Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

ενα docking station Ειναι απαραιτητο πλεον και αυτο αγοραστηκε

Φιλε μου λειτουργει καλα το συγκεκριμενο; Ειναι το πιο προσιτο ds που εχω βρει μεχρι τωρα, το σκεφτομουν γιατι συντομα θα μου χρειαστει και φαινεται πολυ κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Δώρο για τη γυναίκα.

Dell Latitude Ε6540, Core i7 4810MQ, 16GB RAM, 512GB SSD, Full HD οθόνη.

gallery_30504_960_17120.jpg

Έχω 2 ερωτήσεις. 1ον πόσο πήγε και 2ον αν η γυναίκα έχει επίγνωση τι τούμπανο της πήρες (γιατί η δικιά μου θα μου το έφερνε καπέλο αν δεν ήταν ρούχο, κόσμημα, παπούτσια κ.ο.κ.) Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

@gdp77, δεν έχει εκπαιδευτεί σωστά. Φίλε έχεις δουλεία πολλή, μπροστά σου.

 

@jax7480, με'γειές, παίζει να με υιοθετήσεις ? :hehe: :hehe:

 

Κάτι θα κάνουμε.

 

Έχω 2 ερωτήσεις. 1ον πόσο πήγε και 2ον αν η γυναίκα έχει επίγνωση τι τούμπανο της πήρες (γιατί η δικιά μου θα μου το έφερνε καπέλο αν δεν ήταν ρούχο, κόσμημα, παπούτσια κ.ο.κ.)

 

Το κόστος θα προτιμούσα να μην το αναφέρω, γιατί θα υπάρξουν εγκεφαλικά με το πόσο (φθηνά) το πήρα.

 

Δεν έχει ιδέα από χαρακτηριστικά. Απλά ήθελε καινούριο λάπτοπ.

 

Πάντως άξιο αναφοράς είναι το γεγονός πως το προηγούμενο Toshiba P300, το κράτησε 7 χρόνια. Με έναν SSD που του έβαλα και με έξτρα 2GB RAM, ακόμα είναι μάχιμο, αν και η γυναίκα παρατήρησε πως είναι λίγο αργό πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου λειτουργει καλα το συγκεκριμενο; Ειναι το πιο προσιτο ds που εχω βρει μεχρι τωρα, το σκεφτομουν γιατι συντομα θα μου χρειαστει και φαινεται πολυ κομπλε

ειναι τελειο. Για την τιμη του 18Ε δηλαδη ειναι υπεροχο ειναι Plug n play αυτο που με χαλασε λιγο και δεν ξερω αν ειναι σε ολα η οχι πρεπει να το κλεισω και να κουμποσω να το δισκο και να το ανοιξω μετα δηλαδη ενω ειναι σε λειτουργεια και το κουμποσω δισκο δεν θα τον διαβασει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις λινκ για το tester; Και εγώ σκεφτόμουν πάντα για rj45 και rj11 tester αλλά είναι τόσο απαραίτητο; Υπάρχει περίπτωση να μην χάνει την σύνδεση και να αναγνωρίζεται κανονικά αλλά να έχει θέματα στην μεταφορά;

Link to comment
Share on other sites

...αγοράσαμε με ένα φίλο 2 lenovo smart phones στα 78$ και πήραμε και έκπτωση :D 3$ :lol:

Τώρα είναι λίγο αργά αλλά μπορεί κάποιος να μοιραστεί την εμπειρία του με το "μαγαζί"..? Όχι σεντόνια... απαντήσεις.

Είναι "μούφα" ή original Lenovo που γράφει ο "τσίφτης"..?

 

υ.γ. ή να το postάρω αλλού..?

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

...αγοράσαμε με ένα φίλο 2 lenovo smart phones στα 78$ και πήραμε και έκπτωση :D 3$ :lol:

Τώρα είναι λίγο αργά αλλά μπορεί κάποιος να μοιραστεί την εμπειρία του με το "μαγαζί"..? Όχι σεντόνια... απαντήσεις.

Είναι "μούφα" ή original Lenovo που γράφει ο "τσίφτης"..?

 

υ.γ. ή να το postάρω αλλού..?

fake.-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fake.-

 

 

...δλδ. δεν αξίζει ούτε τα 73 ευρώ που δώσαμε..?? για το κάθε ένα smart phone..? και για αυτά τα specs..?

 

υ.γ. κατάλαβα... μούφα η αγορά... ακόμα και στα 73 ευρώ! Τες πά, τώρα είναι αργά. Όταν με το καλό έρθει να δούμε λοιπόν τι πουλιά "πιάνει"...

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/topic/119545-οι-αγορές-μας/?p=2167777

 

 

 

ποσο το πηρες αν επιτρεπεται?

 

 

...κάτω από χιλιαρικάκι - χίλια εκατό είναι μία άριστη αγορά.

Εάν έχει και 3 χρόνια εγγύηση πάνω του μπορεί και πολύ πιό πάνω...

Από εκεί και πέρα δείτε πόσο έχουν στο eBay και θα καταλάβετε.

Τα δώρα είναι δώρα  :)

 

υ.γ. πάρε και ένα backlit πληκτρολόγιο... όλα τα υπόλοιπα τα έχει και με το παραπάνω...

υ.γ.2 το τελευταίο Ε6540 που είχα φέρει Ελλάδα 4800mq, 128ssd, 2gb GPU, 8 RAM και 1080p / backlit & 3 years warranty, "έφυγε" στα 1250 φιλική τιμή...

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

Σπυρο, ουτε 3€ δεν θα του εδινα, με "No feedback score" ...

 

Με "έφτιαξες" τώρα και πήραμε και 2 "τεμάχια"... Πάντως σε 3 μηνύματα που του έστειλα μου απάντησε αμέσως δλδ. στο 15λεπτο. Τες πα ότι έγινε έγινε, πρώτη φορά "ψωνίζω" από τον Ali "baba" και τους 40 κλέφτες :D  :lol:

 

Το πολύ πολύ, να είναι και η τελευταία   :wall:  

 

 

p.s. "once you stop learning, you start dying"

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

Μην τους βαζεις ολους στο ιδιο σακουλι. Υπαρχουν μερικοι που ειναι πολυ σοβαροι.

 

πχ παραγγειλα 6 ip καμερες. του εκανα ελαφρυ παζαρι και τις πηρα 36 USD απο 45 (ανα τεμμαχιο) και δωρο EMS registered/fast. Σε 6 μερες μου ηρθαν.

ο πωλητης εχει 750+ θετικα feedbacks.

 

 

Θελει ψαξιμο, ακριβως  οπως το ebay. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.