλασικά 

me-after-watching-one-episode-of-a-spani

 

 

Μετά το ναρκος θα πρεπει να είσαι τουλάχιστο σε θέση να πεις puta de la chingada maricon! 

 

Spoiler

393 Mexican Gangster Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images - iStock

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Μετά το ναρκος θα πρεπει να είσαι τουλάχιστο σε θέση να πεις puta de la chingada maricon! 

 

  Reveal hidden contents

393 Mexican Gangster Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images - iStock

 

έτσι :metal:

 

να φανταστείς η φάση είναι :

 

μπινελίκια Narcos   + όσα έμαθα απο το GTA SA  ->

 

yo-soy-bandido-bandido.gif

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νομιζω πρεπει να συλληφθεί ο psychopath που εγραψε το squid games. Α οχι λάθος ειναι Κορεατης τον δικαιολογω.? Ειναι η κλασσικη σειρα που την αρχιζεις για πλακα 8 το βραδυ, καταληγεις 9ωρο μαραθωνιο με πιτογυρα, μπυρες και την αλλη μερα στη δουλεια κοιμασαι όρθιος. 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

MV5BZTBjY2EwYjQtYjA3MC00YmJhLWI5NzktZjJl
WWW.IMDB.COM

Big Sky: Created by David E. Kelley. With Katheryn Winnick, Kylie Bunbury, Brian Geraghty, Dedee Pfeiffer. A private detective teams up with an ex-cop to solve a kidnapping case in Montana.

Καλή και με κράτησε 7/10.

Θέλω 2-3 επεισόδια ακόμα για να ολοκληρώσω τον κύκλο.

Link to comment
Share on other sites

 

MV5BZmJjM2YzOWEtOTYxYi00YjhkLTliMzgtMTA2
WWW.IMDB.COM

When They See Us: Created by Ava DuVernay. With Asante Blackk, Caleel Harris, Ethan Herisse, Marquis Rodriguez. Five teens from Harlem become trapped in a nightmare when they're falsely...

 

4 επικά επεισόδια. Μου την πρότεινε ένας φίλος την προτείνω και σε όλους.9/10 σενάριο 10/10 ερμηνείες

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2021 at 2:09 ΜΜ, το μέλος honda22 έγραψε:

 

 

Επιτέλους. Άιντε, πάρτε τα meth σας, τους θόλους, τα μαρβελο-πολύχρωμα μπαρμπαδέλια σας, τα πιστόλια, τα νυστέρια και τα CSI σας και κάντε χώρο.

 

ΥΓ: Όποιος σχολιάσει για την 8η σεζόν, μα την Ήρα, θα του κάψω το σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Λόγω της 8ης σεζόν δεν θα κάτσω να δω το House of Dragon

 

Μην ανησυχείς, εμείς είμαστε εδώ για ΄σένα.

Θα το δούμε και θα γράφουμε την περίληψη κάθε επεισοδίου στο ΠΟΘ μαζί με την καλημέρα μας.

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.