Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

το Mass Effect ήταν καλό αλλά περίμενα διαφορετικά πράγματα από το Dragon Age...σαν ατμόσφαιρα, soundtrack κλπ είναι καλούτσικο..αλλά όταν μάχεσαι και πρέπει να κάνεις 30 φορές click για να επιτεθείς ή βαράς με melee οπλάκι από απόσταση είναι λίγο χαζό και μου δείχνει ότι η Bioware αντί να πάει μπροστά παέι πίσω στο gameplay...αν σου άρεσε το Witcher δεν θα σου αρέσει αυτό...τα γραφικά παλιά, δεν έχεις την δυνατότητα να κάνεις sidequests με την άνεση σου δλδ σε αναγκάζει να ακολουθείς το main quest και δεν έχεις την δυνατότητα να πηγαίνεις όπου γουστάρεις...είναι άλλο ένα RPG...τίποτα άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι το βρηκα καταπληκτικο το Dragon Age. Ειμαι αρχη ακομα και ηδη το story ειναι φοβερο. Οσοι αγαπησαν το gameplay του balburs gate και το storytelling του mass effect θα το λατρεψουν.

Ενταξει τα γραφικα δεν ειναι και οτι καλυτερο κυλοφορει αλλα δεν ειναι και για πεταμα.

Οσο για τα περι γνησιοτητας, χτες παρελαβα το preorder απο game.co.uk παρολο που επισημα κυκλοφορει στις 6 του μηνα.

Έγινε επεξεργασία από Daidalos
Link to comment
Share on other sites

Το είχα λιώσει στο ΧΒΟΧ360. Προσωπικά το θεωρώ από τα καλύτερα στο είδος του. Ειδικά για τους fan των Star wars είναι must buy!

επαιξα κανα μισαωρο πολυ ωραιο φαινεται θα τα προχωρησω λογικα:T:

1)δεν εχω παιξει το πρωτο

2)ειμαι μεγαλος fan star wars

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.