Jump to content



Thelab.gr - 03/03/2012 Κόβουμε την πίττα, τρώμε τη κρίση!


astrolabos

Recommended Posts

O Dolly κέρδισε την usb 3.0, η μπιατς τoυ tsakonas (ο διαγωνισμος ηταν αδιαβλητος) κέρδισε το δώρο που αρνήθηκε να πάρει ο φράγμας για να μην χάσει το τίτλο του γκαντεμοσαυρου

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply
Άντε παίδες και του χρόνου... :magic:

Σίγουρα κέρδισε ο φράγμας σε κλήρωση...?!?!? Μήπως ήταν ο φραγμάλτερνειτ...? Τον τσεκάρατε ότι δεν ήταν από την άλλη διάσταση...? :p

Όταν μάζευε τα λεφτά, γυάλιζε το μάτι του, άρα αυτός ήταν:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να δηλώσω ότι με το που πήγα εκεί, είδα τον [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] να παίζει με τις γάτες. :p

Κατά τα άλλα ωραία περάσαμε χθες. Είδα πολλά παιδιά που δεν είχα γνωρίσει και αρκετούς που είχα δει και πέρσι. Και καλά λέει ο Παστελίδης. Όχι μόνο πίτες κάθε χρόνο. Κανονίστε και κανά (γ)καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε μητσάρα αιώνιε!!!

Αν και δεν ήρθα,να σαι καλά για όλα ρε τρελέ!!!Φαίνονται όλοι χαρούμενοι.That's a win!:T:

Και ο [MENTION=9802]takis-pa[/MENTION]...σαν να μη πέρασε μια μέρα!!!Αφέντης!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια και φετος και το φαι πολυ καλο!

Απο χθες δεν εχω φαει τιποτα και ακομα δεν πειναω,τοσα πολλα τσακισα!

Μπραβο και στο Μητσο για την οργανωση,πιο γρηγορος και απο ταβερνα :dance3:

Χαρηκα πολυ που γνωρισα οσους δεν ειχα δει περσι και του χρονου να μαζευτουμε τοσοι και αλλοι τοσοι!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω οτι χαρηκα πολυ που βρεθηκα στο event. Περασα πολυ καλα Ευχαριστω τον οικοδεσποτη για την αψογη οργανωση και φιλοξενια. Αντε και του χρονου ναμαστε καλα.:fun:

Ποιος μπορεί να με πάρει από Γαλάτσι έτσι ώστε να πάμε μαζί και να είμαι μέσα???:p

Αν ηξερα οτι δεν θα ευρισκες καποιον για να ρθεις θα ερχομουν Γαλατσι να πηγαιναμε μαζι φιλε Γιαννη.

Επισης αισθητη η απουσια και του γιατρου μας.

Link to comment
Share on other sites

Τα περάσαμε όμορφα-όμορφα-όμορφα!:dance3:

Είδα πρόσωπα γνώριμα αλλά και νέα, ενώ κέρδισα και ένα όμορφο δωράκι από το TheLab!:)

NOCTUA Ανεμιστήρας PC NF-P14 FLX 140 mm :αγορές, τιμές, αξεσουαρ NOCTUA Ανεμιστήρας PC NF-P14 FLX 140 mm - Pixmania

NOCTUA - NOCTUA NT-H1 THERMALPASTE - 0 - plus4u

Να ευχαριστήσω ακόμα όσους παρακολουθούν το project μου, και μου είπατε τις εντυπώσεις σας.

Του χρόνου (που ελπίζω να είναι έτοιμο:p) θα το φέρω να το δείτε, και υποψιάζομαι ότι και η [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] με τον ρυθμό

που πάει θα έχει να φέρει τρία -τέσσερα να μας δείξει.:p

Ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] κάτι νοήματα μου έκανε συνέχεια με τα δάχτυλα, αλλά δεν καταλάβαινα τι εννοούσε!:p

Δεν πρόλαβα να του τα ψάλλω, αλλά θα τα ακούσει του χρόνου μαζεμένα.:)

Μεγάλη attraction της βραδιάς αποτέλεσε και ο [MENTION=596]greekfragma[/MENTION], του οποίου η τύχη χαμογέλασε επιτέλους!:)

128nv.jpg

Του χρόνου ελπίζω να έρθετε περισσότεροι, γιατί εσείς θα χάσετε!:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις γύρισα από τη δουλειά!:wall::wall::wall:

Θα σαβουρώσω τίποτα και θα ανεβάσω κι' εγώ -αν έχει καμια που να βλέπεται-.

Να είμαστε καλά και του χρόνου, αλλά και ενδιαμέσως βεβαίως- βεβαίως!:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.