Jump to content



Thelab.gr - 03/03/2012 Κόβουμε την πίττα, τρώμε τη κρίση!


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Να ενημερώσω τους TheLabήτες ότι ο κόσμος παραλίγο να καταστραφεί χθες, όταν ο Greekfragma ΚΕΡΔΙΣΕ κάτι ανεμιστήρια στην "λαχιοφόρο", αλλά ευτυχώς δήλωσε ότι μας αγαπάει όλους πολύ για να μας αφήσει να καταστραφούμε και παραιτήθηκε του δώρου του.

Link to comment
Share on other sites

Να είμαστε όλοι καλά παιδιά, και του χρόνου καλύτερα!!!

Και όσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν δεν πειράζει , φάγαμε εμείς για σας!!:beer:

Μη μου στεναχωριέστε, του χρόνου θα είμαστε περισότεροι!

Link to comment
Share on other sites

πω τα εσπασε... εγω εσκασα απο το φαγητο :p ηθελα να τα φαω ολα αλλα κρατουσα χαρακτηρα... περιμενα να ερθουν και τα κουρκουμπινια.. ναι αυτα που εβγαλε φωτογραφια ο αστρολαβος στην προηγουμενη σελιδα :D

[MENTION=23]DJD[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε, γνωριστήκαμε, κέρδισα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) και εγώ κάτι μετά από τόσα χρόνια στο λάμπη.... :magic:

Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στον Μήτσο και την οικογένεια του για την εξυπηρέτηση,προετοιμασία,κόψιμο,καθάρισμα,ψήσιμο,τηγάνισμα,σερβίρισμα,μάζεμα,πλύσιμο, κλπ κλπ κλπ...:T:

Άντε και του χρόνου τώρα.:)

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaax ημουν σιγουρος

Τσακονας , θα τις στειλω αργοτερα , αλλα σε high res με τοσο υψηλο iso δε θα εχεις καλη ποιοτητα :(

γουωτεβα,οπως μπορεσεις να μου τις στειλεις ρε παιδι μου,απλα να γεμιζουν πχ την οθονη μου (1680-1050)

Νεφιλιμ ναι.Δεν μπορω να καταλαβω δηλαδη,καθε χρονο ολο με μενα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.