Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Μόλις σήμερα τελείωσα το BF3 το single player σπασμένο φυσικά.. το Deus X Δεν μπορώ να το παίξω με το που μπαίνω τρώει restart ή Blue screen και πολλοί έχουν πάθει το ίδιο όσοι έχουν FX! Όσο για το Dirt 3 έχω κατεβάσει 1002 links αλλά λείπουν αρχεία ή κάτι γίνεται στην εγκατάσταση.. Έβαλα μια το Akharm city το έφτασα έως μακρινό σημείο μπορώ να πω αλλά δεν έγινε save και με ξανά έβγαλε από την αρχή και έφαγε unistall.. Άρχισα και εγώ επίσης το Witcher 2 θα το συνεχίσω και όντως γονατίζει μονή κάρτα στα ultra πάντα γιατί στα high είναι μια χαρά... Και λέω άμα βρω να βάλω και μια το metro 2033.. κανένα άλλο προτείνεται?

επαθα τις 3 περιπτωσεις που αναφερεις.Τι στυλακι ποτιμας?

Link to comment
Share on other sites

επαθα τις 3 περιπτωσεις που αναφερεις.Τι στυλακι ποτιμας?

Ότι και να είναι δεν υπάρχει πρόβλημα.. Είμαι Full Gamer παίζω τα πάντα απλώς για pc δεν έχω ιδέα μόλις τώρα το έφτιαξα.. Είμαι υπέρ κονσόλας για Games και έχω παίξει σχεδόν τα πάντα! Και το Batman το έχω τερματίσει εδώ και έναμισι χρόνο για παράδειγμα απλώς το έβαλα έτσι για να δω διαφορές xbox360/ps3 όλα τα καινούρια τα έχω τελειώσει μια και ότι βγαίνει στο Gameover.gr και ότι έχει καλό review πηγαίνω και το παίρνω η προ-παραγγελεία.. και + τα κλασσικά που παίζω κάθε μέρα για "χαλάρωση" heroes of newerth καμία dotulα και μόλις πριν 2 μέρες άρχισα και Rift και μπορώ να πω ότι είναι τέλειο σε όλα με βάση τα MMO πήγα 35 αλλά ένας φίλος μου πήγε 60 έπαιξε 1 μήνα πήρε τα πάντα και τώρα δεν έχει τι να κάνει για δεν υπάρχει κάποιο update ούτε σε Gear ούτε σε dungeon ή κάτι άλλο... Επίσης περιμένω Diablo III και Dota 2.

Το metro 2033 το έβαλα μόνο και μόνο για το story γιατί θέλω να δω ΄πως θα είναι το expasion.. το Battlefield δεν έχει το ίδιο story με το παρεάκι "γνωστό", και ναι μεν όλα αυτά τα games είναι καθαρά multiplayer φάση και έτσι! Πάντα εγώ προσωπικά κοιτάω το σενάριο και story και ps3 πήρα μόνο και μόνο "τότε" για να παίξω το MGS4 και 5 τώρα και τα Final Fantasy μιας και χρόνια είμαι "Fun" από το πρώτο μέχρι το τελευτέο part II που θα βγει..

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να είναι δεν υπάρχει πρόβλημα.. Είμαι Full Gamer παίζω τα πάντα απλώς για pc δεν έχω ιδέα μόλις τώρα το έφτιαξα.. Είμαι υπέρ κονσόλας για Games και έχω παίξει σχεδόν τα πάντα! Και το Batman το έχω τερματίσει εδώ και έναμισι χρόνο για παράδειγμα απλώς το έβαλα έτσι για να δω διαφορές xbox360/ps3 όλα τα καινούρια τα έχω τελειώσει μια και ότι βγαίνει στο Gameover.gr και ότι έχει καλό review πηγαίνω και το παίρνω η προ-παραγγελεία.. και + τα κλασσικά που παίζω κάθε μέρα για "χαλάρωση" heroes of newerth καμία dotulα και μόλις πριν 2 μέρες άρχισα και Rift και μπορώ να πω ότι είναι τέλειο σε όλα με βάση τα MMO πήγα 35 αλλά ένας φίλος μου πήγε 60 έπαιξε 1 μήνα πήρε τα πάντα και τώρα δεν έχει τι να κάνει για δεν υπάρχει κάποιο update ούτε σε Gear ούτε σε dungeon ή κάτι άλλο... Επίσης περιμένω Diablo III και Dota 2.

Το metro 2033 το έβαλα μόνο και μόνο για το story γιατί θέλω να δω ΄πως θα είναι το expasion.. το Battlefield δεν έχει το ίδιο story με το παρεάκι "γνωστό", και ναι μεν όλα αυτά τα games είναι καθαρά multiplayer φάση και έτσι! Πάντα εγώ προσωπικά κοιτάω το σενάριο και story και ps3 πήρα μόνο και μόνο "τότε" για να παίξω το MGS4 και 5 τώρα και τα Final Fantasy μιας και χρόνια είμαι "Fun" από το πρώτο μέχρι το τελευτέο part II που θα βγει..

καλα εσυ εισαι δικος μου!

Δοκιμασε το heroes 6 που βγηκε να δεις αν ειναι καλο.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα λίγο το "full demo" του battlefield 3 σε single player, πριν φάει delete(δεν είναι του γούστου μου τέτοια games).

Ωραία δουλειά παντού. Και στο χειρισμό και στο timing των κινήσεων του χαρακτήρα και στα γραφικά.

Το μυστικό είναι να χρησιμοποιήσεις μόνο το MLAA και όχι το κλασσικό MSAA για μέγιστα καρέ. Με 5850(900/1185) δεν έπεφτα ποτέ κάτω από 40 καρέ με όλα τ'άλλα στο ultra(με τους 11.9). Και μιλαμε για smooth 40 καρέ. Αν έβαζες και high στο mesh, 45+ min.

Εκεί που ξενέρωσα τελείως ήταν όταν άνοιγες το φακό σου σε σκοτεινούς χώρους. Δεν υπήρχε καθόλου διάχυση του φωτός στο χώρο παρόλο που η μηχανή του παιχνιδιού τρέχει real time GI. Μάλλον δεν ήθελαν να "κάψουν" τις κονσόλες.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να δοκιμασω το AlterIW για MW2.

Ποσα δεδομενα πρεπει να κατεβασω; Εχω οριτζιναλ το παιχνιδι και δεν θελω να τα μπλεξω!!!

Αν κατεβάσεις όλο το client του είναι ~6,7Gb. Έχει επιλογή για direct dl ή torrent αν δεν κανω λαθος. Με τορρεντ και μια αξιοπρεπή ταχυτήτα παει σφαιράτο.:T:

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη παραλαμβάνω το The Legend of Zelda: Skyward Sword.

10άρι από το EDGE και το IGN

IGN: "The Legend of Zelda: Skyward Sword is the greatest Zelda game ever created. It's the best game for Wii and one of the finest video game accomplishments of the past 10 years"

CAN'T WAIT!!!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=vRd5hd2BlC0&hd=1]Skyward Sword - IGN Game Review[/ame]

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη παραλαμβάνω το The Legend of Zelda: Skyward Sword.

10άρι από το EDGE και το IGN

IGN: "The Legend of Zelda: Skyward Sword is the greatest Zelda game ever created. It's the best game for Wii and one of the finest video game accomplishments of the past 10 years"

CAN'T WAIT!!!

ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ!!!

:shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout:

Ps. Πάω να βρώ Wii...:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.