Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αααααα...Έχω έχς έναν επικό τερματισμό, 2 επικούς τερματισμούς!!! 1ος τελευταίο πράγμα να γράφει ξερω'γώ,το note κοίτα από πίσω σου.....!!!!:fie::rip: :cry: :tongue: :clap: :help1: Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!! Epic fail!!!!

%CE%BC%CE%B1%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%82.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αααααα...Έχω έχς έναν επικό τερματισμό, 2 επικούς τερματισμούς!!! 1ος τελευταίο πράγμα να γράφει ξερω'γώ,το note κοίτα από πίσω σου.....!!!!:fie::rip: :cry: :tongue: :clap: :help1: Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!! Epic fail!!!!

Το τι εννοείς... ούτε και συ το ξέρεις φαντάζομαι ε?

Link to comment
Share on other sites

"παλιά καλά strategy" και "τρελό micromanagement"......

Mάλλον δεν πρέπει να έχεις παίξει "παλιά καλά strategy"! Από πότε το κάψιμο με micromanagement έγινε χαρακτηριστικό του καλού strategy? Συνταγή για αποτυχία είναι...

Panzer General 1+2

SimCity 2000

Master of Orion 1+2

Settlers 2

Close Combat

Link to comment
Share on other sites

World of Warcraft :p

Και το σκέτο warcraft ήταν κορυφαίο (τα Ι και ΙΙ).

επίσης δεν ξέρω αν είχε παίξει κανείς το Battle Bugs. Είχες μια ομάδα έντομα σε μια κουζίνα και έπρεπε να στήσεις τη σημαία της ομάδας πάνω στα σημεία ενδιαφέροντος (ένα κομάτι πίτσα, λίγο τυρί, τρόφιμα γενικά στο τραπέζι, στο πάτωμα, στον πάγκο της κουζίνας, κτλ. Μια άλλη ομάδα εντόμων προσπαθούσε να σε αποτρέψει. Από τα πιο μελετημένα gameς που έχω παίξει. Κάθε έντομο είχε ιδιαίτερες ικανότητες και ο ρόλος του ήταν καθοριστικός σε κάθε πίστα. Ήθελε πολύ μελέτη η πίστα για να τη βγάλεις.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Pj334UYeuiI]battle bugs: one small step for a mantis. - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.