Jump to content



Ανταλλάσω MSI 6950 Twin Frozr III Pe/Oc 2GB Update 1


firekiller

Recommended Posts

Ανταλλάσεται με ίσης ή ισχυρότερης κάρτας(σε επιδόσεις ή αξεία).Δεν έχει εγγύηση αλλά είναι 110% λειτουργική.Έχει σπάσει σε μία ακρόυλα ένα κομμάτι απο το heatsink των vrm αλλά δεν επιρεάζει θερμοκρασίες/λειτουργικότητα της.Μπορώ να εγγυηθώ για την άψογη λειτουργία της.

Ανταλλαγές,Πώληση μόνο αν η προσφορά είναι καλή.Επίσης μόνο απο Αθήνα.

Σε περίπτωση που η κάρτα που προσφέρεται είναι κατώτερη κι ενδιαφέρομαι κοιτάμε κι για μικρές προσθαίσεις χρημάτων

Διαθέσιμη απο 15 του μηνός κι μετά(Ιανουαρίου).Οποιοσδίποτε έλεγχος

ΥΠ. Έχει κουτί/παρελκόμενα

Ο λόγος που την δινω δεν είναι άλλος απο τον να αλλάξω κάρτα(δεν μπορώ να κάτσω στα αυγά μου :p)

Ενδεικτική τιμή 200ε

Update1:

Δεκτές κι οι πρακάτω προτάσεις:

275GTX+120e

280GTX+100e

285GTX+100e

5850+90e

5870+70e

6850+60e

6870+50e

560GTX Ti+0e

6970 Και προσθαίτω 40ε

570 και προσθαίτω 40ε

580 και προσθαίτω 130ε

Οι τιμές είναι ενδεικτίκες και σε περίπτωση που πχ δίνεται κάποια extreme υλοποίηση τότε οι τιμές αλλάζουν

Ευχαριστώ και καλές Γιορτές

0023oq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0025r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0024v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αν σου ειναι ευκολο βαλε μια φωτο απο το σημειο που αναφερεις ως σπασμενο.

Τελος, αν δεν βρεις καμια καλυτερη προταση, εχω μια gigabyte gtx285 την οποια κοιταγα να αναβαθμισω, οποτε αν σε ενδιαφερει μιλαμε. :)

Link to comment
Share on other sites

έχω μια gtx260 Asus 216 CORE, εγγύηση πλαίσιο 1.5 χρόνια ακόμα.Aπόδειξη στα 170 ευρώ.

είναι super overclock 684/1404/1107 default clocks.

δεν έχω κουτί,

Με ενδιαφέρει η ανταλλαγή αλλά θέlω να δω την κάρτα σε φωτό. Είμαι αθήνα αλλά μόνο μέχρι αύριο βράδυ.

Βάζω και μετρητά από μέρους μου αλλά με μέτρο μια και η δικιά μου έχει εγγύηση :)

Link to comment
Share on other sites

Update1:

Δεκτές κι οι πρακάτω προτάσεις:

275GTX+120e

280GTX+100e

285GTX+100e

5850+90e

5870+70e

6850+60e

6870+50e

560GTX Ti+0e

6970 Και προσθαίτω 40ε

570 και προσθαίτω 40ε

580 και προσθαίτω 130ε

Οι τιμές είναι ενδεικτίκες και σε περίπτωση που πχ δίνεται κάποια extreme υλοποίηση τότε οι τιμές αλλάζουν

Ευχαριστώ και καλές Γιορτές

Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκαν κι φωτογραφίες γα να δείτε που που έχει σπάσει φυσικά σε εκείνο το μέρος είναι κενό κι δεν ακουμπά/επηρεάζει την κάρτα

φυσικά πρόβλημα δεν υπάρχει επίσης μιας κι είναι βιδωτό το heatsink στα απαραίτητα σημεία

Link to comment
Share on other sites

έχω δοκιμάσει μόνο με το bios της msi κι με ένα scipt που βρήκα στο Internet το οποίο φυσικά δεν έκανε γιατί ήταν για reference

τώρα δεν ξέρω αν ξεκλειδώνει με κανέναν άλλο τρόπο μιας κι δεν πολυασχολύθηκα

τεσπα αποτι βλέπω κι απο άλλα 2-3άτομα εδω μέσα πρέπει να ξεκλειδώνει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.