Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Απο Sierra δεν ήταν?

Το αγαπούσα!!!!

Ρε ούστη κάτι τέτοια trips down memory lane... 4 δισκέτες ήταν νομίζω... ξέρετε αυτά τα μοντέρνα save buttons.

ναι sierra! το είχα σε δισκέτες μέχρι πρόσφατα αλλά τα σούταρα στην τελευταία εκκαθάριση (αν και αμφίβολο το κατά πόσο θα έπαιζαν δισκέτες 15+ ετών!)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το Warcraft I (ή το ΙΙ) παίζει σε σύγχρονο PC σε human vs human mode (lan - όχι απαραίτητα τοπικό)

Το Ι ξέχνα το έτσι κι αλλιώς. Δε θυμάμαι να έχει multiplayer, αλλά δεν έχει τίποτα που θα σου λείψει στο ΙΙ.

Το Warcraft II παίζει και σε τοπικό δίκτυο, αλλά αν θυμάμαι σωστά χρειάζεται IPX Wrapper, γιατί δεν υποστηρίζει IP. Για να δούμε τι λέει κι ο γοογλ:

warcraft ii multiplayer - Google Search

ipxwrapper - Google Search

Also:

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα το witcher 4ευράκια, το κατεβάζω τώρα να δω τι λέει... Το Σ/Κ θα την βγάλουμε φτηνά :). Ελπίζω να παίζεται με joypad γιατί έχω όρεξη για καναπέ-gaming.

Το 2 παίζεται σίγουρα με gamepad. Το 1 είναι πολύ rpg για κάτι τέτοιο.. :p

Link to comment
Share on other sites

Το 2 παίζεται σίγουρα με gamepad. Το 1 είναι πολύ rpg για κάτι τέτοιο.. :p

Δεν παίζεται με joypad τελικά.

Έφαγε uninstall σε 10 λεπτά. Περίμενα ότι ένα παιχνίδι 4-5 χρονών θα το είχαν κάνει patch/κάτι. Στο σύστημα μου, έχει γραφικά bugs, φαίνονται τα φώτα μέσα από τοίχους, σέρνεται στα cutscenes. Έπαιξα με το config που λένε αριστερά δεξία, "έφτιαξαν" τα φώτα, αλλά το έκανε να σέρνεται και ingame το παιχνίδι.

Oh, well. Πάμε για ps2 και shadow hearts.

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Έφαγε uninstall σε 10 λεπτά. Περίμενα ότι ένα παιχνίδι 4-5 χρονών θα το είχαν κάνει patch/κάτι. Στο σύστημα μου, έχει γραφικά bugs, φαίνονται τα φώτα μέσα από τοίχους, σέρνεται στα cutscenes. Έπαιξα με το config που λένε αριστερά δεξία, "έφτιαξαν" τα φώτα, αλλά το έκανε να σέρνεται και ingame το παιχνίδι.

Αυτό. Το ένα το λάτρεψα. Το 2 κλαίω τα λεφτά μου.

Link to comment
Share on other sites

red orchestra 2 heroes of stalingrad

Chivalry : Medieval Warfare

Ravaged

Λιγο απ'ολα ^ :p

Παιχνιδαρες και τα 3 - το καθενα με τον τροπο του - αλλα αμα συνεχυσουν αυτο το τροπαριο στο τελος θα βλεπω Unreal engine και στον υπνο μου λολ. :p

Link to comment
Share on other sites

Quantum Conundrum

Το τερματισα χθες!Ωραιο και σε 2-3 σημεια ηθελε αρκετη φαντασια!

Δοκίμασα λίγο το dishonored. Παίζει να είναι από τα καλύτερα games που έχουν βγει ποτέ. Ειδικά σαν stealth.

Ειδα previews και trailers και το κατεβαζω αμεσως!

Φαινεται ενδιαφερον!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.