Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

Ομορφόπαιδο δεν αλλάζεις και λίγο σε CQ ή κανά Rush; Ας πέσουμε και καμια rank δε χάθηκε ο κόσμος. :)

Μαλιστα αφεντικο...μολις γυρισω σπιτι αφεντικο...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει που ΟΛΟΙ κλαιγεστε για cq/rush και λοιπες πιπες αλλά οταν μπαινουν στο rotation πατε και παιζετε TDM αλλου :to_pick_ones_nose3:

imageotp.jpg

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί ο BaZo δε γεμίζει με ΑΚ... Εγώ δυσκολεύομαι να βρω να παίξω... :X:

O κάθε server έχει το κοινό του Γιώργο.

Αν π.χ. ο κόσμος σε μάθει π.χ. ως 24/7 Grand Bazaar π.χ. σε συγκεκριμένο mode, γυρίζοντας σε CQ AK π.χ. θα χάσεις κόσμο, θα έρθει κάποιος αλλά οι "θαμώνες" θα πάνε σε άλλον grand bazaar.

Ο περισσότερος κόσμος από ότι έχω καταλάβει/εκτιμήσει παίζει συγκεκριμένα πράγματα, δεν θέλουνε πολύ map & mode rotation, συνήθως την κάνουνε άμεσα σε αλλαγή mode/map από τους συνηθισμένους/αγαπημένους τους.

Link to comment
Share on other sites

O κάθε server έχει το κοινό του Γιώργο.

Αν π.χ. ο κόσμος σε μάθει π.χ. ως 24/7 Grand Bazaar π.χ. σε συγκεκριμένο mode, γυρίζοντας σε CQ AK π.χ. θα χάσεις κόσμο, θα έρθει κάποιος αλλά οι "θαμώνες" θα πάνε σε άλλον grand bazaar.

Θα είχε νόημα αυτό που λες, αν το ΑΚ είχε βγει από την αρχή. Και σε αυτούς τους server κάτι άλλο έπαιζαν πριν και το είχαν συνηθίσει οι θαμώνες...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε.

Αν με το που βγήκε το AK κάποιοι server είχανε σταθερή 24/7 maplist + modelist, ιδανικά 1 map ή 2 ( τα 2 καλύτερα ) προλάβανε να μονιμοποιηθούνε-καθιερωθούνε ως AK και πήζουνε καθημερινά.

Γενικότερα οι AK only servers είναι στατιστικά λιγότεροι από τους λοιπούς vanilla + b2k + cq, ο κόσμος σε AK Conquest + Tank Sup θέλει σώνει και καλά 64, οπότε όποιος AK έχει τους περισσότερους παίχτες από αυτούς που έχουνε χώρο τρώει και πιο πολύ populate queue.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=3150]sofix[/MENTION]

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

[MENTION=6337]Koyrsaros[/MENTION]

[MENTION=15128]lefteris123[/MENTION]

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

[MENTION=15509]basilise[/MENTION]

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION]

15 ατομα μεχρι τωρα.

Ξεχασα κανεναν?

Θελει αλλος να συμμετασχει?

Εχουμε προθεσμια μεχρι της 25.

Αυριο - μεθαυριο θα δωθει το paypal link.

Edit:

Το κοστος ειναι το ΙΔΙΟ οσο την προηγουμενη φορα.

Αναλογα ποσοι μαζευτουμε αλλαζει και το ποσο που θα πρεπει να καταβαλουμε εκαστος.

Αυτο.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

O [MENTION=15584]cgd[/MENTION] μου ζητησε το αυριανο event του battlefield.gr να γινει στο BAZO

Εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα ισα ισα θα ηθελα να συμμετασχω για να ξεσκουριασω μετα απο 2+ μηνες αποχη.

Περιμενω ΠΜ απο CGD για το τι περναω στο cfg για να γινει unranked και με password .

Α επισης τι maplist να βαλω.

Λογικα αυριο μεσημερακι θα συνεννοηθούμε για οσα εκρεμουν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.