Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

 
Ε, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw θα λέει. Δεν το 'χω δει, αλλά δεν ταιριάζει και τίποτα άλλο στην περιγραφή. [emoji2369]
Ναι αυτή. Sorry ήθελα να quotάρω yanni αλλά πάτησα λάθος κουμπί.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mile 22 (2018) - IMDb

 

Για να περάσει η ώρα μια χαρά είναι. Το δεύτερο μισό είναι καλύτερο από το πρώτο, μιας και έχει όλη την δράση εκεί. Προσωπικά θα του έβαζα ένα 7/10, με το imdb να το έχει αρκετά πιο χαμηλά, στο 6.1

 

Searching (2018) - IMDb

 

Σε κρατάει. Ο τρόπος υλοποίησης της ταινίας, όπου μεγάλο μέρος της είναι ουσιαστικά μέσα από την (web)camera/οθόνη της κάθε συσκευής, αρχικά δεν μου έκατσε και πολύ καλά, μιας και δυστυχώς δεν είμαι 30- χρονών, αλλά κάτι παραπάνω. Αλλά πολύ γρήγορα το ξεπερνάς, κατανοείς ότι μάλλον είναι από τα ισχυρά και κάπως πρωτότυπα ατού της ταινίας, ενώ και η ίδια η ταινία, όπως είπα αρχικά, σε κρατάει.

 

Το 7,7 του imdb απόλυτα δικαιολογημένο (ΥΓ. ΜΗΝ δείτε trailer. Αποκαλύπτει πολλές σκηνές από την εξέλιξη της ταινίας)

 

Yesterday (2019) - IMDb

 

Ενδιαφέρουσα ιδέα, εξαιρετικά υλοποιημένη. Ανάλαφρη, ότι πρέπει για ένα ξεκούραστο δίωρο. 6,9 στο imdb, 7+ θα έλεγα εγώ.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La región salvaje (2016) 410

 

Βαρετό, ξύλινοι ηθοποιοί, κάτω του μετρίου σενάριο, μόνο για αυτούς που ίσως να θέλαν να δουν ιαπωνικό hentai με πε_χταπόδια σε ισπανική εκτέλεση.

 

 «κακές» λεξούλες μέσα., ελάχιστα spoiler, αναφέρομαι σε μια σκηνή που σιγά την πλοκή δλδ.

 

Spoiler

Όταν κάνει sex με τον «άσχετο» στο ξενοδοχείο και αυτή βαριέται, η πρώτη σκέψη μου, που να συγκριθείς αφού ή άλλη έχει συνηθίσει τους «κορμούς» και triple penetration άσε που είναι και «απελευθερωμένη» και προτιμάει bestiary sex….

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Οσο ξυλο εχει παιξει ο Σιγκαλ και ο Τζακ Νορις σε ολες τους τις ταινιες υπαρχει σε αυτη εδω :p

 

https://m.imdb.com/title/tt8836988/

 

6/10 

 

Scott Adkins!! Παλεύει μεταξύ Β movie star και κομπάρσου σε Χολυγουντιανές υπερπαραγωγές (Marvel κλπ) Ακούστηκε και για νέος Batman αλλά δεν.. Τρομερός στις πολεμικές τέχνες, "αναδείχθηκε" στο ρόλο του Yuri Boyka (Undisputed). Είχε σκάσει μύτη και Αθήνα σε κάτι παρακμιακά martial arts events :D Όποτε πετυχαίνω κάνα του ταινιόνι το βλέπω πάντως, τσουλάει η ώρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, honda22 said:

Το ειδα στη διαδρομη για Τοκιο. Μου φανηκε πολυ κακη. Δεν κανανε καν τον κοπο να παιξουν. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος akilleas έγραψε:

Medianeras/Sidewalls (2019)

https://www.imdb.com/title/tt1235841/?ref_=fn_al_tt_1

 

Εξαιρετική

8/10

 

Μου θύμισε αυτό. Παίζει να εμπνεύστηκε από το video clip ο σκηνοθέτης

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2019 at 7:37 PM, karmen1983 said:

Οσο ξυλο εχει παιξει ο Σιγκαλ και ο Τζακ Νορις σε ολες τους τις ταινιες υπαρχει σε αυτη εδω :p

 

https://m.imdb.com/title/tt8836988/

 

6/10 

 

Το τι κατάρες έφαγες χθες δεν λέγεται. Ναι μεν υπάρχει ξυλίκι, αλλά δεν φτάνει τα επίπεδα άλλων ταινιών του Scott Adkins όπως επίσης το σενάριο και η σκηνοθεσία είναι απλά για το μεγάλο πανηγύρι. Για να μην μιλήσουμε για τους ηθοποιούς. Η γωνία από το γραφείο μου θα έπαιζε καλύτερα.

Ούτε 2/10 για μένα. Ο Adkins ενώ θα μπορούσε να παίξει σε καλές ταινίες (άποψη μου) το έχει χάσει τελείως. Όχι B-movies, ούτε D-movies δεν είναι αυτά.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, akilleas said:

Medianeras/Sidewalls (2011)

https://www.imdb.com/title/tt1235841/?ref_=fn_al_tt_1

 

Εξαιρετική

8/10

Παιδιά συγνώμη για το λάθος αλλά η ταινία είναι του 2011....

 

 

Kimssi pyoryugi / Castaway on the Moon (2009)

Ακόμη ένα διαμαντάκι απο την αγαπημένης μου πλέον Ν. Κορέα!!!!

8/10

Έγινε επεξεργασία από akilleas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.