Jump to content



Thelab.gr - 03/03/2012 Κόβουμε την πίττα, τρώμε τη κρίση!


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Μια χαρα παιδια!

Ο Αντωνελλλλλος εχει γινει στανταρακι guest star απο Καλαματα ετσι??

@Level One Τα φουρφουρια στα φερανε απο τα κεντρικα του ... Περιστεριου ?? :p

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι η ποιότητα -που δεν υπάρχει (στις φωτό) , αλλά το τι αποκαλύπτουν αυτές! :hmm:

Οι φωτό αψευδείς μάρτυρες αυτού που έγινε και δεν το πήραμε χαμπάρι!

Η ιστορία σε ενσταντανέ:

Ο καθηγούμενος της εκδήλωσης λέει μερικά λόγια πρίν την κοπή της πίτας:

1_DSC_1595-large.jpg?m=1330876795

Τα φώτα της δημοσιότητας όλα επάνω του!!

2_DSC_1596-large.jpg?m=1330876798

Αίφνης.......

Το αντιλαμβάνεται και ο γκαντεμόσαυρος που έσπασε την παράδοση της γκαντεμιάς!

Θέλει και αυτός λίγο από το "φως" , το ζητάει ευγενικά και με χαμόγελο:innocent:, αλλά.......

3_DSC_1597-large.jpg?m=1330876826

Ξαφνικά....το μάτι του γυαλίζει πυρετικά!:fist:

Θέλει και το θέλει τώρα , τώρα που έσπασε η γκαντεμιά!

Παίρνει το μαχαίρι :.......:o

4_DSC_1600-large.jpg?m=1330876833

Μα τι κάνει :-O

Εκεί δεν είναι η πίτα!:-O :-O :-O

5_DSC_1599-large.jpg?m=1330876838

.....................................................................................................

......................................

Να είμαστε καλά όλοι , ήταν μόνο ένας εφιάλτης, αυτα δεν συμβαίνουν στον Λάμπη.

:fun: :fun: :fun: :fun: :fun:

Η ιστορία είναι τελείως φανταστική.

Οποιαδήποτε σχέση της με πραγματικά πρόσωπα είναι απλά....

αναπόφευκτη!!

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

για άλλη μια χρονιά η πίτα θα μείνει στις πολλές όμορφες στιγμές που μας χαρίζει ο Λάμπης.

Χάρηκα πολύ για όσους ήρθανε και τα είπαμε μετά από καιρό. Δεν είχα και δυνάμεις για πολλά πολλά μιας και έφτασα χαπακωμένος για να αντέξω αλλά νομίζω είχαμε την πλάκα μας και πάλι :p

Καταγγέλω κακοπροαίρετους παράγοντες στην προσπάθειά μου να ανακαλύψω το φλουρί και επίσης καταγγέλω νοθεία στην κλήρωση μιας και κέρδισα.''πωτς γενεν αυντό'' :hehe:

και του χρόνου να είμαστε καλά να ξανακερδίσω :coax:

Link to comment
Share on other sites

και του χρόνου να είμαστε καλά....

ένα περιέργο πράγμα στο τραπέζι με το dolly και εμένα δεν υπήρχαν πιατέλες....

ΑΔΙΚΙΑΑΑΑΑ

θα σου φέρω αρνί ολόκληρο μήπως σου φτάσει :p

πολύ κάπνα ρε παιδιά, έπρεπε να πλύνω τα ρούχα μου στην επιστροφή :innocent: μικρό παιδάκι είμαι και εγώ, δεν κάνει να αναπνέω τέτοια πράματα :hehe:

κόψτε το τσιγάρο μπας και έχουμε χρήμα για μερικές GTX 680 / ATI 7990 / s2011 κλπ.

ήθελα να κάτσω περισσότερο, αλλά δε κρατιόμουν, ήμουν και σε άλλο meeting για τα Pokemon ποιο πρίν.

Let Me Show You My Pokemans - ROFLCAT - Funny Cat Pictures

Link to comment
Share on other sites

Χα! Μόλις έμαθα για ένα κρυμμένο κουτί κουρκουμπινίων.. το οποίο θα πετάξει αύριο αγκαλιά με τον Αστρολάβο ( :man_in_love: ).. μουαχαχαχα (evil laugh!)

Την γλύτωσες [MENTION=14956]uNick[/MENTION] :p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες χάρηκα πάρα πολύ που κατάφερα επιτέλους να γνωρίσω παιδιά που μιλάμε τόσα χρόνια. Και θα έρθω να συμφωνήσω να μαζευόμαστε συχνότερα για κανα καφεδάκι.

Σπέσιαλ Θενξ στον Επίπεδο Ένα που πραγματικά μας είχε στα όπα όπα και μη βρέξει και μη στάξει. (βέβαια δεν έμαθα ποιό ήταν το after που είχε κατώτατο όριο κιλών για την συμμετοχή):T:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν η πρώτη φορά που κατάφερα να έρθω σε κοπή πίτας του Λάμπη και πραγμαικά άξιζε, το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ.

Χάρηκα πολύ που ξαναείδα γνωστούς από κοντά αλλά περισσότερο που γνώρισα τους γνωστούς-αγνώστους που κρύβωνταν πίσω από τα nicknames.

Επίσης κέρδισα και για πρώτη φορά κάτι σε κλήρωση! 2 ανεμιστήρες και θερμοαγώγιμη! Ευχαριστώ!

Ένα μπράβο και στο Δημήτρη (L1) που μας περιποιήθηκε.

Άντε, κανονίστε και για κάνα καφέ ενδιάμεσα, μη βλεπώμαστε μόνο μια φορά το χρόνο!

Φωτό ελπίζω να ανεβάσω μέχρι την Τρίτη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα σπίτι Λονδίνο,

Παίδες, ήταν πολύ καλά, το ταξίδι άξιζε με το παραπάνω, και πέρασα και εγώ με την σειρά μου τέλεια.

Είδα τα παλιά ρεμάλια και είδα και καινούργια!

Σας ευχαριστώ, και του χρόνου!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα σπίτι Λονδίνο,

Παίδες, ήταν πολύ καλά, το ταξίδι άξιζε με το παραπάνω, και πέρασα και εγώ με την σειρά μου τέλεια.

Είδα τα παλιά ρεμάλια και είδα και καινούργια!

Σας ευχαριστώ, και του χρόνου!!

Μεχρι να δεις να κυκλοφορει σε meme η(παραπανω) φωτο που σου ζηταω το δωρο και εσυ προσπαθεις να το προστατεψεις αλλα γλυφεσαι κιολας....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.