Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

Καλά λοιπόν θα κάνω την αρχή!

Μετά από περίπου 6 μήνες θεωρώ το εαυτό μου κομμάτι της οικογένειας που ακούει στο όνομα Bazo Union οπότε και θεωρώ δεδομένη την οικονομική μου στήριξη. Να σημειώσω εδώ πως πραγματικά το χάρηκα όλο αυτό το καιρό και το μετανιωσα που στο BC 2 έπαιζα μόνος μου. Επίσης χαίρομαι που γνωρίσαμε νέα άτομα με τρανό παράδειγμα τον [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] (να τον έχουμε στα υπόψην όποτε και αν φτιαχτεί RadioLab.gr) καθώς και άλλους, άλλοτε φυσιολογικούς και άλλοτε Τοτακεκε. :dirol:

Με συγκίνησες ρεεεεεε :flower:

Κι εγώ γουστάρω πολύ την ολη φάση με το BAZOserver, αλλά κυρίως την παρέα:

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] [MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=11666]wolves[/MENTION] [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] και πολλά άλλα παιδιά.

Εννοείται οτι θέλω να συνεχιστεί αυτό, οπότε είμαι μέσα για οικονομική στήριξη του BAZOserver.

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να εχω εξαφανιστεί,αλλά ελπίζω σύντομα να βρω παλι χρόνο να λιώσουμε όπως παλιά και κυρίως παλαιότερα.. είμαι μέσα σε όποια ανανέωση συνδρομής.

και όταν με το καλό επιστρέψω ωσάν άλλος άσωτος υιός,να δω ποιος θα "σφάξει" το μόσχο το σιτευτό.. :p

ελπιζω να μην έχουν στομώσει τα μαχαίρια..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION], [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Μήπως να κάνατε ένα restart τον server γιατί εχθές και προχθές έκανε αρκετά κουλά...;

Δεν είχα μόνο εγώ πρόβλημα, το ανέφεραν κι άλλοι, αλλά θα ήταν βλακεία να τον κάνουμε restart όση ώρα ήταν πίτα.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.