Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Απεγκατεστησα το Crysis 2 καθως το βρηκα πολυ βαρετο.

Εγκατεστησα κ απεγκατεστησα αμεσα το NFS Shift 2 καθως ετρεχε αισχρα στο pc μου.

Ξεκιναω το Battlefield Bad Company 2. (καιρος ηταν...)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα το Crysis 2. Απίστευτο παιχνίδι, κατά πολύ ανώτερο των προηγούμενων, με φοβερά γραφικά και πολύ ωραίο κινηματογραφικό σενάριο. Πολύ θα ήθελα να το έβλεπα σε ταινία! :eek:

Περιμένω το Witcher 2 από amazon που μόλις σήμερα φιλοτιμήθηκε να το στείλει (δεν κρατιέμαι λέμε!) :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω το Witcher 2 από amazon που μόλις σήμερα φιλοτιμήθηκε να το στείλει (δεν κρατιέμαι λέμε!) :dance3:

Ζήλιαααααααααααα!!!:p:P:P:P:P

dsc01537x.jpg

thewitcher2instalation.jpg

:dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατεστησα το Crysis 2 καθως το βρηκα πολυ βαρετο.

Εγκατεστησα κ απεγκατεστησα αμεσα το NFS Shift 2 καθως ετρεχε αισχρα στο pc μου.

Ξεκιναω το Battlefield Bad Company 2. (καιρος ηταν...)

Εχω θεμα...

Μετα το απελπιστηκα βαρετο Crysis 2 και το εκνευριστηκα αδιαφορο NFS Shift 2 ηρθε και προστεθηκε στη λιστα το τραγικοτατο Battlefield Bad Company 2. Χαλια γραφικα (λογικο γιατι ειχε προηγηθει το Crysis 2), αντιρεαλιστικη κινηση των παντων (οχηματων, ανθρωπων, αντικειμενων) και αδιαφορο στορυ.

Αφου ειδα κ αποειδα, θα βαλω το Shogun 2. Το χω στο ''ψυγειο'' καιρο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

....τραγικοτατο Battlefield Bad Company 2. Χαλια γραφικα (λογικο γιατι ειχε προηγηθει το Crysis 2), αντιρεαλιστικη κινηση των παντων (οχηματων, ανθρωπων, αντικειμενων) και αδιαφορο στορυ.

Κανείς δεν ψάχνει story σε παιχνίδια του είδους.

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα portal 2 γιατι διαβασα καλα λογια στο forum (ομολογω οτι δεν το ηξερα καν).Να το αφησω στην ακρη και να δοκιμασω το 1 για να εχω σειρα? η δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο?

Καλύτερα απο το 1 να ξεκινήσεις πίστεψέ με

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ψάχνει story σε παιχνίδια του είδους.

Δε μπορω να ριχνω σφαιρες χωρις λογο. Πρεπει να χω καποιο σκοπο για να τις ριξω. :slap:

Τελος παντων. Θα αρχισω το Shogun 2 τωρα κ θα πω εντυπωσεις.

:fun:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.