Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Το Frontlines-fuel of war είναι καλούτσικο στην αρχή με αρκετό ενδιαφέρον. Όσο όμως περνάνε οι πίστες χάνει το ενδιαφέρον του. Μένεις μόνος (παρόλο που είναι και οι άλλοι δίπλα δεν σκοτώνουν τίποτα) σε πετυχένουν οι αντίπαλοι με τα αυτόματα από 150-200 μέτρα και σε σκοτώνουν (τραγικό). Το δικό μας αυτόματο από την άλλη μια βαράει ανατολικά και μια δυτικά με καμιά τύχη να τους πετύχεις ούτε στα 15 μέτρα. :tomato:

Κατά τα άλλα ωραία γραφικά, (μάλλον καλογραμμένο) παίζει άνετα με όλα στο φουλ (3870). Πολύ ωραία τα όπλα και ο τρόπος και ο χρόνος που κάνει για το reload. Γενικά αξιόλογη προσπάθεια για 2 μέρες...(αν κάτσεις λίγο παραπάνω τότε 1 μέρα στο hardcore :TD:) - πολύ μικρό-

Link to comment
Share on other sites

Για το Empire Earth 3 κι εγώ άκουσα πως είναι ψιλο-φρίκη... όντως?

Ά, και ενα άσχετο info... Με το The Witcher και εκείνη την καινούργια έκδοση που είχαν διορθώσει τα major προβλήματα του παιχνιδιού τί έγινε? Γιατί αν λείπουν εκείνα τα σπαστικά προβλήματα με τα Loading times, το Inventory κλπ ψήνομαι...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας ρε παιδιά που έχετε όρεξη και δοκιμάζετε τόσα παιχνίδια. Εγώ που είμαι "παιδάκι" του Diablo, έχω κολλήσει με αυτό το Α3 (το έχω αναφέρει και παλιότερα).

Κλασσική περίπτωση MMORPG, διάλεξε την "φάρα" σου, και εξέλιξε τον χαρακτήρα σου.

Ορίστε και μερικές οθονούλες, μπας και πείσω κανέναν γιατί είμαι ο μοναδικός Ελληνας στο παιχνίδι.

Ενας κακός κυριούλης που θέλει να με σφάξει:

zoomkilluz8.th.jpg

PvP στην αρένα:

arenafightso4.th.jpg

Boss monster killing:

bosskilldh6.th.jpg

C'est moi!

delandshuebu7.th.jpg

Ομαδική μάχη μεταξύ παικτών:

khfightspb2.th.jpg

Βγήκαμε παρέα για "κυνήγι":

mercpartys1zv0.th.jpg

Αλλος κακός που βάλθηκε να με κατασπαράξει:

p2creeplz8.th.jpg

Η λεία από το κυνήγι, προς πώληση σε άλλους παίκτες:

shopphotosay7.th.jpg

Αλλος ένας κακός (τον έχουμε κοιμίσει):

t2creepds0.th.jpg

Δεν γνωρίζω από τα υπόλοιπα MMORPG, αλλά αυτό το πράμα είναι πολύ εθιστικό.

http://www.a3india.com

Το παιχνίδι είναι δωρεάν για τα πρώτα επίπεδα, μπορεί οποιοσδήποτε να το κατεβάσει και να το δοκιμάσει, δεν έχει απαιτήσεις QuadCore & SLI, οπότε παίζει ακόμα και στο laptop.

:wall::wall::wall:Αϊντε μπας και δουμε και κανέναν άλλο Ελληνα..........:wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Το Frontlines-fuel of war είναι καλούτσικο στην αρχή με αρκετό ενδιαφέρον. Όσο όμως περνάνε οι πίστες χάνει το ενδιαφέρον του. Μένεις μόνος (παρόλο που είναι και οι άλλοι δίπλα δεν σκοτώνουν τίποτα) σε πετυχένουν οι αντίπαλοι με τα αυτόματα από 150-200 μέτρα και σε σκοτώνουν (τραγικό). Το δικό μας αυτόματο από την άλλη μια βαράει ανατολικά και μια δυτικά με καμιά τύχη να τους πετύχεις ούτε στα 15 μέτρα. :tomato:

Κατά τα άλλα ωραία γραφικά, (μάλλον καλογραμμένο) παίζει άνετα με όλα στο φουλ (3870). Πολύ ωραία τα όπλα και ο τρόπος και ο χρόνος που κάνει για το reload. Γενικά αξιόλογη προσπάθεια για 2 μέρες...(αν κάτσεις λίγο παραπάνω τότε 1 μέρα στο hardcore :TD:) - πολύ μικρό-

Παιξτο online χριστιανε μου ....

Link to comment
Share on other sites

Παιξτο online χριστιανε μου ....

Tα έχουμε ξαναπεί αυτά, δεν αρέσει σε όλους το online... Όταν κάποιος διαθέτει 0-5 ώρες για παράδειγμα την εβδομάδα για να παίξει, δε μπορεί να πιάσει το επίπεδο αυτών που διαθέτουν 2-5 ώρες τη μέρα κι έτσι αν μπει online γίνεται απλά shooting-dummy για τους υπόλοιπους.

Link to comment
Share on other sites

Aυτη τη στιγμη παιζω το expansion C&C 3 Kanes Wrath :)

και ασχολουμε με το Silent Hunter 4 (με patch 1.4)

Παιξτο online χριστιανε μου ....
Tα έχουμε ξαναπεί αυτά, δεν αρέσει σε όλους το online... Όταν κάποιος διαθέτει 0-5 ώρες για παράδειγμα την εβδομάδα για να παίξει, δε μπορεί να πιάσει το επίπεδο αυτών που διαθέτουν 2-5 ώρες τη μέρα κι έτσι αν μπει online γίνεται απλά shooting-dummy για τους υπόλοιπους.

Ουτε και εγω ειμαι φανατικος του online

Δεν ειναι ομως μονο θεμα χρονου η skill για μενα...

Ειναι και οτι θεωρω το online κατα το μεγαλυτερο μερος του ιδιαιτερα ρηχο για το γουστο μου

Δεν με ενδιαφερει ουτε να αποκτησω Level 233333333333 αλλα ουτε το στυλακι "Σκοτωσε ολους στο διαδικτυο-Game over"

Moυ αρεσουν τα παιχνιδια να εχουν σεναριο που εξελισσεται αλλα και objectives η τουλαχιστον καποιο μεγαλυτερο βαθος ως προς την στρατηγικη χωρις να ειναι μαχες τυπου skirmish

Σε γενικα πλαισια δεν με ελκυει ιδιαιτερα το Online

Αμα εξελιχθει διαφορετικα στο μελλοντικα παιχνιδια ισως...αλλα στην παρουσα μορφη του δεν μου λεει και τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Tα έχουμε ξαναπεί αυτά, δεν αρέσει σε όλους το online... Όταν κάποιος διαθέτει 0-5 ώρες για παράδειγμα την εβδομάδα για να παίξει, δε μπορεί να πιάσει το επίπεδο αυτών που διαθέτουν 2-5 ώρες τη μέρα κι έτσι αν μπει online γίνεται απλά shooting-dummy για τους υπόλοιπους.

Πρωτον ξεχνας τον παραγοντα ταλεντο - know how, ξερω ατομα που παιζουν το ιδιο fps με εμενα 40ωρες/15μερες και εγω που το παιζω μονο 2-3 (ειδικα τωρα με το φανταριλικι ) τα παταω ανετα δευτερον το συγκεκριμενο παιχνιδι διαφημιζεται δικαιως ως bf2 killer, ειναι σαν να σου λεει καποιος να παιξεις το red alert 2 μονο skirmish με τον υπολογιστη και να μην ασχοληθεις με το campaign χανοντας ετσι τα cutscenes με τους ηθοποιους και τις στημενες ( αλλα διασκεδαστικες ) φασεις, ή να σου λεει καποιος αλλος να παιξεις CS με bots και οχι με ανθρωπους

Το frontlines ειναι φτιαγμενο για multiplayer οπως και να το κανουμε, δεν νομιζω να φοβαται σαν εσενα το παιδι να παιξει online απλα θα το κατεβασε απο καπου και θα βαριεται να ψαχτει για cdkey :p :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.