Jump to content



Thelab.gr - 03/03/2012 Κόβουμε την πίττα, τρώμε τη κρίση!


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply
Άστρο... πολύ σκεπτικό σε βλέπω

εδώ. Τι σε απασχολεί αγόραρε? :/

Αυτό? :cry:

astr0_1.jpg

Ή μήπως αυτό? :D

astr0_15.jpg

Τα post μου έχουν έντεχνο χαραχτήρα (:p), τώρα αν στενοχωρώ τον Astro μπορεί να μου το πει και σταματάω.

Link to comment
Share on other sites

Τα post μου έχουν έντεχνο χαραχτήρα (:p), τώρα αν στενοχωρώ τον Astro μπορεί να μου το πει και σταματάω.

Εγώ μαζί σου είμαι, αλλά αποχωρώ από το topic πριν μου

'ρθει κανά lolcat ή κανά brainwave ban κατακέφαλα. :bye:

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλεψα...θα θελα να ρθω...αλλα κατι τα 505χλμ, κατι οι Opeth...με κρατησαν εδω. :p

Μεγαλωσατε κ ομορφινατε! Ο γοριλακος εβγαλε μουσια, ο φαρμας παχυνε, ειχατε κ ενα καραφλο αγορι για να ντουμπλαρει το Sssολων...αυτα ειναι! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην χαιρομαι που διαπιστωνω οτι ολοι την εχουμε βγαλει καθαρη so far

απο το οτι ο Φραγμας κερδισε σε κληρωση (ουτε σπιτια πεσανε, ουτε θεομηνιες, ουτε πολεμος ουτε τπτ)

Congrats κι απο μενα στο Μητσο για την οργανωση και την αψογη εξυπηρετηση.

Μας εκανε πραγματικα να νοιωθουμε λες κι ημασταν σε συγγενικο σπιτι.

Χαρηκα πολυ που ξαναειδα γνωστες φατσες και μορφες του φορουμ

κι ακομα περισσοτερο που γνωρισα δια ζωσης κι αλλα παιδια με τα οποια τα ειχαμε πει μονο μεσω πληκτρολογιου

Πραγματικα περασε πολυ ευχαριστα ενα 6ωρο χωρις να το παρω χαμπαρι

και συμφωνω οτι θα πρεπει να γινονται πιο συχνα αντιστοιχες συναντησεις

και οχι μονο με αφορμη πιτες και διαγωνισμους

(next time προτεινω η διαταξη των τραπεζιων να μην ειναι ευθεια

αλλα σε καποια μορφη Γ ή Π ωστε να μην χωριζομαστε αθελα μας σε επιμερους πηγαδακια και να εχουμε πιο ευκολη επαφη ολοι με ολους,

στεναχωρηθηκα που με πολλους δεν προλαβαμε να τα πουμε πλην των βασικων "καλως ορισες" και "καλο βραδυ" lvl1 δωσε κατοψη του χωρου να σου βγαλω layout)

Να μαστε καλα να το επαναλαβουμε συντομως!

Link to comment
Share on other sites

Συλλογικος ο κοπριτης, ευγε! Και εγω απο την μερια μου να πω οτι περασα πολυ καλα!

Χαρηκα που γνωρισα φυσικα νεα ατομα και ξαναειδα οικεια προσωπα. Ειμαι βεβαιως οτι θα τα ξαναπουμε συντομα!

Link to comment
Share on other sites

Από Τετάρτη σίγουρα, ε;:hehe:

Μπα, θα δουλέψουμε μέχρι Παρασκευή!

Μεχρι να δεις να κυκλοφορει σε meme η(παραπανω) φωτο που σου ζηταω το δωρο και εσυ προσπαθεις να το προστατεψεις αλλα γλυφεσαι κιολας....

Έχω την ίδια φωτό από άλλη οπτική γωνία.

Link to comment
Share on other sites

Κανα βιντεακι ρε παιδιά απο την συγκέντρωση, έτσι για να πάρουμε μια γεύση και εμείς που δεν είμασταν εκεί, δεν θα βάλετε;

Βάλτε και κάνα nickname στις φωτό, μην ντρέπεστε :p:p

Link to comment
Share on other sites

Αμα θελετε μπορουμε να κανονισουμε ,τωρα που θα ανοιξει ο καιρος ,mini road trip σε ακτινα 200-300 χλμ ,γυρω 10 ατομα με 3 αυτοκινητα,20 ατομα με 6 αυτοκινητα κλπ.Ειχαμε παει πατρα dolly lvl1 Tsakonas spresv Nephilim NoDsl για φαγητο-καφε ,2αυτοκινητα, και ειχαμε περασει τελεια (τελεια στην γλωσσα του Tsakonas=2 κιλα παιδακια μονος του).Κανονιζουμε και πολη που εχει λαμπτιες να μας πουνε που και πως (πχ καλαματα astro-nodsl)..

Link to comment
Share on other sites

Αμα θελετε μπορουμε να κανονισουμε ,τωρα που θα ανοιξει ο καιρος ,mini road trip σε ακτινα 200-300 χλμ ,γυρω 10 ατομα με 3 αυτοκινητα,20 ατομα με 6 αυτοκινητα κλπ.Ειχαμε παει πατρα dolly lvl1 Tsakonas spresv Nephilim NoDsl για φαγητο-καφε ,2αυτοκινητα, και ειχαμε περασει τελεια (τελεια στην γλωσσα του Tsakonas=2 κιλα παιδακια μονος του).Κανονιζουμε και πολη που εχει λαμπτιες να μας πουνε που και πως (πχ καλαματα astro-nodsl)..

ΣΤενή Ευβοίας άνεταααα

Link to comment
Share on other sites

Αμα θελετε μπορουμε να κανονισουμε ,τωρα που θα ανοιξει ο καιρος ,mini road trip σε ακτινα 200-300 χλμ ,γυρω 10 ατομα με 3 αυτοκινητα,20 ατομα με 6 αυτοκινητα κλπ.Ειχαμε παει πατρα dolly lvl1 Tsakonas spresv Nephilim NoDsl για φαγητο-καφε ,2αυτοκινητα, και ειχαμε περασει τελεια (τελεια στην γλωσσα του Tsakonas=2 κιλα παιδακια μονος του).Κανονιζουμε και πολη που εχει λαμπτιες να μας πουνε που και πως (πχ καλαματα astro-nodsl)..

Mεσα Τσακ!

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους ασχολήθηκαν και φέτος και φυσικά πάνω απ' όλα στον Δημήτρη [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] που μας διαθέτει κάθε χρόνο το χώρο του και αναλαμβάνει το 90%+ των εργασιών.

Δυστυχώς φέτος δεν μπόρεσα να παρευρεθώ καθώς, όπως ξέρετε ήδη οι περισσότεροι, αποκτήσαμε μία κορούλα και οι πρώτες μέρες ήταν αφιερωμένες σε εκείνη. Είδα πολλές φάτσες που γνωρίζω, κάποιους που έχουμε καιρό να τα πούμε και μερικούς άγνωστους. Στην επόμενη συνάντηση ελπίζω να σας γνωρίσω. :)

Από το κλίμα των φωτογραφιών λαμβάνω ότι περάσατε πολύ καλά για ακόμα μία χρονιά, ακόμα και φέτος που δυσκόλεψαν λίγο παραπάνω τα πράγματα. Χαίρομαι που ενώ ζορίζει η κατάσταση μπορούμε ακόμα να διασκεδάζουμε, να ξεχνιόμαστε και να μεγαλώνουμε την ομάδα μας χρόνο με το χρόνο. Σας ευχαριστώ προσωπικά που είστε κοντά στην ομάδα μας και μας στηρίζετε, έτσι γινόμαστε πιο μεγάλη παρέα από "παιδιά", πιο δυνατοί και ερχόμαστε πιο κοντά στα μέλη μας.

Τα συγχαρητήρια μου και για τους νικητές του φλουριού και των δώρων. Καλή μας δημιουργική χρονιά λοιπόν, κάθε χρόνο και πιο μεγάλα "παιδιά".

:)

Link to comment
Share on other sites

Αμα θελετε μπορουμε να κανονισουμε ,τωρα που θα ανοιξει ο καιρος ,mini road trip σε ακτινα 200-300 χλμ ,γυρω 10 ατομα με 3 αυτοκινητα,20 ατομα με 6 αυτοκινητα κλπ.Ειχαμε παει πατρα dolly lvl1 Tsakonas spresv Nephilim NoDsl για φαγητο-καφε ,2αυτοκινητα, και ειχαμε περασει τελεια (τελεια στην γλωσσα του Tsakonas=2 κιλα παιδακια μονος του).Κανονιζουμε και πολη που εχει λαμπτιες να μας πουνε που και πως (πχ καλαματα astro-nodsl)..

Επειδής ήταν ΓΑΜΑΤΑ (ο τόνος στο 2ο "Α") και χαθήκαμε ΜΟΝΟ 2 φόρες απο όταν μαζέψαμε τον Νεφτιλιμ, είμαι μέσα φανατικά για ρεπετασιόν.

Θα πω πως, επειδή θα κατέβω απο Λονδίνο ΚΑΙ για αυτό, παρακαλώ δώστε ample notice για να κάνω τα κουμάντα μου!!

Εχω και τζιπ μάνα μου!!

Υ.Γ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ προυπόθεση, η ύπαρξη ΠΟΛΥ φαγητού.

Υ.Γ.2 Οι εκτός Αθηνών feel free να πείτε ιδέες.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ προσωπικά που είστε κοντά στην ομάδα μας και μας στηρίζετε, έτσι γινόμαστε πιο μεγάλη παρέα από "παιδιά", πιο δυνατοί και ερχόμαστε πιο κοντά στα μέλη μας.

για ολο τον χρονο πουχω χαρισει (με την καρδια μου) στον Λαμπη ,δεν υπαρχει καλυτερο ανταλλαγμα απο τους χρηστες που ερχονται στην συναντηση να σου κανουν ενα καλο σχολιο ...δεν θα ξεχασω ποτε οτι στην περσινη συναντηση ο takis_pa,ηρθε να μου σφιξει το χερι,αν και μεγαλυτερος...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.