Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

2 hours ago, ckbond said:

The Wheel of Time πάρα πολύ καλό...!!!

Αρκετά καλό ναι, αλλά με τραγική ποιότητα εικόνας στα πρώτα επεισόδια ειδικά, μετά κάτι φαίνεται να αλλάζει, στο 6 απ ότι θυμάμαι...

Ασυχώρετο για τόσο μεγάλη παραγωγή, ειδικά στα νυχτερινά πλάνα είναι λες και τα τράβηξαν με κινητό, ISO στο θεό και skin tones για γέλια.

   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2021 at 9:00 PM, kpetros said:

 

Εβαλα το πρωτο επισοδειο για πλακα και μετα απο μιση μερα το ειχα τελειωσει .... 

10 με τονο , δεν ειναι "ενα ακομα καρτουν" , το artwork του ηταν απιστευτο 

 

Πέρα από το κορυφαίο artwork, τι άλλο σας άρεσε; (ναι, βαριόμουν και το είδα όλο)

Σαν να βλέπω σειρά πάνω στο Starcraft και να δείχνει πως η Kerrigan σκότωνε ποντίκια στην αυλή της.

Εκτός αν το σενάριο του LOL είναι τόσο μάπα. 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος l2phile έγραψε:

Πέρα από το κορυφαίο artwork, τι άλλο σας άρεσε; (ναι, βαριόμουν και το είδα όλο)

Σαν να βλέπω σειρά πάνω στο Starcraft και να δείχνει πως η Kerrigan σκότωνε ποντίκια στην αυλή της.

Εκτός αν το σενάριο του LOL είναι τόσο μάπα. 😛

 

Εγώ είμαι κάπου ενδιάμεσα. Πολύ καλό artwork, voice acting στους περισσότερους καλό.

Από LoL δεν ξέρω τίποτα, και τόσο η ιστορία όσο και οι χαρακτήρες δεν με καθήλωσαν ακριβώς...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MV5BNjI5NTViYzktOTY4NC00MTZkLWIxNWEtYjUz
WWW.IMDB.COM

Αδίστακτοι: Η Σειρά: Created by Hamid Hlioua, Julien Leclercq. With Sami Bouajila, Nabiha Akkari, Salim Kechiouche, Geert Van Rampelberg...

Original title: Ganglands 7 και 7.5 το παιρνει ανετα το μονο κακο οτι ειναι μια σεζον.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:
MV5BNjI5NTViYzktOTY4NC00MTZkLWIxNWEtYjUz
WWW.IMDB.COM

Αδίστακτοι: Η Σειρά: Created by Hamid Hlioua, Julien Leclercq. With Sami Bouajila, Nabiha Akkari, Salim Kechiouche, Geert Van Rampelberg...

Original title: Ganglands 7 και 7.5 το παιρνει ανετα το μονο κακο οτι ειναι μια σεζον.

Ένα εργοστάσιο σφαίρες τη σεζόν θέλουνε : )

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Aυτο το The Witcher παλι ενταξει δεν ειμαι και για πολλα πολλα με καστρα και ιπποτες αλλα ρε παιδια 15 λεπτα s1e1 νομιζα οτι μου εκαναν πλακα

οι διαλογοι ηταν σαν να εβλεπα οικογενειακες ιστοριες αξιζει να το συνεχισω η οχι ?

Σε αλλα νεα..

MV5BMDc3MzllMzgtNjFlZS00N2IxLWIwYjEtNGVi
WWW.IMDB.COM

Προς τη Λίμνη: With Kirill Käro, Maryana Spivak, Aleksandr Robak, Natalya Zemtsova. A terrible plague strikes and a group decides to risk...

To the Lake 7.5 το αξιζει ανετα και να πω εδω οτι τα τελευταια χρονια βλεπω οτι ταινιες και σειρες απο την Ρωσια πανε πολυ

καλα, ειναι καλογυρισμενες - προσεγμενες και δεν εχουν να ζηλεψουν σε τιποτα αντιστοιχες αμερικανικες η ευρωπαικες.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

MV5BOTg4ZmQ5ZjItZTllZC00NzUzLTkwMTEtMjIz
WWW.IMDB.COM

Alex Rider: Created by Guy Burt. With Otto Farrant, Vicky McClure, Brenock O'Connor, Ronke Adekoluejo. Alex Rider is an ordinary teenager enlisted...

 

Not bad, βλεπεται ευχαριστα. Κ κατουραει τα δυο τελευταια james bond....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, honda22 said:

The Expanse s06e03

 

Epic

 

 2 φορες εκατσα να το δω και τις 2 η μικρη ηθελε να ζωγραφισουμε .... σημερα ελπιζω....



Απο την αλλη εξαιρετικη Sitcom το  "Superstore"

https://www.imdb.com/title/tt4477976/

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, YDinopoulos said:

 

 2 φορες εκατσα να το δω και τις 2 η μικρη ηθελε να ζωγραφισουμε .... σημερα ελπιζω....

 

 

 

Εγώ το μαζεύω και θα το δω με ηχομπάρα ένα Σουκού που θα μείνω μόνος!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2021 at 1:29 ΜΜ, το μέλος Proteas έγραψε:

Aυτο το The Witcher παλι ενταξει δεν ειμαι και για πολλα πολλα με καστρα και ιπποτες αλλα ρε παιδια 15 λεπτα s1e1 νομιζα οτι μου εκαναν πλακα

οι διαλογοι ηταν σαν να εβλεπα οικογενειακες ιστοριες αξιζει να το συνεχισω η οχι ?

 

Δεν σου έκαναν πλάκα. Εγώ είχα αντέξει λίγα λεπτά παραπάνω. Δεν μπορεί λέω....θα αλλάζει μετά. Ελεεινά κακόγουστο. Δεν θα ρισκάρω ούτε τη νέα σεζόν. Και μόνο που σκέφτομαι τον τρόπο που παίζει ο τύπος... Αδιάφορος ηθοποιός τελείως. Δεν μπορώ τέτοιο στημένο παίξιμο. Και είμαι και φαν του είδους. Προτιμώ όμως να παίξω Black Tiger στο Mame ή με τον Πύργο των Playmobil. (Πύργος και το Πειρατικό καράβι, τα δύο όνειρα των πιτσιρικάδων της εποχής).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Snips έγραψε:

Δεν σου έκαναν πλάκα. Εγώ είχα αντέξει λίγα λεπτά παραπάνω. Δεν μπορεί λέω....θα αλλάζει μετά. Ελεεινά κακόγουστο. Δεν θα ρισκάρω ούτε τη νέα σεζόν. Και μόνο που σκέφτομαι τον τρόπο που παίζει ο τύπος... Αδιάφορος ηθοποιός τελείως. Δεν μπορώ τέτοιο στημένο παίξιμο. Και είμαι και φαν του είδους. Προτιμώ όμως να παίξω Black Tiger στο Mame ή με τον Πύργο των Playmobil. (Πύργος και το Πειρατικό καράβι, τα δύο όνειρα των πιτσιρικάδων της εποχής).

 

the-witcher-hmm.gif

  • Agree 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

ειδα τον πρωτο κυλκλο του wheel of time,στο τελος να να βιαστηκαν υπερβολικα να αποκαλυψουν τον dragon.Επισης η αναμετρηση με τον dark one ηταν της πλακας.

Ελπιζω να ανεβασουν μπατζετ ωστε να μην δουμε και αλλες ταρζανιες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Ίδια ράτσα, ίδιο σύμπαν, ίδιο franchise. Τι περίμενες;

Μα εκείνο ήταν καλό. Αυτό πρέπει να το γύρισαν οι ταξιτζήδες που έφερναν τους ηθοποιούς και έμαθαν τη δουλειά παρακολουθώντας τα γυρίσματα του Mandalorian...με τα μισά λεφτά

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.