Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

αντε καντε χωρο στον κουμπαρα, πηγα και εβαλα λεφτα στην καρτα ( κυπρου) τα μπικικινια κατα τις 6 θα ναι ετοιμα για χωσιμο.

το λοιπον Your transaction ID for this payment is: 8NT9765632616331T. ειμαστε νταξει

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

zpaf

zampONakiaskiou

wolves

Lazy Dog

Nephiλiμ

AKISSS

H4ckerman

YDinopoulos

fortenick

apostolis159

AnimaTronic

Grisos

gousias1979

benetton

Angel_f

Wizard!

papatsonis

tisp1983

[MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION]

basilise

ViRuS_GR

Koιτα να δεις που ο Ρουμανος κρισος εμεινε τελευταιος .

Στειλε μια βαλιτσα χρημα απο τη Ρουμανια.

1000 δολλαρια η μικρη.κραταμε και εμεις ενα ποσοστο.

στη μικρουλα θα φτασουνε 400.

Εμεις εχουμε να κανουμε με εκατομμυρια δολλαρια.

ΑΝΑΔΟΧΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ,ΦΟΡΕΑΣ QPI,CRW.

Τι νομιζετε οτι ειναι η Ρουμανια ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ?

Να μη μιλάει αυτή η σκασμένη μέσα...

Χίλια δε θα φτάσουνε...

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Βρε είπα δεν έχω Paypal θα δω αύριο άμα μπορέσω να κάνω κάτι..

με καμιά κάρτα..

εκτός άμα έχει όρεξη κανείς να με βοηθύσει να πάω να βάλω λεφτά σε 1 WESTER UNION και να πάει να βγάλει και να κάνει το κουμάντο του..

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

Ρουμάνε κανόνισε να λήξει η συνδρομή και να είσαι ο μόνος που δεν έχει πληρώσει. Θα υποστείς πρόστιμο ίσο με μία ετήσια συνδρομή για 64άρη + bonus για μένα :p μία 6μηνη συνδρομή σε 16άρη για bolt action only. Ε καλά είναι νομίζω.

Λεπόν πέρα από τη πλάκα paypal είναι πανεύκολο να φτιάξεις. Απλά εσύ εκεί που λέει Add A Card επέλεξε Custom-> Cheque (καλά ενοείται κενή) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Λεώπαιδο μήπως αν κάτσει καλά το BC2 και τραβήξει, να πάρουμε κανά serverako 24αρη κατά σεπτέμβρη μεριά έτσι για ποικιλία? Ένα 2μηνο και βλέπουμε ρε παιδί. Just food for thought!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χωρίς πλάκα όμως:

1. Ο GreekKiller πρέπει να έχει κάτι σαν plugin που να βλέπει πότε έχουμε πίστα με jets. Δεν εξηγείται όλη μέρα να έχουμε tdm και μόλις γυρνάει conquest Firestorm να είναι ήδη μέσα...

2. Εγώ από εδώ και πέρα θα τον κάνω kick μόλις μπαίνει. Αν έχετε πρόβλημα με αυτό, πρόβλημά σας.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς πλάκα όμως:

1. Ο GreekKiller πρέπει να έχει κάτι σαν plugin που να βλέπει πότε έχουμε πίστα με jets. Δεν εξηγείται όλη μέρα να έχουμε tdm και μόλις γυρνάει conquest Firestorm να είναι ήδη μέσα...

2. Εγώ από εδώ και πέρα θα τον κάνω kick μόλις μπαίνει. Αν έχετε πρόβλημα με αυτό, πρόβλημά σας.

Επαιξε 3 round μαζι μας kharg - seine - grand bazzar, στο πρωτο δεν προλαβε να κανει και πολλα, ειχα στο CCITV τον φφφαναστικο [MENTION=3943]wifi_thief[/MENTION] και τα διαλυσαμε ουλα.

Seine μας επασε τα παπακια λιγο γιατι τον κανανε repair συνεχεια, grand bazzar δεν ητανε τοσο "ενοχλητικος" με το LAV, και στα 3 round επαιξε μπολικο stacking ( απτους 16 στην αντιπαλη ομαδα οι 10 ητανε GROF ) αλλα η VENTOUZA squad αποδειξε για αλλη μια φορα οτι ενωμενη μπορει να ανταποκριθει σε καθε περι-σταση (ιεραποστολικο - πεταλουδα κλπ :p )

Δεν ειναι σωστη αποφαση το kick imo, ο συγκεκριμενος ουτε προκαλει ουτε τσακωνεται με κανεναν, επισης πετωντας εναν GROF μετα δεν θα μπαινουν οι υπολοιποι και ειναι κριμα, εψαχνα χθες για τον σερβερ τους και αποτι καταλαβα εχουν μεινει "αστεγα" παλικαρια 1 μηνα τωρα :)

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι σωστη αποφαση το kick imo, ο συγκεκριμενος ουτε προκαλει ουτε τσακωνεται με κανεναν, επισης πετωντας εναν GROF μετα δεν θα μπαινουν οι υπολοιποι και ειναι κριμα, εψαχνα χθες για τον σερβερ τους και αποτι καταλαβα εχουν μεινει "αστεγα" παλικαρια 1 μηνα τωρα

Το αν προκαλεί, το ξέρουμε, αφού έχει γίνει kick και από εμένα προσωπικά για baseraping, που ούτε το παραδεχόταν.

Όταν όμως σου χαλάει εντελώς το παιχνίδι, δεν έχει να κάνει με το αν προκαλεί ή τσακώνεται, γιατί φεύγουν οι άλλοι.

Αν δεις το battle report θα προσέξεις, εκτός από το αστείο score, ότι έφυγαν αρκετοί από την ομάδα μας στη μέση του παιχνιδιού. Αυτό όμως που δε φαίνεται, είναι ότι άτομα που έρχονται συχνά, όπως πχ ο RofelosGR, μπήκαν, είδαν ότι παίζει ο GK21 και βγήκαν.

Για ποιό λόγο λοιπόν να δώσω "προτεραιότητα" στον GK21, όταν μας χαλάει το παιχνίδι και αντί να φύγει αυτός, φεύγουν οι άλλοι, πόσο μάλλον εμείς οι ίδιοι που μας ανήκει ο server;

Link to comment
Share on other sites

Το αν προκαλεί, το ξέρουμε, αφού έχει γίνει kick και από εμένα προσωπικά για baseraping, που ούτε το παραδεχόταν.

Όταν όμως σου χαλάει εντελώς το παιχνίδι, δεν έχει να κάνει με το αν προκαλεί ή τσακώνεται, γιατί φεύγουν οι άλλοι.

Αν δεις το battle report θα προσέξεις, εκτός από το αστείο score, ότι έφυγαν αρκετοί από την ομάδα μας στη μέση του παιχνιδιού. Αυτό όμως που δε φαίνεται, είναι ότι άτομα που έρχονται συχνά, όπως πχ ο RofelosGR, μπήκαν, είδαν ότι παίζει ο GK21 και βγήκαν.

Για ποιό λόγο λοιπόν να δώσω "προτεραιότητα" στον GK21, όταν μας χαλάει το παιχνίδι και αντί να φύγει αυτός, φεύγουν οι άλλοι, πόσο μάλλον εμείς οι ίδιοι που μας ανήκει ο server;

Ας πουμε οτι εκαναν rage 8 ατομα επειδη ενα jet τα διαλαγε ολα, Ε και τι εγινε ? εδω αλλοι κανουν rage επειδη τους παει το σκορ 0-4 και δεν θελουν να χρεωθουν το nemesis victim, δικο τους προβλημα ! Ξαναλεω οτι ο greek_killer δεν παιζει ΜΟΝΟ airmaps, επισης δεν εχεις αποδειξεις οτι ολοι αυτοι που βγαλανε αρνητικο KD στην firestorm το βγαλανε εξαιτιας ενος jet, και εγω ενιοτε ριχνω χριστοπαναγιες αμα εχει καλο πιλοτο η αντιπαλη αλλα δεν φευγω στην μεση του round με την ουρα στα σκελια, ffs παιχνιδι ειναι.

Τωρα οσον αφορα το base rape, αμα το map ειναι conquest assault - gulf of oman πχ τι θες να κανει ο αλλος με το jet ? Αναγκαστικα θα βυδιζει βαρκες και θα κανει βολτες πανω απτο αεροπλανοφορο, αυτος που πρεπει να φαει kick σε αυτη την περιπτωση ειναι οι αμπαλοι πιλοτοι στη επιτιθεμενη ομαδα που χαραμιζουν τα ιπταμενα χωρις λογο. Εφοσον μπει καποιος στο αντιεροπορικο, απογειωθουν τα jet απο ατομα που ξερουν να τα πετανε και μπει ενας σοβαρος ανθρωπος στο venom δεν υπαρχει προβλημα, αν παει το καθε οχημα μονο του χωρις ιχνος συντονισμου καλα κανουν οι αμυνομενοι και τα βιαζουν :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμφωνώ με Wizard! ότι επηρεάζει το balance στα air maps ένας πιλότος επιπέδου greek_killer.

Συνήθως καταλήγει να παίζει μπάλα μόνος του στον αέρα και η μία ομάδα να έχει armor και heli,ενώ της άλλης να τα διαλύει με ευκολία το jet.

Τώρα για το kick είναι too much νομίζω,θα μπορούσατε να του απογορεύσετε να μπαίνει σε jet ίσως.

Αλλιώς μπορείτε να βάλετε τον billpeppas να του παγιδεύει το jet με c4.:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ας πουμε οτι εκαναν rage 8 ατομα επειδη ενα jet τα διαλαγε ολα, Ε και τι εγινε ? εδω αλλοι κανουν rage επειδη τους παει το σκορ 0-4 και δεν θελουν να χρεωθουν το nemesis victim, δικο τους προβλημα ! Ξαναλεω οτι ο greek_killer δεν παιζει ΜΟΝΟ airmaps, επισης δεν εχεις αποδειξεις οτι ολοι αυτοι που βγαλανε αρνητικο KD στην firestorm το βγαλανε εξαιτιας ενος jet, και εγω ενιοτε ριχνω χριστοπαναγιες αμα εχει καλο πιλοτο η αντιπαλη αλλα δεν φευγω στην μεση του round με την ουρα στα σκελια, ffs παιχνιδι ειναι.

Δεν αναφέρομαι σε "rage quit", αλλά σε "πάλι μπήκε αυτός; καλά, πάω αλλού να παίξω quit". O Rofelos που ανέφερα είχε 1 death. Μπήκε, τον έφαγε ο GK21 και έφυγε. Εμείς κάτσαμε και προσπαθούσαμε να τον ρίξουμε, δε φύγαμε. Για τη γενική συμπεριφορά μιλάω.

Τωρα οσον αφορα το base rape, αμα το map ειναι conquest assault - gulf of oman πχ τι θες να κανει ο αλλος με το jet ? Αναγκαστικα θα βυδιζει βαρκες και θα κανει βολτες πανω απτο αεροπλανοφορο, αυτος που πρεπει να φαει kick σε αυτη την περιπτωση ειναι οι αμπαλοι πιλοτοι στη επιτιθεμενη ομαδα που χαραμιζουν τα ιπταμενα χωρις λογο. Εφοσον μπει καποιος στο αντιεροπορικο, απογειωθουν τα jet απο ατομα που ξερουν να τα πετανε και μπει ενας σοβαρος ανθρωπος στο venom δεν υπαρχει προβλημα, αν παει το καθε οχημα μονο του χωρις ιχνος συντονισμου καλα κανουν οι αμυνομενοι και τα βιαζουν

Το base rape, είναι rape. Δεν παίζει ρόλο σε ποιό χάρτη/mode το κάνεις.

Τώρα για το kick είναι too much νομίζω,θα μπορούσατε να του απογορεύσετε να μπαίνει σε jet ίσως.

Αν ψάξεις παλαιότερα posts, θα δεις ότι έχει αναφερθεί για servers/plugins που σε κάνουν kick αυτόματα, αν το k/d σου είναι μεγάλο, πχ >4. Εκτός του ότι σε προστατεύουν από cheaters, διώχνουν και άτομα που χαλάνε την ισορροπία και δεν αναφέρομαι στο γενικό balance, αλλά στο "ένας εναντίον όλων".

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξεις παλαιότερα posts, θα δεις ότι έχει αναφερθεί για servers/plugins που σε κάνουν kick αυτόματα, αν το k/d σου είναι μεγάλο, πχ >4. Εκτός του ότι σε προστατεύουν από cheaters, διώχνουν και άτομα που χαλάνε την ισορροπία και δεν αναφέρομαι στο γενικό balance, αλλά στο "ένας εναντίον όλων".

Δεν ξέρω τι K/D μπορεί να κάνει στο jet,αλλά αντίστοιχα οποιοσδήποτε καλός tanker με teamwork μπορεί να κάνει υψηλό k/d ακόμα και 0 deaths μπορεί να έχει.Κάτι τέτοιο θα μάζευε και θα περιόριζε πολύ κόσμο.

Δική μου γνώμη είναι να του μιλήσετε πρώτα,όσον αφορά τα jet.

Δεν ξέρω κάντε ένα συμβούλιο οι bazoclaniarides και αποφασίστε. :p

Link to comment
Share on other sites

Στη seine ήταν ένα παλικάρι νομίζω ξενος, δεν θυμάμαι nickname, που είχε απίστευτο K/D στο tank.Αρκετά καλός!

Δεν του έγινε τίποτα.

Τό ότι κάποιος είναι καλός σε κάτι δεν σημαίνει ότι πρέπει να ρίξει το επιπεδό του.....αλλά εσύ να φτάσεις το δικό του.

Στο κάτω κάτω της γραφής (κυριολεκτικά loool) όταν έπαιζα και είχα και 10 deaths απο κάποιον όταν κατάφερνα και τον "σκότωνα" έστω και μία φορά έπαιρνα απίστευτη ικανοποίηση!:banging:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το βλέπετε σε προσωπικό επίπεδο. Δεν αναφέρομαι σε αυτό. Εμένα με σκότωσε 2 φορές. Και; Εκεί είναι το πρόβλημα; Το παιχνίδι χαλάει, όχι εμένα. Ποσώς με ενδιαφέρει αν θα στενοχωρήσω έναν παίκτη. Πληρώνουμε το server για να παίζουμε εμείς και να χαιρόμαστε εμείς. Αν εμάς μας γ@μάει το παιχνίδι, ας πάει αυτός αλλού, όχι εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.